Jste zde

Ženská prsa při milostné předehře

Ženská prsa při milostné předehře

Volné pokračování článků "Milostná předehra" a "Mazlení upevňuje partnerské vztahy".

Mnoho lidí, zvláště mužů, považuje ženská prsa a jejich bradavky za druhou nejvíce erotogenní oblast ženského těla. Prsa jsou v preferenci mužů hned za ženským pohlavím. Jako erotický symbol však prsa naprosto vedou v období, kdy muž po ženě touží a zamilovaně si ji prohlíží nebo je s ní  ve svých představách.

Díky velkému množství nervových zakončení jsou ženská prsa a zejména jejich bradavky velmi citlivé na dotek a stimulaci. Naprostá většina žen při hlazení a laskání prsou prožívá vzrušení nebo jim je dotek minimálně příjemný. Při cílené stimulaci se hladina vzrušení i touha po dalších něžnostech zvyšuje.

Většinou k laskání prsou dochází už při milostná předehře, kdy ženy vzrušení a intimní blízkost prožívají velmi silně. Je však jen velmi málo žen, které při laskání prsou a zvláště při dráždění a laskání bradavek prožilo orgasmus. O prožitém orgasmu při stimulaci prsou je jen velmi málo informací, nedá se ani moc hodnotit jak často a za jakých situací k němu dochází. Většina žen však prožije tento druh orgasmus spíše náhodou.

Stimulace prsou a autoerotika

Každá žena je jiná. Proto i každou techniku stimulace ženských prsou je potřeba přizpůsobit jejím potřebám. Některá žena je vzrušená, když se jí partner na ňadra jen podívá, jiná žena, má nejraději, když je partner důrazný a na nic nečeká. Pro většinu žen je stimulace prsou velmi příjemná, ale potřebují svůj čas, aby si na laskání zvykly. Žena se pravděpodobně se stimulací prsou a bradavek poprvé setkala při autoerotice, kdy si svá prsa stimulovala sama. Proto každá žena nejlépe ví, jaká stimulace je jí při autoerotice příjemná. Hlazení prsou a bradavek nemusí být a a ni nebývá hlavním podnětem pro nárůst vzrušení. Ženě však dotek na prsou vytváří intimní a příjemné podněty které ji celkově naladí pro další stimulace. Vzrušení může přinést i lehký dotek, který nemusí mít ani žádný erotický podtext.

Pokud se jedná o cílený dotek za účelem navození vzrušení, pak je možné prsa stimulovat orálně, rukou nebo použitím pomůcky nebo jiné části těla. Fyzický kontakt s ženskými prsy a jejich bradavkami může navodit vzrušení nejen u ženy, ale i u muže. Nejcitlivější částí prsou u většiny žen jsou bradavky. Jejich stimulace může být provedena podobně jako u celých prsou orálně líbáním, laskáním, sáním, kousáním nebo mechanicky hlazením, mazlením, mnutím, třením rukou nebo jinou části těla, vytahováním nebo foukáním na ně.

Milostná předehra má svá pravidla

I milostná předehra má svá pravidla. Nevzrušená žena potřebuje pro dostatečnému vzrušení, které by umožnilo sex především čas. Nejvíce času je při technikách, které slouží k vzájemnému poznávání a navození sexuálního vzrušení. Jsou to techniky které k milostné předehře prostě patří. Jedná se o

  • Necking - označuje laskání na hrudi, mazlení pouze od pasu nahoru
  • Petting - laskání ve spodních partiích těla

Nic se nedá uspěchat a muži, kteří to ví, nikdy nevynechají laskání ženiných prsou. Právě laskání prsou je velmi důležitou částí milostné předehry. Jeho intenzita však musí odpovídat celkové situaci, náladě i mentalitě ženy. Některé ženy potřebují čas na to, aby dotek na prsou mohly přijmout. Pokud je muž až moc nedočkavý, ženu to může i odradit a podněty mohou být pro ni příliš silné. Milostná předehra totiž nezačíná tím, že se muž na ženu vrhne a ona se mu musí poddat!

