Jste zde

Masturbace tlakem vyvolaným svíráním stehen

Masturbace tlakem vyvolaným svíráním stehen

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článků "Klitoris neboli poštěváček" a "Stimulace klitorisu tlakem a jiné praktiky".

Způsobů jak dosahovat navození sexuálního vzrušení je mnoho. Nezávisle na sobě je objeví především ženy nebo i muži, kteří jinak mají s navozením vzrušení nebo dosažením vyvrcholení problémy. Prostě více experimentují a nakonec najdou svůj způsob masturbace, který jim pomáhá a vyhovuje.

Tlak vyvolaný svíráním stehen

Jsou ženy, které pouhým svíráním stehen dokáží dosáhnout dosáhnout orgasmu. Svíráním a povolováním svalů stehen dochází k nepřímému dráždění oblasti klitorisu. Hodně však bude záležet na konkrétní poloze uložení klitorisu a asi i na jeho klidové velikosti. Některé ženy tuto techniku používají bez pomoci pomůcek, některé mají své oblíbené předměty, které vloží mezi stehna a vytvoří si tak protitlak.

Nejedná se o techniky spojené se třením pohlaví o předměty, ale o využití předmětů (většinou pevných, polstrovaných) pro vytvoření napětí svalů nohou a nepřímého tlaku na klitoris, při jejich svírání.

Je však potřeba upřesnit ještě jednu podstatnou informaci, na kterou se většinou zapomíná. Stisk a povolování svalů stehen nemá vliv jen na vytvoření nepřímého tlaku na vulvu a na klitoris. To by možná pro většinu žen nebyl dostatečně silný podnět vzrušení, který by je dovedl až k vyvrcholení. Technika stisku svalů stehen a jejich povolení vytváří určité svalové stahy, které se přenáší i svalů pánevního dna. Dalo by se to přirovnat k pulzování, při kterém dochází k stažení svalů a jejich uvolnění... to vytváří určitou pulzaci podnětů, které žena vnímá. Dívky nebo ženy nemusí vůbec nic vědět o stahování a povolování PC svalů a přesto se je podvědomě k zvyšování vzrušení naučí využívat. O tom, co jsou to PC svaly je na webu www.milovani.cz napsáno a zveřejněno několik článků, se kterými doporučuji se seznámit.

Dívky a ženy, aniž by o funkci a významu těchto svalů něco musely znát, naučí se je využívat při technikách stahování svalů stehen nebo při technikách vytvoření napětí ve stehnech překřížením nohou. Prostě brzy zjistí, že když svaly stisknou a zapojí "trochu jinak", je to příjemnější. Aniž by věděly proč, podvědomě se naučí PC svaly nejen využívat, ale také posilovat. Tyto svaly pak v pánevním dnu při stahování a povolování vytváří pulzující napětí, které společně s nepřímým tlakem na vulvu a klitoris navodí a postupně zvyšují sexuální vzrušení. Pokud je žena "správně naladěna", může vzrušení dosáhnout až z hranici, kdy dojde k vyvrcholení. Vezměte do úvahy to, že než žena při těchto technikách prožije první orgasmus, mnohokrát si bude se vzrušením jen hrát a užívat si příjemných pocitů, které jí tato forma masturbace přináší. První vyvrcholení je většinou velkým příjemným překvapením...

Techniku svírání stehen si můžete bez obav vyzkoušet:

Přeložíte nohu přes nohu a cíleně tlačte stehna k sobě a pak svaly povolujte. Stahování svalů navodí prokrvení nejen svalů, ale i prokrvení pohlavních orgánů. Pak zapojte techniku stahování a povolování PC svaly a nejspíš procítíte, nejprve slabé, později možná i silnější vlnky vzrušení. Z počátku vám to možná bude jen příjemné, ale postupně se mohou dostavit i pocity vysokého vzrušení. některé ženy mohou (při tom správném naladění) prožít i vyvrcholení...

