Jste zde

Masturbace (onanie) - pomocí vodní stimulace

Masturbace (onanie) - pomocí vodní stimulace

Hlavní téma: "Muž a masturbace".
Volné pokračování článků a "Nejčastější mužské masturbační techniky".

V článku "Masturbace a orgasmus navozený vodní stimulací" jsme rozebrali možnosti navození vzrušení pomocí vodní stimulace. Tento článek je o vodní stimulaci při masturbaci - onanii mužů. Tak, jak je stimulace pohlaví nebo těla pomocí teplé vody příjemná ženám, je příjemná i mužům.

O potřebě koupání a sprchování není třeba pochybovat. Velmi brzo, často už v raném dětství chlapci (i dívky) zjistí, že "správně" nasměrovaný proud teplé vody je nejen příjemný, ale že velmi rychle probouzí sexuální vzrušení. Koupání je intimní záležitost a tak se experimenty s proudem teplé vody a vzrušením dají předpokládat... Většinou to netrvá dlouho a proud teplé vody dokáže zázraky - navodí nejen vzrušení, ale pomůže i dosažení vyvrcholení. Někdy v kombinaci s masturbací rukou, ale často bez jakékoli přídavné stimulace.

Muži mají masturbaci pomocí teplé vody v oblibě

Technika vzrušování vodou je podobná běžné masturbaci, při které se muž nejdříve pohodlně uloží, zklidní se a pomalu se začne vzrušovat doteky na celém těle. U využití vody je to podobné, jen na vás působí ještě další podnět a tím je příjemné teplo vodního proudu, který vás omývá. Potřebujete už jen dostatek času a hlavně naprosté soukromí...

Pro dokonalou pohodu je potřeba nastavit vhodnou teplotu vody a její intenzitu.

Nepřehánějte to ani s příliš vysokou teplotou, ani s příliš velkým tlakem vody.

Základem je kvalitní sprcha, která poskytuje dostatečný tlak masážní vody proudící z trysek. Ideální jsou masážní sprchové hlavice u kterých některé masážní polohy umí dokonce i pulzaci a rotaci vody. Mezi ručními sprchami i ručními masážními hlavicemi je však značný rozdíl a ne každá sprcha nebo hlavice poskytuje ideální proud vody. Tím proudem vody se myslí voda proudící z trysek (mikro trysek) sprchové hlavice. Mužům zpočátku více vyhovuje více jemných vodních paprsků, které jemně masírují třísla, šourek, penis, předkožku a nakonec žalud. Jemný proud vod hladí a jemně vzrušuje. Překvapivě příjemné je omývání šourku a hráze. Čím je vzrušení vyšší, tím více muži většinou potřebují "ostřejší" paprsky proudu vody. Řada mužů si sprchovou hlavici umístí tak, aby voda masírovala spodní část žaludu a stékala po penisu na šourek a varlata. Proud vody pak "masíruje" předkožku penisunejcitlivější část žaludu penisu - oblast phrenulární zóny.

Někdo si oblíbí pouze stimulaci teplou vodou, jiný "přidá" masturbaci rukou. Nic není nemožné a vše je správné...

Podněty od masáže paprsky vodního proudu (stimulace rukou) a teplé vody po nějaké chvíli vystupňují vzrušení až k vyvrcholení. Pokud jste použili teplejší vodu, bude vám po prožití orgasmu možná připadat příliš horká. Je to tím, že při vysokém vzrušení se snižuje práh bolestivosti a proto vyšší teplotu vody do orgasmu nevnímáte jako problém. Po vyvrcholení je vhodné teplotu vody i intenzitu vodní stimulace snížit. Tento způsob masturbace - onanie je mezi muži velmi oblíbený.

Dokud jsou muži mladí a zdraví, není problém touto formou onanie dosáhnout vyvrcholení. Se stářím a narůstajícími problémy s erekcí se tato schopnost snižuje, ale stále je to velmi příjemná cesta k dosažení vzrušení trochu jinou cestou...

Tolik pro upřesnění pro ty čtenáře webu, kteří tuto masturbační techniku oblíbenou muži neznají.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Štítky: