Jste zde

Hlazení prsou a těla štětečkem nebo peřím...

Hlazení prsou a těla štětečkem nebo peřím...

Hlavní téma: "Milostná předehra".
Volné pokračování článků "Umění doteku", "Další způsoby stimulace ženských prsou".

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí.

Jednou z velmi příjemných technik "milostné předehry" nebo tantrické masáže je hlazení prsou štětečkem nebo peřím. Pocity, které hlazený přijímá jsou jen těžko popsatelné. Mnohdy se jedná o pocity, které jsou blízko jemnému doteku, jindy lechtají a nejčastěji je to pestrá směs všech možných a příjemných pocitů, které za příjemné považujete. Dokonce i pocity lechtání a šimrání vám budou připadat příjemné a i lidé na takovouto stimulaci zvláště citliví, je snesou.

Jemné štětečky

Jako štětečky se ale nepoužívají ty, kterými se maluje ve škole. Ty jsou příliš hrubé a obsahují jen malý počet štětinek. K takovémuto lechtání, šimrání a hladivé stimulaci se používají štětečky kosmetické, které jsou podstatně větší a jsou velice jemné. Také se ovšem musíte smířit s tím, že jsou i drahé. Velmi kvalitní jsou štětečky z štětinek ocasu lišky nebo podobných zvířat s jemnou až hebkou kožešinou s dlouhými chlupy. Připravte se ale na to, že takové kosmetické štětečky mohou být velmi nákladné.

šťětečky s používají na velmi jemnou stimulaci prsou, jejich dvorců a bradavek. Používá se velmi polalý a jemný pohyb. Jemně se hladí celá plocha prsu dlouhými, táhlými pohyby. Dvorce prsou se pomalým pohybem obkrouží a podobně se stimulují i bradavky. Nikdy se štěteček nepoužívá jako tužka. Nepřikládejte ho bodově! Štěteček se přikládá boční stranou chloupků a pak se teprve narovná. Tak se docílí velmi jemný pohyb a jeho pocit je až sametově hebký. Žádný chloupek se do kůže nesmí "zapíchnout". Jediný pocit, který stimulace vyvolá může být nesmírně jemné a hebké hlazení. Připravte se na to, že takový dotek vzrušuje... Na každé prso počítejte nejméně 5 minut hlazení...

Podobné pocity, jako ze stimulace štětečkem. se dají navodit pomocí peří. To je dostupnější, ale musíte si vybrat to správné...

Peří ptáků

Ideální je peří paví nebo ptáků zpěvných, kteří mají peří mimořádně jemné a hebké. Pokud se rozhodnete experimentovat s peřím, pak pro začátek doporučuji zakoupit peří paví. Výběr je velký, můžete získat i peří barvené. To sice vypadá hezky, ale na kvalitu doteku barva žádný vliv nemá. Pro začátek si pořiďte několik, různě dlouhých dlouhých, plných pavích per. Při výběru se soustřeďte na hebkost a na jemnost peří. Některá pera mohou být od přírody příliš tuhá a proto se na masáže a škádlení moc nehodí. Jejich hebkost nezkoušejte na těle, ale na tváři. Tam nejsnadněji rozlišíte kvalitu.

Až se naučíte pracovat s peřím pávů, pořiďte si sady štětinek z per zpěvných ptáků. Dají se koupit a překvapí vás svou jemností. Jejich dotek je jiný, než je dotek pavím perem.

Peří paví se používá na dlouhé plynulé tahy po celém těle. Kratší a jemnější pera se mohou použít na hlazení pohlaví. Perka zpěvných ptáků se mohou používat na stimulaci prsou, jejich dvorců a bradavek. Počítejte s cca pěti minutami hlazení pro každou stranu těla.

Hlazení kožešinou

Ještě zbývá hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou. V tomto případě se bude jednat o dotek plošný. Proto je potřeba sehnat takovou kožešinu, ze které by bylo možné ušít jeden nebo dva návleky na ruku, pro případ, že budete chtít využít ke hlazení obě ruce. Dají se koupit i kožešiny umělé, ale to musíte vybírat opravdu svědomitě. Čím delší a jemnější budou chloupky kožešiny, tím příjemnější budou pocity z doteku a hlazení. Podrobněji o této formě hlazení pojednává článek "Hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou"

Ještě velmi důležitá poznámka:

Hlazení štětečkem, ptačím peřím i kožešinou se provádí výhradně na sucho!!! Nikdy ne tehdy, když jste už na nějakou část těla nanesli olej. Ani když toho olejíčku bude velmi, velmi málo, nesmíte peří, štěteček nebo kožešinu použít!!! Můžete, ale příště už budete potřebovat jiné.... Olej je dokonale zničí!!! Chloupky se nenávratně slepí a dotek zaolejovaným štětečkem je pak opravdu nepříjemný. Navíc olej žlukne a po čase bude vaše pomůcka zapáchat!!! Takže BEZ olejů...!!!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)