Jste zde

Sexuální polohy pro muže s průměrným penisem

Sexuální polohy pro muže s průměrným penisem

Hlavní téma:"Sexuální polohy".
Volné pokračování článků "Mužský penis" a "Sexuální polohy a velikost penisu".

Hluboký prožitek ze sexu můžete zažít především s člověkem, kterého milujete a který má rád vás... Milování totiž není jen o sexu, ale především o milování. Silný sexuální zážitek není spojen jen se zvládnutím stimulačních technik a různých sexuálních poloh, ale hlavně o prožitku vzájemné blízkosti, intimity a lásky. Pokud hluboký prožitek při milování nezáleží výhradně ani na sexuálních technikách, ale ani na sexuálních polohách, pak nemůže zásadně záležet ani na velikosti penisu.

Pokud máte toho správného partnera nebo partnerku, neřešte ani velikost prsou, ani velikost a tvar penisu. Stejně zrovna tyto parametry nijak nemůžete ovlivnit...

Na velikosti penisu záleží především ve vztahu ke správně zvolené sexuální poloze. Tak, jak se příliš velký penis nehodí pro každou sexuální polohu, ani malý nebo průměrný penis nebude vhodný pro každou, která je někde popsaná...

Podstatně větší význam má kombinace správně zvolené sexuální polohy pro odpovídající velikost penisu s ohledem na optimálně zvolenou techniku sexuální stimulace.

Obecně platí, že většina sexuálních poloh je pro průměrně velký penis zvládnutelná bezproblémově. Tam, kde to vypadá, že průměrně velký penis nebude svou velikostí stačit, můžete si vypomoci obecně platnými vylepšeními sexuálních poloh:

  • Pokud žena nohy přinoží, penis je v pochvě více sevřený a spojení je omezeno na mělčí průnik...
  • Pokud žena nohy více rozevře, pochva se uvolní a proniknutí může být hlubší...

Prakticky může žena muži jen pomocí rozevření svých nohou umožnit průnik menší nebo až hluboký... V praxi se touto jednoduchou změnou dá pozitivně ovlivnit i "potřebná délka penisu" pro spojení v konkretní sexuální poloze.

Uspět může jak muž s dlouhým penisem, tak muž s běžnou délkou penisu, ale ani muž s krátkým penisem není mimo hru... Stačí se tedy umět domluvit a většina problémů se vyřeší sama.

Při intimním kontaktu těl se dá bez problémů souložit ve většině běžných sexuálních poloh. Podtrhuji BĚŽNÝCH, protože existuje řada poloh, které bez akrobatické přípravy nebo dlouhodobého posilování stejně nezvládnete. A nepomůže vám ani sebedelší penis...

Polohy vhodné pro průměrnou velikost penisu

Skoro by se dalo prohlásit, že to jsou všechny sexuální polohy, které jsou pro sex popsány. Ne ve všech je ovšem šance na dosažení vyvrcholení. Některé jsou opravdu vymyšlené jen pro radost ze změny...

Někde ale začít musíte a nejlépe se zkušenosti získávají v polohách osvědčených a prověřených. Mezi takové bez jakýchkoli pochybností patří:

Misionářská poloha s podložením pánve

V klasické "Misionářské poloze" stačí ženě přidat pod zadeček a křížovou oblast polštář nebo pohankový sedák a žena bude při milování stimulována na nejcitlivější oblasti pochvy - oblasti bodu G. V některých variantách této polohy stimulaci klitorisu řeší žena, v jiných se o ni postará muž penisem nebo rukou.

Na pejska

Klasická poloha "Na pejska" patří mezi oblíbené polohy "Zezadu". Žena klečí a rukama se opírá o podložku nebo se položí hlavou a rameny na polštář. Muž klečí za ní... drží ji za boky a souloží... Takovýto popis je příliš zjednodušený, protože polohy "Zezadu" nabízí opravdu velké množství variant jak pro spojení, tak také pro dráždění, hlazení, laskání, tulení...Poloha "Na pejska" je ovšem tou nejklasičtějších z nich... Vyzkoušet ji je skoro povinností...

Poloha lotosový květ

A dostali jsme se k poslední poloze, tentokrát už rozhodně jedné z nejobtížnějších. Patří sice mezi ty obtížné, je to však jedna z nejkrásnějších vůbec. Muž sedí se zkříženýma nohama, žena se nad ním rozkročí, posadí se na něj a nohama muže obejme zezadu kolem jeho pasu. Spojení je velmi hluboké, milenci se vzájemně objímají a hladí. Žena se prsy tiskne na hruď muže a pohyby pánví dopředu-dozadu intenzivně stimulují penis, klitoris i pochvu. Ne nadarmo se tato poloha řadí mezi nejvzácnější tantrické polohy pro milování. Tok sexuální energie umožňuje v poloze "Lotosový květ" poznat sexuální energii na zcela nových, mimořádně vysokých úrovních.

Pokud jste vyzkoušeli tyto tři polohy a toužíte vyzkoušet další, pak máte výběr opravdu z mnoha různých poloh. Na našem webu jejich popis naleznete v části "Sexuální polohy".

Pro soulož samozřejmě využijete především polohy pro penetrační vaginální sex, ale neopomeňte využít možnosti seznámit se s

To je úkol tak na celý školní rok...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)