Jste zde

Poloha pro "Španělský sex", kdy muž leží a žena nad ním klečí opřena o ruce

Poloha pro "Španělský sex", 
kdy muž leží a žena nad ním klečí opřena o ruce

Volné pokračování článku "Sexuální polohy", "Ženská prsa" a "Soulož mezi prsy - "Španělský sex"".

Pokud si na záda lehne muž, může si mezi jeho nohy kleknout žena. Je to pro ni asi nejpříjemnější poloha ze všech poloh "Španělského sexu". Tím, že musí držet stabilitu svého těla tím, že se opírá o ruce, nemůže svírat prsy mužův penis. Proto prsa k sobě musí tisknout rukama muž. Může to ale spojit s laskáním prsou a navíc může palci stimulovat ženiny bradavky a dvorce.  Gravitace působí na ňadra a mezi nimi se vytváří přirozený prostor. Penis je pak relativně sevřený mezi prsy i bez toho, že je k sobě tlačí muž. Samozřejmě záleží především na velikosti prsou a ženy s velkými ňadry jsou ve výhodě...

V této variantě polohy je většinou aktivní muž, protože snadno vede kopulační pohyby a tře tak penisem o ženinu hruď, mezi prsy a o prsa. Žena vlastně jen klečí muži mezi nohama a je nad něj nakloněna. Pohyb penisu mezi prsy může žena zajistit pohybem svého trupu nebo jednodušší je, když muž pohybuje pánví a penis se tak hýbe mezi prsy nahoru a dolů. Pro ženu je to velmi příjemná a vzrušující poloha. Je velmi vhodná pro zpestření milování.

Když je žena skloněná nad mužem a její prsa gravitací "visí" směrem dolů, jsou protahovány směrem dolů. Vyniká jejich tvar, velikost, i ženskost... Čím větší je povrchové napětí kůže prsů, tím více se napínají nervová vlákna, která jsou na povrch prsou vyvedena. Čím větší je napětí nervových vláken, tím jsou citlivější a vnímavější. Proto ženu laskání visících prsou vzrušuje víc, než laskání prsou v poloze, kdy leží na zádech a její prsa jsou bez napětí. To je velmi zásadní rozdíl!!!

V poloze, kdy ženě prsa visí, je mnohem více vnímá a jakákoli jejich stimulace jí přináší více vzrušujících pocitů! Je dobré o tom vědět a ještě lepší je umět toho využít!!!

Především pro ženy, které disponují většími až velkými prsy, je to zajímavá poloha, kdy muž je vzrušovaný třením penisu o její prsa a ona je vzrušená ze stimulace prsou o penis. Mnoho žen je překvapeno, jak svá visící, třením stimulovaná prsa, intenzivně vnímají.

Kombinace "Španělského sexu" s orálním sexem je možná, ale ne každá žena to v této poloze zvládne. Snadno se však dá přejít ke klasickému orálnímu sexu nebo masturbaci.

Pro ženu to, že je nad mužem, je výhodou. V okamžiku jeho ejakulace sperma většinou buďto mine její tělo nebo vystříkne na hrudník muže a ženě pouze mezi prsa. Vyhne se tak situaci, kdy by jí sperma vystříklo na tvář nebo do vlasů. Proto je tato poloha ženami velmi oblíbena. Potřísnění prsou, krku a brady je však více jak pravděpodobné... Vzhledem k tomu, že žena klečí, bude ejakulát pravděpodobně stékat po jejím těle směrem k vulvě. Proto je vhodné mít připraveny ubrousky nebo ručník a stékající ejakulát včas setřít, aby nemohlo dojít k jeho zatečení do oblasti třísel a vulvy. Z pohledu bezpečného sexu je tato poloha tak trochu nebezpečná. V případě, že by se ejakulát dostal až do pochvy, hrozí nechtěné oplodnění...

Tato poloha muže a ženy při "Španělském sexu je vhodná také pro začátečníky. Zkušené ženy ji dokáží naprosto dokonale muže dovést až k vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)