Jste zde

Cunnilingus - poloha "Na pejska" zezadu

Cunnilingus - poloha "Na pejska" zezadu

Volné pokračování článků "Polohy pro orální sex nebo orální milování" a "Sexuální polohy pro lesbický orální sex".

Poloha "Na pejska" zezadu patří mezi méně používané polohy orálního sexu. Pro mnoho žen (ale i mužů) je to poloha příliš osobní, kdy mají obavu, že příliš dovoluje partnerovi nebo partnerce nezvyklý pohled nejen na pohlaví, ale i na zadeček. Prostě se lidé v této poloze více stydí, než v jiných ...

Orální stimulace přijímající ženy je v této poloze možná jak od muže, tak také od ženy. Proto se využívá v orální sexu heterosexuálních párů, kde je více oblíbená pro stimulaci ženy od muže. Je však také oblíbenou polohou sexu lesbických žen.

Nejčastěji se zezadu orální sex poskytuje ženě. Méně často se používá pro orální stimulaci muže. Nyní, v tomto článku, se budeme zabývat polohou "Na pejska" zezadu pro cunnilingus, tedy polohou a technikou pro stimulaci ženy. Ta může být poskytována v rámci heterosexuální vztahů i vztahu lesbických žen. V poloze a používaných technikách žádný rozdíl nehledejte. Jediný rozdíl bude v to, že ženě bude u lesbických párů orální stimulaci dávat žena. Jinak je to naprosto stejné.

Mnoho párů kombinuje v poloze "Na pejska" penetrační a orální sex. Obě stimulace se vzájemně velmi dobře doplňují a vzrušení se snadněji vystupňuje až k vyvrcholení. Výhodou je, že tuto polohu můžete snadno v heterosexuální vztahu využít při nebo po, klasickém penetračním sexu "Na pejska", kdy muž po penetraci přejde k orálnímu sexu. Nejvhodnější je ovšem tuto polohu využít ještě před penetrací, při milostné předehře, kdy takovýto orální sex ženu ještě více vzruší a i díky slinám se zlepší lubrikace stydkých pysků.

Žena klečí a muž je za ní

Poloha pro stimulaci ženy. Tato varianta umožňuje nejen orální sex zezadu, ale také laskání hýždí a análního otvoru. Poloha pro tyto techniky poskytuje přímo skvělý přístup.

Žena je na "všech čtyřech" a muž zezadu nebo zespodu orálně stimuluje vulvu. Pokud je k dispozici polštář, žena se na něj může pohodlně položit přední částí těla na polštář nebo vhodnou podložku. žena brzy pozná kolik potřebuje polštářů nebo jak se snížit v kolenou, aby muž měl ty nejlepší podmínky k laskání jejího pohlaví. Podložení polštářem uvolní napětí rukou a poloha je pak pro ženu podstatně pohodlnější. Místo polštáře se dá použít také podkladový klín z molitanu. Pokud si žena klekne k posteli nebo křeslu, bude to pro ni také pohodlné a dovolí jí to dlouhou relaxaci s tou nejkrásnější stimulací od jejího partnera..

Podle toho, jak žena doširoka rozevře nohy má muž přístup mezi stydké pysky. Velmi snadná a přístupná je především stimulace hráze a vnější části stydkých pysků. Přístup ke klitorisu je omezenější, zvláště pokud žena přinoží. Čím více rozevře nohy, tím snadněji může muž pronikat jazykem mezi stydké pysky a stimulovat je až k oblasti klitorisu.

Poloha umožňuje hlazení hýždí nebo manuální stimulaci klitorisu. Muži i ženy, které současně s orální stimulací pohlaví vzrušuje stimulace hráze, tuto polohu upřednostňují. Přechod na orální stimulaci konečníku a jeho okolí je velmi snadný a proto se tato poloha orálního sexu často spojuje i se stimulací análu. V podstatě je to asi nejvhodnější poloha k nenásilnému přirozenému přechodu k laskání zadečku a okolí análu. Je tedy vhodná pro první "neplánované" seznámení se s anální a análně orální stimulací.

Je to vášnivá poloha vhodná nejen pro orální sex. Žena v ní má možnost snadno kontrolovat pronikáním jazyka mezi stydké pysky a do pochvy. Ženy v ní mohou experimentovat a mohou muže "vést"... Některé ženy více vzrušuje, když začínají orální stimulaci přijímat s nohama přinožením k sobě a postupně, až samy chtějí, muži "dovolují" rozevřením nohou až hluboké pronikání jazyka. Muži to dovoluje nápaditou stimulaci, kdy snadno může měnit úhly stimulace jazykem a přítlak, tedy i intenzitu stimulace.

 

Poloha orálního sexu "Na pejska" zezadu pro stimulaci muže

V případě, kdy klečí muž, je na "všech čtyřech" a žena je za ním, je jasné, že muže čekají zážitky spojené nejen s orálním, ale pravděpodobně i s orálně anální stimulaci. Nejvhodnější je tuto polohu využít při milostné předehře, kdy takovýto orální sex muže ještě více vzruší. Přímá, klasická orální stimulace penisu je v této poloze podstatně obtížnější, zato však má žena přístup k šourku, hrázi. Tuto méně častou variantu orálního sexu popisuje článek "Poloha orálního sexu "Na pejska" zezadu pro muže".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)