Jste zde

Lesbický sex - téma které zajímá ženy i muže

Lesbický sex - téma které zajímá ženy i muže

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článků "Erotogenní zóny ženy" a "Sexuální vzrušení".

Lesbický sex je téma které zajímá nejen muže, ale především ženy, které vnímají, že je přitahují jiné ženy, tedy pro lesbičky. Možná vás překvapí, že zájem o to, jak se milují dvě ženy, mají i ženy heterosexuální. Důvodem je mimo jiné i to, že se říká, že lesbické ženy spolu prožívají mnohem více orgasmů, než heterosexuální ženy s muži. Nejen, že se to říká, ale ona je to dokonce pravda... Důvodem, proč tomu tak je je i to, že lesbické ženy v sexu nikam nespěchají a mnohem více se spolu "mazlí", než se vzájemně cíleně stimulují. Jejich milování se dá spíš přirovnat ke dlouhé milostné předehře, při které se vzájemně uspokojí. Protože žena ví, co se líbí jí, poskytne to i partnerce a naopak.

Je mnoho technik a způsobů stimulací, které lesbičky při svém milování používají. Většinu z nich by od nich mohli muži "odkoukat" a použít při milování s partnerkou. Problém je, že mužské představy o průběhu sexu jsou mnohdy jiné, než to, co by od milování očekávaly ženy. Vynalézavost při milování je základem úspěchu a také zabrání stereotypu, který je pro jakoukoli činnost největším nepřítelem. Milování nevyjímaje...

O lesbickém sexu je na webu několik článků které by mohly bát inspirace nejen pro lesbické ženy. Je mi jasné, že lesbické ženy si zcela jistě umí poradit samy a nepotřebují rady "zvenku". Ale i pro ně by některé techniky mohly být inspirací pro jejich milování. A co se mužů týká, ti by se, podle mého názoru, s technikami které ženy upřednostňují, měli seznámit skoro povinně. Pohled muže na to, co se ženě "musí" líbit je veden přes optiku muže. Ta je však silně ovlivněna pocity erekce, přes kterou většina mužů posuzuje kvalitu vzrušení ženy.

Téma pokračuje články "Lesbický sex" a dalšími...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje