Jste zde

Polohy vhodné pro snadnější dosažení orgasmu ženy

Polohy vhodné pro snadnější dosažení orgasmu ženy

Volné pokračování článku "Sexuální polohy".

Častou otázkou žen i mužů je, v jaké poloze je možné nejsnadněji dosáhnout orgasmu ženy při souloži. Pokud by to bylo tak snadné, pak za sepsání jednoznačného návodu, který by automaticky fungoval na všechny ženy, bych si zasloužil minimálně docenturu v oboru sexuologie a možná by bylo možné i uvažovat o Nobelově ceně!!!

Počet sexuálních poloh je sice velkým ale obvykle se partneři milují jen v několika z nich. Většina párů si najde ty "své" a ty využívá. Nebývá jich moc, tak 3-5 poloh, ale to pro spokojený sex není až tak podstatné. Důležité je to, jak se v těch, které používají, naučí využívat takovou stimulaci klitorisu a oblasti bodu G, aby soulož více vzrušovala ženu než muže... Mnohdy stačí nepatrná změna úhlu penetrace nebo zpomalení jejího tempa a žena prožívá mnohem silnější pocity než dříve.

Jakou polohu vybrat?

Vhodnost polohy vždy záleží na mnoha okolnostech a VŽDY se bude jednat o naprosto individuální situaci navozenou mezi dvěma jedinečnými lidmi. Spíš než o jednoznačné doporučení konkrétních sexuálních poloh se bude jednat spíše o doporučení, co všechno je potřeba vzít do úvahy, aby žena při souloži orgasmu dosáhla snadněji.

Nejvhodnější jsou ty polohy, při kterých se kombinuje vaginální stimulace se stimulací klitorisu.

Poloh, při kterých je toho možné dosáhnout, je více. Důležité však je, aby si muž uvědomil, že právě tato kombinace stimulací ženě přináší nejvíce vzrušujících podnětů vedoucích až k vyvrcholení. Když si toho bude vědomý, pak techniku zasouvání penisu upraví tak, aby především ke stimulaci klitorisu opravdu docházelo.

Důraz na stimulaci klitorisu penisem při souloži je potřeba zvýraznit proto, že naprostá většina žen při souloži orgasmu dosáhne právě jeho stimulací. Je obecně známé, že pouze maximálně čtvrtina žen je při sexu schopná dosáhnout prožitku vaginálního orgasmu. A to přitom není až tak zcela jisté, že ho nedosáhly i pomocí nepřímé stimulace klitorisu. Úplně ideální by samozřejmě bylo, aby muži dokázali zvládnout penetraci při sexu tak, aby docházelo k současné nebo postupné stimulaci klitorisu, poševního vchodu a bodu G uvnitř pochvy, v její první horní třetině. Teoreticky je to zcela jistě optimální kombinace. Jenže není tak snadné ji zvládnout. Ne že by to byl až tak velký "technický" problém, ale většina mužů v okamžiku, když vnímají, jak jim je příjemné spojení se ženou, tak nějak zapomenou na své předsevzetí a věnují se více svým pocitům& než ženě....

S technikou soulože souvisí další pravidlo, bez kterého se orgasmu ženy při souloži dosahuje výrazně obtížněji. Tím pravidlem je delší doba spojení za stejného rytmu soulože nebo za vhodného rytmu soulože.

Ne náhodou se problematikou pohybu penisu v ženské pochvě zabývá tantra a taoistické techniky sexu. Jak je vidět, tento problém řešily už mnohé generací před námi. Řešili a vyřešili!!! Teoreticky je to tedy zvládnuté. Nyní už stačí teorii převést do praxe a je vyhráno!

Nezabývejte se tím, zda se jedná o tantrické nebo taoistické techniky. Také se nevymlouvejte na to, že tantře ani taoismu nerozumíte! Tyto techniky prostě musí každý muž zvládnout sám za sebe a na to žádný tantrický výcvik ani zvládnutí taoistické filosofie nepotřebuje. Jediné, co potřebuje, je vůle, sebeovládání a snaha uspokojit ženu a ne sebe! Také se nebojte neúspěchu. Při milování žádný neúspěch skutečným neúspěchem není! Jen jste vyzkoušeli jednu z cest, které se ukázala jako méně vhodná...

Držte se příkladu moudrých mužů, mezi které bezesporu patřil Thomas Alva Edison, který věřil, že každý neúspěch ho přibližuje k úspěchu.

"Neselhal jsem 10000 krát. Našel jsem 10000 způsobů, které nefungují."
(Thomas Alva Edison)

Musíte se prostě snažit a vycházet se svých dílčích úspěchů.

Bohužel žádnou příručku na téma

"Jak se stát tantrickým mistrem snadno a rychle"

... ještě ji nikdo nenapsal.

Většina mužů si myslí, že nejlépe ví, jak ženu uspokojit. Problém nastává, že jim toto předsevzetí většinou vydrží jen tak dlouho, než jim vzrušení začne bránit na ně myslet a touha po ejakulaci a orgasmu je silnější, než jakékoli rady a poučky o kontrole vzrušení. Prostě pak už jde všechno stranou a jediným cílem je vyvrcholení...

No a to je zřejmě bude největší problém, který mužům brání v tom, aby při souloži dokázali ženu "klasicky" uspokojit.

Mezi chtít a moci je prostě někdy obrovský a nepřekonatelný rozdíl ...

Přitom techniky na oddalování orgasmu u muže a tím dosažení potřebné délky soulože jsou celkem známé už několik století. Prostě platí, že muž při souloži snadněji dosáhne dřívějšího orgasmu  než žena. Připomeňme si tedy několik technik, které muži pomohou soulož prodloužit a poskytnou tak ženě čas na dostatečné vzrušení zakončené vyvrcholením.

Teoreticky je to tedy zvládnuté...

Základní předpoklady a techniky jsme si objasnili, nyní už zbývá jen doporučit některé z obrovského množství sexuálních poloh pro penetrační sex, ve kterých mají ženy větší šanci dosáhnout vyvrcholení. Dovolím si je blíže představit v samostatných článcích. Tyto polohy najdete také mezi sexuálními polohami, kde ale budou popsány víceméně obecně a v širších souvislostech. Články o těch polohách, které dávají ženám větší šanci na dosažení orgasmu, budou napsány tak, aby muži pochopili, že i v těchto vhodnějších polohách bude záležet především na jejich snaze upřednostnit ženu! Proto se možná některým mužům nebudou tak moc zamlouvat. Bez jejich snahy to prostě nepůjde ...

Jednotlivé články budu postupně zpracovávat. Zatím můžete využít polohy popsané v článku "Polohy pro penetrační vaginální sex" ....
.... a zkoušet a zkoušet ... Pravidla sepsaná v úvodu tohoto dnešního článku totiž můžete použít úplně u všech sexuálních poloh.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)((L)(O)