Jste zde

Stimulace klitorisu - poklepávání prstem na klitoris

Stimulace klitorisu - poklepávání prstem na klitoris

Technika přímé stimulace klitorisu.

Volné pokračování článků "Klitoris - jak ho stimulovat rukou?", "Klitoris - techniky přímé a nepřímé stimulace klitorisu" a "Stimulace vulvy prsty - stimulace klitorisu a pochvy".

Poklepávání prstem na klitoris je vhodné provádět až tehdy, když je vzrušení ženy na vyšší úrovni. Při malém vzrušení by jí pocity z doteku nemusely být příjemné. Jedná se o impulzní dotek, který vyvolává silné impulzní reakce. Proto je potřeba, aby takovému doteku odpovídalo i vzrušení! Bez vzrušení takovýto stimulace může být nepříjemná, ale až bolestivá.

Poklepávání prstem na klitoris vyvolává impulzní pocity vzrušení. Na ty musí být žena dostatečně připravená.

Určitě to nemůže být první technika, kterou se klitorisu pokusíte dotýkat! Vzrušení ženy podpoří všechny techniky nepřímé stimulace klitorisu, hlazení vulvy, ale i všechny další techniky milostné předehry.

Prsty levé ruky mírně rozevřete a stáhnete velké stydké pysky směrem k Venušinu pahorku. Tím dojde k povytažení tkáně, kůže i podkoží Venušina pahorku. Nebojte se toho, tato část vulvy je velmi pružná a tak stažení kůže může být i v řádu desítek milimetrů. Mělo být provedeno tak, aby vám kůže nesklouzávala pod prsty. Dojde i k napnutí a mírnému rozevření malých stydkých pysků a především ke stažení klitoridální kapuce z klitorisu. Klitoris se obnaží a vystoupí a to bylo hlavním cílem. Zlehounka přiložte prostředníček pravé ruky  ("Boží prst") na klitoris a dopřejte ženě čas aby si na ten pocit zvykla. Potom prostředníčkem pravé ruky můžete začít ZLEHKA poklepávat na klitoris. S jednotlivými "klepnutími" nemusíte spěchat. Každé klepnutí vyvolá vlnu pocitů. Nechte je doznít a dopřejte ženě, aby si každé z nich prožila naplno, pak teprve klepněte znovu ...

Některé ženy tato stimulace vzrušuje velmi silně, ale jiným může být nepříjemná. To zjistíte podle reakcí ženy nebo podle toho, že se takovéto stimulaci začne vyhýbat.

 

Články s podobnou tematikou