Jste zde

Milostná předehra začíná dlouho před milováním

Milostná předehra začíná dlouho před milováním

Volné pokračování článku "Milostná předehra".

Na počátku sexuálního života lidé vnímají tak silnou touhu po milování, že milostnou předehru skoro nepotřebují. Tou milostnou přípravou je však vše, co prožívají než se setkají, než se vzájemně dotknou, pohladí, políbí... Vlastně už dlouho před tím než se vůbec setkají na sebe myslí a ve svých představách rozvíjejí ty nejdivočejší formy vzájemných něžností. Tyto představy ve spojení s vysokou sexuální potřebou a očekáváním je už s předstihem dokonale připraví na vše, co má následovat...

Vzájemné intimní soužití však není jen záležitostí prvních dnů zamilovanosti nebo partnerství. To, co stačilo na počátku vztahu se s postupujícím časem nemusí stačit. Přitom vynechat před milováním milostnou přípravu je velkou chybou!!! Když se naučíte nic neuspěchat, časem zjistíte, že milování není jen o sexu, ale že je to i o tom všem krásném, co sexu předchází.

Milostnou předehrou mohou být i události které předcházejí. Krásnou milostnou předehrou může být společná koupel, sauna, vířivka nebo jemná, láskyplná masáž. Láska prochází žaludkem a tak společná romantická večeře, v klidu podávaná sklenka vína či šálek kávy nebo čaje, mohou výrazně napomoci touze po dalším pokračování důvěrností. Do milostné předehry by mělo patřit i vytvoření hezkého prostředí, používání vonných tyčinek, vonných svíček nebo intimního osvětlení. Neplatí to jen pro první společné dny, týdny, měsíce, ale po všechny společně prožité roky.

Nesmírně vzrušující je milostní předehra při které se vzájemně budete svádět. Nebojte se své rozpoložení a touhu vyjádřit i několik hodin před očekávaným milováním. Bude to taková hra na vzájemné svádění, která vás nejen naladí, ale i vzruší a naplní touhou. Takové lehké, erotické oblečení, příprava večeře jen tak v zástěrce, nenucená promenáda po pokoji v erotickém prádle nebo průsvitném župánku s mužem udělá zázraky... Muž takové svádění dokáže ocenit a jeho lehké doteky a pohlazení zase budou pro ženu příjemným povzbuzením.

Očekávání toho, co může přijít podněcuje fantazii a probouzí touhu. Ani se navzájem nijak zvlášť nemusíte fyzicky vzrušovat a sami budete překvapeni tím, jak vysokého psychického vzrušení můžete dosáhnout.

Očekávání patří mezi velmi silní podnět vzrušení které do milostné přípravy zcela jistě patří... Pak již stačí pomalý striptýz při příjemné hudbě za svitu plamene vonných svíček a další události na sebe nenechají dlouho čekat...

 

Články s podobnou tematikou