Příliš intenzivní nebo naopak krátké laskání může být pro přijímání a příjemné prožívání pozdějších silnějších podnětů nedostatečné nebo nemusí odpovídat skutečnému vzrušení. Klasický příklad nastává, že muž se na ženu vrhne a začne její prsa brát útokem. Okamžitě zahájí intenzivní sání, tahání za bradavky, případně kousání. Nemyslí přitom na ženu, ale především na sebe. Tak to není ten nejlepší způsob, jak vyjádřit svůj obdiv a úctu ženiným prsům. Když budete ženu něžně líbat a jemně hladit delší dobu, určitě tím nic nepokazíte. Předejdete však jejímu podvědomému "ucuknutí" při příliš silném podnětu na který ještě nebyla připravena. Je potřeba co nejlépe poznat partnerčiny potřeby i touhy a naučit se dotýkat zlehounka a něžně jemných prsou a citlivých bradavek. Jedině tak se stanete mistrem ve stimulaci prsou vaší ženy a možná spolu zažijete i poměrně výjimečný orgasmus způsobený stimulací pouze této silně erotogenní zóny.

Ruce a ústa
Muži, nezapomínejte, že kromě úst máte také ruce. Nic nebrání tomu, aby když ležíte na boku u partnerky, jste uchopili její prs do obou rukou, hladili jej a ústy laskali jeho dvorec a sáli bradavku. Nebo můžete jedno prso laskat ústy a druhé rukou. Nic vám nebrání to plynule střídat ....

Hlazení celého prsu
Každá žena má ráda, když jí muž laská hrudník, prsy, dvorce a bradavky. Jen málo mužů jim však věnuje dostatečně dlouhou pozornost. Přitom právě laskáním na prsou může žena získat velmi vysoké vzrušení, které následně zajistí i zvlhnutí vulvy pro další stimulaci, například poštěváčku. Pozorný muž může ženinu hruď a ňadra zahrnout polibky, laskat je, líbat, sát, mazlit se s nimi, svítat je do ruky nebo jen lehounce hladit. To vše bude pro ženu velmi příjemné a nemusí to mít zrovna erotický cíl. Ženě je prostě každá pozornost, kterou jí muž věnuje, příjemná. Neomezujte se jen na dvorce a bradavku, ale hlaďte celý prs a hrudník pod prsy a až ke krku. Svoji pozornost neupínejte jen na jeden, oba ženiny prsy potřebují od muže něhu, úctu a lásku. Podrobněji v článku "Hlazení prsou ženy".

Jemná stimulace, horký dech a foukání
Začínejte velmi lehce. Posvátně se dotýkejte konečky prstů, použijte peříčko, kousek kožešiny nebo i celou kožešinovou rukavici. Doteky veďte jen jako mimochodem. Takovýto lehký pohyb, kdy jako byste se báli dotknout, dokáže nesmírně vzrušit. Využijte svůj horký dech, kterým prs zahřívejte, foukejte proud vzduchu na navlhčené hroty ňader, jazykem lehounce pohlaďte kůži a zlehka vzrušujte zvětšující se bradavky.....

Masáž dvorců prsou, vypnutí dvorců, zvýraznění bradavky
Prsty ruky položte kolem dvorce tak, aby se ho nedotýkaly. Lehce přitlačte prsty na prs okolo dvorců a prsty nechte klouzat po prsu směrem k hrudi. Tah kůže pomůže vytažení bradavky a tu pak můžete zlehounka stimulovat o dlaň ruky. Když ruku skloníte tak, aby napnutá bradavka byla přístupná ústům, můžete ji a dvorec stimulovat jazykem a pak sát bradavku mezi rty, masírovat a svírat ji rty po obvodu a současně laskat plochou jazyka na hrotu. Je to velmi příjemná pozornost pro každou ženu. Více v článku "Masáž dvorců prsou" a "Vypnutí dvorců, zvýraznění bradavky".

Bradavka sevřená mezi ukazovákem a prostředníkem
Jednoduchá technika, kdy položíte ruku na prs tak, aby dlaň a prsty ležely uvolněně na prsu. Pomalým pohybem prs hlaďte a posouvejte ruku tak, aby bradavka klouzala mezi prostředníčkem a ukazováčkem. Když bude bradavka mezi články těchto prstů, zlehka ji sevřete současně s celým prsem. Rukou pak pomalu klouzejte, prsty lehounce svírejte bradavku a celou rukou prs nadzvedávejte. Bradavka bude lehce povytažená a pohyb ruky bude konejšivě hladivý. Více v článku "Vytahování bradavky palcem a ukazováčkem".

