Jste zde

Nejoblíbenější polohy penetračního sexu

Nejoblíbenější polohy penetračního sexu

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Volné pokračování článku "Polohy pro penetrační vaginální sex".

Pokud bychom měli vytvořit nějaký žebříček oblíbenosti sexuálních poloh, pak by mez 5 TOP sexuálních poloh v našich končinách patřily nejspíš tyto:

  1. "Žena na zádech" - ("Misionářská poloha"). Žena při ní leží na zádech a muž leží na ní. Tato poloha "Tváří v tvář" je považována za základní, nejběžnější polohu při sexu.
  2. "Zezadu" - (varianta "Na pejska"), patří mezi oblíbené polohy, dovede navodit nové pocity, nezvyklé doteky a dovolí i hluboké proniknutí.
  3. "Žena nahoře" - (poloha "Na koníčka", základní "Tváří v tvář"), poloha pro dominantní ženy a pro snadnější dosažení vyvrcholení ženy, při které muž leží na zádech a žena sedí "nahoře" na jeho penisu.
  4. "Zezadu" - (varianta "Na čtyřech"), říká se jí poloha kočky a žena v ní klečí na kolenou s doširoka rozevřenýma nohama a muž do ní proniká různými způsoby zezadu.
  5. "Na boku" - (poloha "Lžičky" - základní). Oblíbená a šetrná poloha pro těhotné ženy a obézní muže i ženy.
  • ...

Je upozorňuji, že takovéto hodnocení nemusí odpovídat zrovna Vašim představám. Běžně lidé souloží zhruba v pěti, šesti polohách, které střídají. Často experimentují a to je dobře. Proto, pokud zrovna s tímto hodnocením TOP poloh nesouhlasíte, vytvořte si vlastní přehled svých nejoblíbenějších...

 

Související články

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)