Jste zde

DOTAZ: Pocity dření při souloži

DOTAZ: Pocity dření při souloži

Dobrý den, je mi 54, jsem ženatý. Poslední dobou (cca 3 měsíce) se neužívám sex, neboť mám při souloži před vyvrcholením pocit, že vagina manželky je suchá, přitom není. V oblasti za žaludem mám velmi nepříjemný pocit, že mě tam něco dře. Na penisu není nic vidět, mechanicky je v pořádku. Nevím, čím to může být.

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact.

Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Pocity dření při souloži"

Dobrý den.

Takto na dálku snad ani není možné nalézt skutečnou příčinu Vašeho problému.
Dovoluji si tedy odhadnout, že problém může spočívat:

  • v zánětu předkožky nebo sliznice, který se ještě plně neprojevil
  • v nastupující neléčené cukrovce
  • v neuropatii, která cukrovku ruku v ruce provází...
  • v v jiné příčině...

V každém případě Vám doporučuji navštívit urologa nebo Vašeho obvodního lékaře a svěřit se mu se svým problémem. Odebere Vám krev a nechá ji vyšetřit. Provede stěry a nechá je laboratorně zhodnotit. Podívá se na Váš penis a zhodnotí, zda někde není nějaká oděrka nebo jiné mechanické poškození sliznice nebo jiný problém, která ze svého úhlu pohledu nemusíte vidět.

Nemá cenu na nic čekat, zajděte k lékaři. Když už nic jiného, vyloučí cukrovku, zánět i mechanické poškození... Určitě vám ale podle skutečného stavu, který zjistí, doporučí nějaké léčbu nebo opatření.

Já bych Vám preventivně doporučil 3x denně heřmánkovou koupel. Do malé misky dejte horkou vodu, vložte sáček heřmánkového čaje, nechte vyluhovat. Až výluh zchladne, máčejte žalud a polévejte staženou předkožku. Za týden uvidíte, zda to pomohlo.

Pro vyloučení alergie na poševní tekutiny Vám doporučuji na přechodnou dobu používat kondom. Oddělí pochvu od penisu a uvidíte, zda problémy nezmizí. Pokud zmizí a objeví se znovu až při souloži bez kondomu, musíte stejně k lékaři, ale tentokrát oba i s manželkou. Nastala nějaká změna a sliznice Vašeho penicu na ni může reagovat i tehdy když manželk žádné vaginální problémy mít nebude. Běžně se to stává.

Proto je potřeba zajít k urologovi. Ten, až bude mít Vaše vyšetření k dispozici, Vám řekne více.

 

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz