Jste zde

Časté otázky k análnímu sexu

Časté otázky k análnímu sexu

Hlavní téma: "Anální sex".

Přestože je anální sex považovaný za něco na okraji lidské sexuality, zajímá se o něj ve skutečnosti více lidí, než jsme si ochotni připustit. Tak jako v jiných oblastech běžného života, jsou jeho největší odpůrci často lidé, kteří ho sice nejvíce a veřejně odsuzují, ale podvědomě by jej zároveň chtěli vyzkoušet. Nejsou to samozřejmě jen jeho zásadní nebo veřejní kritici, které také zajímá. Díky všeobecnému uvolnění tabu sexu se o lidské sexualitě a jejích netypických podobách stále více mluví a to bez ohledu na věkové generace. Asi s análním sexem nebudou zrovna začínat nejstarší ročníky, ale mladé lidi, kteří stojí na počátku sexuálního života, tato oblast lidské sexuality, přirozeně zajímá.

V tomto článku nejde ani tak o to obhajovat, zatracovat nebo představovat anální sex a jeho varianty, ale vytvořit nedokonalý přehled nejčastějších otázek, které jsou v souvislosti s análním sexem kladeny. Postupně na tyto otázky budeme v následných rozšiřujících článcích odpovídat nebo se o to alespoň budeme společně snažit.

Několik otázek, které se týkají análního sexu

 

Na článku se pracuje a bude se ještě rozšiřovat. Nefunkční odkazy jsou odkazy na články, které jsou před schválením. Pracujeme na jejich dokončení.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: