Jste zde

DOTAZ: "Jak do orgasmu zapojit partnera?"

DOTAZ: "Jak do orgasmu zapojit partnera?"

Dobrý den, je mi 30 let a jsem zvyklá dosahovat orgasmu vleže na boku stahováním stehen a rytmickým tlakem na klitoris - váš článek na toto téma jsem si přečetla. Nikdy se mi jiným způsobem orgasmu dosáhnout nepodařilo. Trápí mě, že nevím, jak do mého orgasmu zapojit partnera nebo jaké polohy využít. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://milovani.cz/contact. Text zprávy byl upraven.
Poradna sexuologa 2020


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Jak do orgasmu zapojit partnera?"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru. Váš problém s dosahováním vyvrcholení "klasickými" technikami má značná část žen. Rozhodně nejste sama!!! Pravdou je, že většina žen si se "zapojením" muže neví rady a proto mnohdy raději orgasmus při souloži předstírá a pak se "v klidu" přivede k vyvrcholení svým způsobem. Měl jsem článek na téma soulože spojené s technikami nepřímé stimulace klitorisu a zapojení svalstva pánevního dna v plánu, ale až Váš dotaz jeho dokončení uspíšil. Takže Vám vlastně musím poděkovat za to, že jste mne "donutila" toto téma upřednostnit.

Asi bude vhodné přečíst si i články které jsou spojeny s dosahováním vyvrcholení žen jinými technikami, než "klasickou" masturbací. Tyto články tak trochu objasní proč je tlak na vulvu a napětí svalů nohou a pánevního dna, pro ženy tak důležitý podnět vzrušení.

Základní odpověď na Váš dotaz však (doufám) naleznete v článku, který jsem na základě Vašeho dotazu dopsal. Věřím, že tato metoda pomůže i dalším ženám které ví jak svého orgasmu dosáhnout, ale neví jak ho spojit se souloží, tedy prožitkem pro muže.

Děkuji
S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz.