Jste zde

Umělá vagina - masturbátor

Masturbátor - umělá vagina

Volné pokračování článku "​Erotické pomůcky".

Umělá vagina je sexuální pomůcka, které má simulovat pocity muže na penisu v ženském pohlavním orgánu - vagině. Aby byly pocity co nejvěrnější, jsou pro její výrobu používané měkké, lubrikované a někdy zahřívané materiály. Může být vytvořena jako erotická pomůcka, používá se však pro lékařské a výzkumné účely i při chovu zvířat.

Umělá vagina není to nic nového pod sluncem. Ještě mnohem dříve, než se začalo s prvními pokusy o výrobu umělé vaginy pro muže, využívala se ve veterinářství pro umělou inseminaci. Přiznejme si, že umělé vaginy, navržené pro odebrání spermatu zvířat, byly předlohou pro dnešní moderní masturbátory s pevným obalem a výměnnou měkkou sterilní vložkou.
 

Umělá vagina jako erotická pomůcka

Umělá vagina, navržena pro sexuální stimulaci mužského penisu, je v podstatě erotická pomůcka pro masturbaci. Někdy se jí říká "masturbátor". Je navržená tak, aby při použití navodila pro penis podobné pocity, jako při sexuálním styku ve vagíně ženy. Pomůcka může být doplněna o ochlupení, může mít realisticky provedené stydké pysky, nebo i imitaci panenské blány. Některé modely jsou vyrobeny jako kopie vaginy známých pornohereček. Vyrábějí se také masturbátory se vstupním otvorem imitujícím anální otvor pro anální sex. Nákladnější modely jsou vybaveny i vibrační vložkou pro rozšíření pocitů při masturbaci.

Pro lepší a věrnější pocity mohou být masturbátory vyhřáty v teplé vodě. Zahřívají se zhruba na tělesnou teplotu, neruší tak chladnějším materiálem pomůcky a jsou pak pro stimulaci penisu podstatně příjemnější. Vedle velmi realistických umělých vagin existují i nenápadné modely, kdy z jejich provedení nedokážete ani odhadnout jejich pravý účel. Do kategorie umělých vagin patří i skupina pánských masturbátorů, které slouží jako jednorázová pomůcka ke stimulaci penisu při onanii.

Jak se masturbátory používají?

Masturbátory, umělé vaginy se mohou používat jak při masturbaci, tak i při párovém nebo skupinovém sexu.

Podrobněji se masturbací se sexuální pomůckou a využitím masturbátoru nebo umělé vaginy při různých sexuálních aktivitách zabývá článek"Masturbace pomocí masturbátoru".

 

Poznámka:

Umělá vagina - spisovně vagina (nespisovně vagína), anglicky fleshlight nebo fleshjack.

Masturbátor se nemusí používat pouze jako sexuální pomůcka pro sexuální uspokojení muže. Velmi užitečný může být pro omezení průniku příliš dlouhého penisu do pochvy ženy. Tato metoda je popsána v článku "Soulož - omezení průniku penisu masturbátorem".

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)