Jste zde

Stimulace klitorisu - nahoru a dolů přes klitoridální kapuci

Stimulace klitorisu - nahoru a dolů přes klitoridální kapuci

Hlavní téma: "Klitoris - jak ho stimulovat rukou?".
Volné pokračování článku "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".

Technika nepřímé stimulace klitorisu.

Nepřímá stimulace klitorisu je způsob jak ženu velmi účinně a relativně rychle vzrušit a připravit ji na silnější podněty stimulace. Ideální je, když ji zařadíte jako pravidelnou součást milostné předehry.

Pohyb prsty nahoru a dolů přes klitoridální kapuci

Jedná se o nepenetrační techniku nepřímé stimulace klitorisu. Je zaměřena na stimulaci klitorisu tlakem a třením při jeho sevření prsty přes klitoridální kapuci. Klitoris sevřete přes klitoridální kapuci mezi ukazováček a prostředníček ("Boží prst") a třete ji po těle klitorisu pohybem nahoru-dolů. Pokud klitoris správně vyhmátnete, pod prsty budete cítit nejen jeho hlavičku, ale také jeho tělo. Budete mít podobný pocit, jako by prsty přes řasu klitoridální kapuce svíraly silnější tkanici. Střídejte tlak prstů na klitoris zprostředkovaný jeho sevřením mezi prsty s třením vyvolaným posunem sevření po jeho těle. Pohyb provádějte stejnou intenzitou, pomalu a něžně. Tření stisknuté klitoridální kapuce se přenese na klitoris a bude ho velmi příjemně stimulovat.

Dá se to přirovnat k masturbaci žaludu penisu přes předkožku.

Nespěchejte a dávejte pozor, aby dotek byl hladký a jemný. Klitoris a celé jeho okolí jsou na dotek velmi citlivé a vyšší intenzita tření nebo tlaku by nemusela být ženě příjemná. Postupně se bude klitoris zvětšovat a jeho citlivost na tlak a tření se zvýší.

Tato technika bývá spíše přechodná a je možné z ní plynule přejít na další. Tato stimulace je velmi příjemná, byla by škoda ji nevyužít.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)