Jste zde

Orgasmus dosažený bez "klasické" stimulace klitorisu?

Orgasmus dosažený bez "klasické" stimulace klitorisu?

Hlavní téma: "Prožitek a orgasmus".
Volné pokračování článků "Milostná předehra".

O "klasické" stimulaci klitorisu je na našem webu zveřejněna řada článků i s popisem jejich technik. Když se s nimi seznámíte. bude Vám jasné, co pod pojmem "klasická stimulace klitorisu" můžete představit. Z množství dalších článků o klitorisu neboli poštěváčku si dovolím doporučit článek "Klitoris - techniky přímé a nepřímé stimulace klitorisu".

Technika tlaku na skrytou část klitorisu a jeho ramena je vhodná i pro ženy, které pro dosažení vyvrcholení potřebují stimulaci vulvy tlakem  a třením.

Často tyto problémy s dosahováním vyvrcholení bez současné stimulace klitorisu tlakem mívají ženy, které se orgasmus naučily navodit při masturbaci pomocí stimulace třením vulvy o předměty nebo tělo nebo pomocí jiných technik, při kterých se využívá nepřímá stimulace klitorisu tlakem.

Při zahájení sexuálního života s partnerem některé z nich zjistí, že bez vytvoření stejných nebo podobných podmínek při souloži orgasmu nedosáhnou. Dokonce mají obtíže při klasických technikách orálního sexu nebo jiných formách masturbace a sexuálního dráždění partnerem.

Tento článek si klad za cíl soustředit na jednom místě rady a návody, jak zapojit techniky tření a tlaku do partnerského života a jak se naučit techniky soulože a orálního sexu, které mohou tlak na klitoris zajistit nebo napodobit.

V první řadě je potřeba, aby žena se svým způsobem dosahování vyvrcholení partnera (nebo partnerku) seznámila. Pro žádného muže není problémem přijmout její jinou potřebu dosahování vyvrcholení, když ví, že jeho žena orgasmus dosáhnout může. Muž se trápí především tehdy, když jeho žena při milování vyvrcholení trvale nebo dlouhodobě nedosahuje. To, že je to jinou, možná pro někoho nezvyklou technikou, mu určitě vadit nebude.

Je potřeba zjistit, za jakých podmínek je přídavný tlak na klitoris a jeho ramena tím spouštěcím mechanismem, na který je žena zvyklá při tření vulvy o předměty nebo pomocí sevření stehen. Několik "nápadů", jak v takovýchto případech postupovat naleznete také v článku "Techniky tření a tlaku - patří do partnerského života?".

Techniky doporučené k vyzkoušení:

 

Několik dalších způsobů stimulace klitorisu

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)