Úchop všemi prsty, sevření bradavky do špetky
Položte ruku dlaní na prs tak, aby prsty byly rovnoměrně shora po jeho obvodu. Pomalu prs "zvedejte" pěti prsty a lehounce jimi klouzejte po ňadru, až vám mezi nimi zůstane bradavka. Všemi pěti prsty uchopte bradavku do "špetky" a povytáhněte ji. Můžete ji i lehce mnout mezi všemi prsty, kroutit s ní a jemně nebo i silněji povytahovat.

Erotické kousání
Snad nemusím připomínat, že nesmí bolet a může být jen tak silné, jak bude ženě příjemné a vzrušující.

Orální stimulace prsou, dvorců a bradavek 
Orální stimulace bradavek je lidská sexuální praktika. Spočívá ve stimulaci, dráždění bradavek ústy jiného člověka. Bradavky lze lízat, sát nebo kousat. Tato praktika může být prováděna lidmi různého pohlaví. Některé ženy (s velkými prsy) dokáží orálně stimulovat své vlastní bradavky. Tato praktika může být součástí milostné předehry nebo milování. Malá skupina žen, ale dokonce i někteří muži, údajně při stimulaci prsou prožili nezvykle vysoké vzrušení, možná podobné orgasmu. Více v článku "Ženská prsa - orální stimulace prsou".

Stimulace bradavky prsu penisem
U párů, které se trochu více znají a více si důvěřují může být stimulace provedena i penisem. Muž může ženu vzrušovat tak, že jí bude přejíždět bradavky špičkou penisu. Stimulace prsou a bradavek penisem může být pojata i opačně, kdy žena dráždí mužův penis prsy a bradavkami. Takto bývá prováděna nepenetrační sexuální praktika a tou je soulož mezi prsy. Pokud má žena větší ňadra, může je použít i k erotické stimulaci penisu nebo pomocí dosáhnout až vyvrcholení. I pro ženy to může být také velmi silný erotický podnět, někdy vedoucí až k vlastnímu orgasmu. Některé ženy stimulují prsy a bradavkami mužův penis při milostné předehře z vlastní iniciativy. Muž je tím nadšen ale i ženě to může přinášet radost a vzrušení. Prostě se jedná o techniku použitelnou oboustranně a přitom příjemnou. Tato technika, které se také někdy říká "soulož mezi prsy", patří mezi nepenetrační sexuální praktiky a mezi sexuální praktiky bezpečné z pohledu nechtěného těhotenství.

Erotické kojení

Méně častá je sexuální praktika nazývaná "erotické kojení". Tato praktika je však možná jen u kojících žen. Aby to bylo možné, musí být žena po porodu a proces laktace mléka u ní musí být spuštěn. Technika spočívá v erotické stimulaci sáním prsů a bradavek při milování. Při této činnosti partner při milování saje mateřské mléko. Více informací naleznete v článku "Erotické kojení".

Prsa a erotické pomůcky

Nesnažte se dělat všechno najednou. Výše i níže uvedené techniky nejsou jízdní řád pro stimulaci a laskání ženských ňader. Protože jsou mezi námi i lidé, kteří mají rádi nevšední zážitky a proto, že nevšední zážitky mají právo zažít úplně všichni, tak uvádím i několik méně z běžných technik prováděných za pomoci erotických pomůcek. Více najdete v článku "Ženská prsa a erotické pomůcky".

Laskání a mazlení není jen o sexu! Nabízí spoustu dalších možností, které společně prožité chvíle mohou posunout mezi nezapomenutelné zážitky. Laskání prsů ženy jen tak pro radost, pro zábavu, nebo jako součást partnerských erotických her, to jsou ty nejkrásnější okamžiky, které si můžete kdykoli dopřát. Důležité je jen se jim nebránit... Několik tipů, jak si hrát s ženskými prsy najdete v článku "Milostná předehra - jak si hrát s ženskými prsy?". Nemusí to být zrovna proto, aby byl sex... Nezapomínejte, že mazlení upevňuje partnerské vztahy!!!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)