Jste zde

Stimulace klitorisu - tři nebo čtyři prsty na klitorisu

Stimulace klitorisu - tři nebo čtyři prsty na klitorisu

Technika přímé stimulace klitorisu pomocí jedné ruky.

Volné pokračování článků "Klitoris - jak ho stimulovat rukou?" a "Stimulace vulvy prsty - stimulace klitorisu a pochvy".

Stimulace třemi prsty jedné ruky

Tři prsty, ukazováček, prostředníček ("Boží prst") a prsteníček jedné ruky, mohou společně velmi účinně zpřístupnit klitoris a malé stydké pysky jejich přímé stimulaci.

Ruka se dlaní shora položí na Venušin pahorek a ukazováček a prsteníček opatrně rozevřou velké stydké pysky. Jejich rozhrnutím se obnaží klitoridální kapuce, částečně klitoris a malé stydké pysky. Podle toho, jak hodně má žena rozevřené nohy, pootevřou se i malé stydké pysky. Tím, jak ukazováček a prsteníček rozhrnují velké stydké pysky, vytváří mezi nimi přístup ke stimulaci malých stydkých pysků a klitorisu prostředníčkem ("Boží prst"). Pohyb prostředníčku je možný nahoru a dolů a krouživý špičkou prstu na klitoridální kapuci a vrcholu klitorisu. Rozevření stydkých pysků ukazováčkem a prsteníčkem by mělo být nenásilné. Pohyb bříška prostředníčku na klitorisu by měl být pomalý a dotyk jemný.

Tento způsob stimulace klitorisu pomocí jedné ruky je velmi příjemný a účinný. Pokud ukazováček a prsteníček "stáhnou" klitoridální kapuci, klitoris uvolní a odhalí. Tím prostředníčku umožní přímou stimulaci jeho špičky, tedy jeho nejcitlivější části. Tlak a tah obou bočních prstů je vedlejším příjemným pocitem, který žena při přímé stimulaci prožívá.

Volnost pohybu prostředníčku je velmi dobrá. Dovoluje jemnou i intenzivní stimulaci klitorisu a poměrně snadno se dá dosáhnout vyvrcholení. Tato technika je ženami poměrně často používaná při masturbaci.

Stimulace čtyřmi prsty jedné ruky

Tato varianta je velmi podobná stimulaci třemi prsty jedné ruky. Jen velké stydké pysky rozevírá ukazováček a malíček a prostředníček ("Boží prst") a prsteníček třou klitoridální kapuci a klitoris. Někdy se při masturbaci používá i technika, kdy je mezi dvěma prsty (ukazováčkem a malíčkem) třen klitoris oboustranně, z boku. Jeho hlazení může být prodlouženo až na malé stydké pysky a dráha prstů (prostředníček a prsteníček) je pak mezi nimi vedena přes klitoris, klitoridální kapuci a až nad ní. Hlazení musí být vedeno pomalým a něžným dotykem.

POZOR na možnost zranění sliznice příliš dlouhými nebo ostrými nehty!. Velká opatrnost a ohleduplnost je opravdu potřebná. Velkou pozornost věnujte tomu, aby vaše prsty neměly žádné záděry a nehty byly krátké a zabroušené. Hrozí reálné nebezpečí poranění jemné sliznice stydkých pysků a velmi citlivého klitorisu.

 

POZNÁMKA
Technika stimulace skryté části klitorisu v kombinaci s přímou stimulací klitorisu je popsána v článku "Stimulace vulvy prsty - Venušin pahorek dlaní a klitoris prsty".

Články s podobnou tematikou