Jste zde

"Léčení lingamu" - možné řešení sexuálních problémů

"Léčení lingamu" - možné řešení sexuálních problémů

Hlavní téma: "Tantrické léčení".
Volné pokračování článků "Umění tantrické masáže" a "Tantrická masáž lingamu".

To. že řada mužů trpí problémem nedostatečné erekce a dalšími problémy s předčasnou ejakulací nebo krátkou souloží, není žádné tajemství. Problém těchto mužů je složitější a nedá se omezit jen na popis výsledku... Také se nedá jednoznačně, univerzálně poradit, co je potřeba udělat, aby se "sám" vyřešil.

Problematice problémů s erekcí mužů a předčasné ejakulace mužů je na webu www.milovani.cz věnováno několik článků. Podobně je to i s technikami, které mají za cíl zdravotní stav a výdrž mužů posunout do přijatelné doby...

Hlavním problémem mužů s problémy s erekcí, předčasnou ejakulací nebo krátkou souloží je to, že si moc nevěří. Prioritně se obávají toho, že to dnes dopadne stejně jako jindy...

Proto se obávají i tantrických masáží, o kterých jsou většinou přesvědčeni, že jejich hlavním cílem je dosažení vyvrcholení. Proč by tedy měli riskovat, že při tantrické masáži prožijí vyvrcholení už v jejím začátku a pak už z ní "nebudou nic mít"?

Takováto představa vychází především z toho, že o tantrické masáži se mezi muži (i ženami) mluví především ve spojitosti s vyvrcholením. Je to jedna ze zkreslených představ, které jsou o Tantře a jejích technikách šířeny. Tantrické masáže jsou považovány za něco tajemného, zakázaného, "hříšného"... ale lákavého, vzrušujícího, smyslného... Pokud pak někdo poukazuje na jiné cíle Tantry, většinou se mu moc nevěří, protože "každý přece ví", jak to ve skutečnosti je...

Sexuální problémy mužům snižují radost z milování a někteří se mu kvůli nim raději vyhýbají. Problémy s erekcí a hned za nimi problémy s předčasnou ejakulací se týkají toho hlavního - erekce penisu (v tantře zvaného vajra nebo lingam). Jakákoli metoda, která tyto problémy odstraní, zlepší nebo alespoň na čas potlačí je proto vítaná.

Tantrická masáž jako léčebná technika

Tantrická masáž nebo masáž lingamu je cestou řešení jak problémů s erekcí, tak také s předčasnou ejakulací!

Metoda léčivých masáží vajry (lingamu) je založena na bioenergetických zákonech, které předpokládají, že každá naše buňka nese paměť, v níž jsou obsaženy všechny naše prožitky. Naše sexualita a její prožívání je velmi lehce zranitelná. Právě v oblasti sexuality se setkáváme s mnoha psychickými zraněními, které se promítají i do našeho fyzického a psychického zdraví. V sexualitě se totiž sbližujeme s druhým člověkem způsobem, který překračuje všechny běžné hranice.

Léčivá masáž se netýká jen pohlaví, ale ovlivňuje celou pánevní oblast. Při masáži se cíleně a hloubkově hledají i uvnitř pánve bolestivá místa nebo místa těla, která představují problémy, napětí... Je nutné aby to, co se při masáži nalezne si masírovaný musí uvědomil, prožil to, že takováto místa má,poznali jejích význam a věnovat jim pozornost, kterou si právem zaslouží. Především ale musí chtít nechat si od dávajícího pomoci... dolit mu, aby zmírnil, případně odstranil jejich zranění, necitlivost či bolestivost. Masírovaný si ale musí také uvědomit jejich význam a musí jim chtít věnovat pozornost, kterou si právem zaslouží.

Často jsou těmi nejsilnějšími "zranění psychická", bloky a traumata. Pomocí tantrického léčení pohlaví je možné mnohá psychická zranění léčit, osvobodit pánevní oblast od napětí, bolesti. Tyto prožitky nám mohou pomoci znovu objevit radost z milování, které si zasloužíme.

Tantrické léčení pohlavních orgánů v konečném důsledku přináší i lepší prožívání sexuálních podnětů. U mužů v kombinaci s dalšími změnami v životním stylu a v přístupu k životu napomáhá při problémech s erekcí, s předčasnou ejakulací, uvolňuje napětí, odstraňuje bloky. Je vhodnou cestou k řešení problémů, které nás mohly dovést až k potížím s oplodněním partnerky, které zdravotnictví léčí mnohdy obtížně a dlouhodobě.

Tento způsob léčby v žádném případě nenahrazuje léčení klasickou medicínou. Společně s ní však může pomoci dosáhnout mnohdy lepších výsledků jak jen samotnou klasickou léčbou. Vždy platí, že návštěva lékaře by měla být rozhodnutím první volby!

Jednotlivé techniky tantrické masáže zaměřené na řešení sexuálních problémů budou řešeny v samostatných článcích.

 

Články s podobnou tematikou