Jste zde

Tantrická masáž - je vzrušení při ní nevěrou?

Tantrická masáž - je vzrušení při ní nevěrou?

Hlavní téma: "Tantra" a "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "Nevěra" a .
Téma přímo navazuje na článek "Tantrická masáž - žena o ní pořád mluví..."

Tantrická masáž je ze své podstaty vzrušující. Tantrická masáž není pro masochisty, kteří by od ní chtěli očekávat bolest - není to  jako u zubaře při trhání zubů... Naopak - tantrická masáž je nevšední, hluboký zážitek spojený s mnoha prožitky, které lidé často z partnerského vztahu ani neznají. Vzrušení je její součástí a některé masáže mohou být zakončeny i vyvrcholením...

Pokud tantrická masáž není spojena se souloží nebo penetračním technikami pomocí pomůcek, ale je provedena výhradně technikami tradiční tantrické masáže, je to tantrická masáž. Vzrušení je při tantrické masáži přirozenou a očekávanou součástí masáže!!!

Tantrická masáž, pokud o ní partner nebo partnerka ví, podle mne není nevěrou. Podstata tantrické masáže není o sexu. Pokud o účasti na tantrické masáži partneři vzájemně ví, není a ani nemůže to být nevěra ve významu, který klasická nevěra má.

Dokonce se přimlouvám za to, aby rozumný muž své ženě nebo partnerce takový zážitek dopřál sám od sebe! I naopak je to samozřejmě možné... (abych nezapomněl na muže).

Pokud účast na tantrické masáži dopředu jeden z Vás vnímá jako nevěru, ten druhý by to měl umět přijmout a měl by se s tím dokázat smířit. Pokud budete trvat na svém a účast na tantrické masáži si bude vynucovat, neskončí to dobře. Pokud na tantrickou masáž přes vyslovený nesouhlas partnera nebo partnerky půjdete bez "svolení", "načerno", nejspíš takový prožitek budete jako jistou formu nevěry hodnotit i Vy.

Dopřát tomu druhému prožitek tantrické masáže je možné. Například je možné dát masáž jako dárek. Není to však snadné rozhodnutí a prověří vaši vstřícnost, důvěru i odolnost proti žárlivosti. Možností jak jít na tantrickou masáž je více a určitě vás napadne, že nejjednodušší by bylo jít na současnou párovou tantrickou masáž.

Než se pro některou variantu rozhodnete, hodně přemýšlejte o tom, co vám takové rozhodnutí dá a co vám může vzít. Paradoxně to ale nebude zkouška pro toho, kdo na masáž půjde, ale pro vás. Je otázkou,  jak zvládnete roli čekajícího na návrat partnera nebo partnerky z masáže. Pokud si nejste jisti sami sebou, raději partnera nebo partnerku na tantrickou masáž neposílejte a rozumně se spolu dohodněte na tom, že i bez tantrické masáže se dá žít!!!

Ještě si dovolím upozornit na příběh "ze života" kde se dovíte, že "Orgasmus se dá zažít úplně nečekaně".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)