Jste zde

Stimulace klitorisu - kroužení jedním a dvěma prsty

Stimulace klitorisu - kroužení jedním a dvěma prsty

Nepenetrační technika přímé stimulace klitorisu.

Hlavní téma: "Klitoris - jak ho stimulovat rukou?".
Volné pokračování článků , "Klitoris - techniky přímé a nepřímé stimulace klitorisu" a "Nejčastější ženské masturbační techniky".

Po technikách nepřímé stimulace klitorisu, jako je mnutí a válenívytahování a spouštění nebo tření prsty nahoru a dolů přes klitoridální kapuci, je možné přejít z nepřímé stimulace klitorisu na přímou.

Kroužky prsty na klitorisu jsou velmi oblíbenou stimulační i masturbační technikou, kterou by stimulace klitorisu mohla začít i skončit.

Dotek, který naprostá většina žen považuje za nejlepší, je kroužení prstem nebo prsty okolo klitorisu. Kroužky mohou být malé i větší, pomalé i rychlejší, vždy však jemné a ohleduplné. Malé kroužky jedním prstem jsou přesnější a umí více vzrušit.

Plošné kroužky jedním nebo dvěma prsty stimulují nejen klitoris, ale i jeho okolí, malé stydké pysky i klitoridální kapuci a tkáň klitorisu ukrytou pod povrchem kůže a sliznice. Pomocí dvou prstů snadno obsáhnete celou nejcitlivější část klitorisu a jejího okolí. Změnou rychlosti pohybu a změnou tlaku nebo dráhy pohybů prstů brzy přijdete na to, jaký dotek je nejkrásnější. Tento pohyb bývá spojen s více pocity a podněty. Jen připomínám dostatečnou přirozenou nebo dodatečnou lubrikaci!

Jak se technika provádí?

Přiložte ukazováček a prostředníček ("Boží prst") k sobě a lehounce jimi začnete jimi kroužit na kapuci klitorisu. Nezapomínejte na dostatečnou lubrikaci, ať už přirozenou nebo pomocí kvalitního lubrikantu. Pohyb prstů bude klitoridální kapuci postupně stahovat směrem vzhůru. Díky tomu se klitoris začne pomalu obnažovat a stane se přístupnějším pro další stimulaci. S doteky a hlazením vždy začínejte na klitoridální kapuci. Žena si zvykne na jemnou stimulaci na příjemné pocity vzrušení, které ji provází. Začněte prsty na klitorisu velmi pomalu, jemně, lehounce a něžně kroužit. Měňte rychlosti a tlak prstů, dokud žena nezačne jevit známky vzrušení. Vždy začínejte lehkými a pomalými doteky a teprve až bude žena slastně reagovat na vaše kroužení, můžete intenzitu doteku trochu zvyšovat. Po chvíli můžete kroužení prstů přenést i na klitoris. Díky narůstajícímu vzrušení se klitoris prokrví, zvětší a vystoupí zpod klitoridální kapuce. Pak se už můžete cíleně zaměřit hlavně na něj a věnovat se této nejcitlivější části ženského těla. Jak dlouho má taková stimulace trvat než žena prožije vyvrcholení, to bude záležet především na stupni a průběhu jejího vzrušení.

Právě tuto techniku většina žen používá při masturbaci. Připadá jim jako nejsnadnější a nejbezpečnější masturbační technika pro dosažení orgasmu.

Mnoho mužů je překvapeno, jak snadno se jim touto technikou může podařit ženu velmi silně vzrušit a mnohdy ani nechápou, jak je možné, že pod prsty začne ženin poštěváček cukat při orgasmických stazích pochvy. V okamžiku prožitku vyvrcholení nezrychlujte, ani nepřestávejte. Nechte vše proběhnout a teprve potom zlehka přitiskněte celou dlaň přes stydké pysky a uzavřete rukou vchod do pochvy a celou vulvu.

Jedná se o oblíbenou ženskou masturbační technikou. Pro účely masturbace je technika kroužení podrobněji popsána v článku "Kroužení prstů na klitorisu - ženská masturbační technika".

 

Články s podobnou tematikou

(AK)