Tlak navozený stiskem stehen s míčkem tlačícím na vulvu

Další "osvědčená" technika svírání stehen využívá obyčejný malý míček. Podobně je možné tlak na klitoris vyvinout i přes jiné nenápadné předměty. Žena ji může provádět bez spodního prádla nebo s kalhotkami. Pokud ji budete chtít vyzkoušet bez spodního prádla, měl by mít míček hladký, omyvatelný povrch. Lehněte si na břicho a umístěte menší míček mezi nohy tak, aby tlakem stimuloval klitoris. Nohy překřižte u kotníků. Stiskem svalů vnitřní strany stehen za současného pohybu těla dopředu-dozadu docílíte toho, že míček bude jemně tlačit na oblast klitorisu a navíc se o něj bude nepřímo třít. Mírné pohyby těla se budou nepřímo přenášet přes míček na klitoris. Pro některé ženy se jedná o mimořádně intenzivní stimulaci oblasti klitorisu a vzniklé vzrušení může přejít až do spontánního orgasmu.

Masturbace pomocí tlaku navozeného svíráním předmětů mezi stehny

Z dětství však nejčastěji převládá zkušenost se svíráním předmětů mezi stehny. Už v dětství si malé holčičky rády hrají s plyšovými hračkami. Nejedna pak zjistila, že je jí příjemné, když si hračku vloží mezi stehna a sevře ji jimi. Zkušenost, že to bylo překvapivě příjemné, dívky vede k tomu vyzkoušet plyšovou hračku jako pomůcku v situaci, kdy její sexuální napětí vyžaduje "něco udělat"... Plyšová hračka při stisku stehny tlačí na vulvu a nepřímo stimuluje klitoris. Vzrušení, které takový tlak navodí, dívku podvědomě vede k tomu, aby techniku stisku stehen stále "vylepšovala" tak dlouho, až se jí "TO" podaří... Většinou však dívkám zpočátku stačí prožívat příjemné pocity, které taková jednoduchá technika dokáže navodit. teprv později zjistí, že se dá jít i dál...


 

Tyto techniky potřebují určité "naladění"...

Některé ženy změnou intenzity stahování svalů stehen dokáží vzrušení rozvinout až k vyvrcholení. Takovému vzrušení a následně orgasmu nejspíš musí předcházet určitá sexuální touha po vyvrcholení a sexuálním uvolnění.

Nejsnadněji to jde, když je žena "nadržená jak polární králík"... jak říká jeden můj známý...

Tato technika se však při jisté praxi dá zvládnout opravdu dokonale. Po nějakém čase většina žen nemá s dosažením orgasmu touto cestou větší problém. Problémy však mohou nastat ve chvílích, kdy žena najde partnera a začne s ním sexuálně žít. Pokud partnerovi neřekne o tom, jak vyvrcholení umí dosáhnout, stává se, že při sexu to "klasickými technikami" nejde a nejde... Musí se o své technice dosahování vyvrcholení partnerovi svěřit a společně se pak budou učit ty nové, párové...

Soulož a orgasmus ženy vyvolaný tlakem na vulvu

Ještě si dovolím uvést techniku, kterou je možné využít při souloži. Je to taková kombinace soulože (na straně muže) a masturbace tlakem vyvolaným svíráním stehen (na straně ženy). Žena může vyzkoušet i jiné, výše popsané, techniky tlaku na klitoris. Technika popsána v článku "Soulož a techniky překřížení a stisku stehen nohou" by mohla řešit problém partnerů, kteří touží prožít orgasmus při souloži. Na mysli mám především orgasmus ženy, muž se při této technice musí naučit své vzrušení kontrolovat tak, aby "vydržel" techniku ženy...


 

Netvrdím, že to bude fungovat u každé ženy, ale je jasné že orgasmu je možné dosáhnout i jinou cestou, než je běžné a obvyklé. Znovu však opakuji, že dosažení takovéhoto vzrušení a následně orgasmu nejspíš musí předcházet určitá sexuální touha po vzrušení a vyvrcholení. Dá se to snadno vyzkoušet a není to nebezpečné.

Nebude to nejspíš masová záležitost, ale zcela jistě si tato technika najde své zastánkyně. Ženy, které touto cestou dokáží dojít vyvrcholení tvrdí, že když se naučíte správně svírat stehna k sobě, tak po několika pokusech to pro vás bude naprosto přirozená cesta pro dosažení orgasmu. Asi to nebude technika pro každou ženu, ale není tak obtížné ji vyzkoušet. Vyzkoušíte - a uvidíte, zda se týká i vás.

 

Související články a kapitoly

(AK)(Z)(L)