Jste zde

Stimulace klitorisu - hnětení, mnutí a válení

Stimulace klitorisu - hnětení, mnutí a válení

Technika nepřímé stimulace klitorisu.

Volné pokračování článků "Klitoris - jak ho stimulovat rukou?" a "Stimulace vulvy prsty - stimulace klitorisu a pochvy".

Mezi palec a ukazováček (nebo prostředníček), přes klitoridální kapuci, zlehka uchopte klitoris a jemně ho sevřete mezi prsty. Nahmatejte jeho pevnější tkáň a pomalým a jemným mnutím mezi prsty pohybem tam a zpět pokračujete v její stimulaci. Takovéto jemné a citlivé hnětení zajistí neustávající stimulaci (nekonečný pohyb tam a zpět) a vzrušení se bude postupně zvyšovat a bude stále intenzivnější. Rozlišit tkáň klitorisu a tukovou tkáň nebo kožní řasu klitoridální kapuce není tak těžké. Když se vám mezi palec a ukazováček podaří klitoris přes jeho klitoridální kapuci dobře uchopit, může žena prožít vlnu velmi příjemných až nezvyklých pocitů. Nespěchejte, dovolte jí prožívat pocity vzrušení a možná po chvíli zaznamenáte i to, že se klitoris pod vašimi prsty pomaličku zvětšuje. Postupně zjistíte, že jeho uchopení a stimulace je stále snadnější. Pohyby mnutí můžete doplnit i o pohyby připomínající válení. Zpočátku postupujte jemněji a pomaleji, s narůstajícím vzrušením můžete "přidat"...

Nevyhýbejte se ani jemnému sevření klitorisu mezi prsty, kdy stimulaci třením nahradí stimulace tlakem prstů. Mnoho žen právě tlak na klitoris silně vzrušuje. Často to jsou ženy, které jsou zvyklé masturbovat pomocí tlaku prstů, nebo rády využívají techniky, kdy na klitoris tlačí nějakou pomůckou. Mnohé pak tlak využívají i při masturbaci pomocí tření vulvy o tělo partnera nebo partnerky při tribbingu. Proto se možnosti pevněji klitoris sevřít přes jeho klitoridální kapuci rozhodně nevyhýbejte.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)