Jste zde

Tantrická masáž joni - stimulační část masáže

Tantrická masáž joni - stimulační část masáže

Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni".

Jakoukoli přímou nebo nepřímou stimulaci joni můžeme provádět až tehdy, když je žena alespoň částečně vzrušená. Jejímu vzrušení odpovídá i přirozená lubrikace. Ta se pak bude v průběhu využívání technik stimulační fáze masáže "vylepšovat"..


přípravné části tantrické masáže joni proběhla jemná masáž nohou a břicha. Jedná se velmi silnou erotogenní zónu, jejíž stimulace uvolní a příjemně naladí každou ženu.

Ještě více příjemných pocitů navodí současné hlazení vnitřní strany stehen a prsou. Opravdu silně vzrušující pocity jsou pak spojené  s hlazením a masáží stydkého (Venušina) pahorku. Pod ním se v tukové tkáni nachází skrytá část klitorisu.

Na prsty naneste přírodní olejíček nebo lubrikant (na vodní nebo olejové bázi) a jemně začněte masírovat stydké pysky. Můžete to dělat palcem nebo celou rukou. Zlehka mezi palec a ukazováček uchopte velký stydký pysk a jemně ho nechte prokluzovat nebo po něm sjíždějte nahoru a dolů. Totéž pak s malými stydkými pysky. Sledujte její reakce a upravujte rychlost a tlak tak, aby z toho měla co největší požitek.

Nevynechávejte ani klitoridální kapuci protože pod ní je schovaný klitoris, který i na tak jemnou stimulaci jako doteky nebo polibky příjemně reaguje.

Nyní se zaměřte na klitoris. Jemně po něm pohybujte prsty, pomalu, malými kroužky navozujte vzrušení. Klitoris můžete také velmi jemně tahat, svírat nebo mačkat. Nesnažte se však klitoris dráždit s cílem dosažení vyvrcholení, smyslem stimulace je pomalu ženu uvolnit a vzrušit.

Stimulační techniky

Stimulace klitorisu

Stimulace stydkých pysků, poševního vchodu a klitorisu ženě přináší vysoké vzrušení. Teprve když bude opravdu dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná, můžete přejít k penetrační části tantrické masáže joni.

Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Techniky opakujte tak dlouho, dokud žena neprožije vyvrcholení nebo dokud je jí masáž příjemná (pokud jste se rozhodli masáž zakončit bez vyvrcholení). Tato část masáže je mimořádně vzrušující a ženami nejvíce oblíbená...

Následuje "Tantrická masáž joni - penetrační část masáže".

 

POZNÁMKA
Vyzkoušejte všechny techniky spojené s touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

Tantrická masáž joni má tyto části:

Literatura a zdroje