Jste zde

Soulož "Na pejska" se stimulací klitorisu

Soulož "Na pejska" se stimulací klitorisu

Volné pokračování článků "Sexuální polohy" a "Polohy pro penetrační vaginální sex", Polohy "Zezadu".

Poloha "Zezadu", "Na pejska" patří, hned po "Misionářské poloze" mezi ty nejznámější a často využívané.

Muži i ženy při souloži touží prožít vyvrcholení, ale většinou se jim to nedaří. Problém je často na straně muže, který se při souloži velmi rychle vzruší, až vyvrcholí. Je úplně jedno, jestli důvodem byla předčasná ejakulace nebo krátká soulož. Žena prostě potřebuje při penetraci podstatně delší laskání a intenzivnější stimulaci, než jakou muž zvládne.

Pro muže je emoční stránka polohy "Na pejska" velmi silná. Muž je sice dominantní a mohl by celkem snadno kontrolovat své vzrušení, ale konkrétně tato poloha mu nabízí nové a nevšední pohledy na ženin zadeček a dává mu možnost hladit hýždě a dokonce i konečník. To je pro některé muže natolik silný podnět, že ve velmi krátké době vyvrcholí. Pravděpodobně tolik silných podnětů většina mužů nezvládá kontrolovat a proto "zapomenou" na oddalování ejakulace a vyvrcholí... Ženy to brzy zjistí a když chtějí, aby sex netrval moc dlouho, přejdou do polohy "Na pejska", ve které jejich partner brzy končí... Právě proto řada žen tuto polohu nenazývá "Na pejska" ale poeticky "Rychlá smrt" nebo "Nejrychlejší sex".

Jak  může značná část žen v poloze "Na pejska" prožít vyvrcholení?

Většinou se uvádí a hodnotí, že při souloži jen málo žen dosáhne vyvrcholení. Tak si nyní popíšeme, jak na to, aby se jí to mohlo podařit!!!

Základem techniky soulože v poloze "Na pejska" za současné stimulace klitorisu je kázeň a touha prožít vyvrcholení ženy při spojení s mužem. Mohu Vás ubezpečit, že to opravdu možné je!!!

Je zde ale jeden malý problém - touha po vyvrcholení při souloži by byla, většinou však chybí ta kázeň...

Při dlouhé milostné předehře se muž i žena dostatečně vzruší. Muž vzrušení potřebuje pro pevnou erekci a žena, aby byla dostatečně přirozeně lubrikovaná. Dostatečná lubrikace je nutná, aby soulož probíhala snadno a spojení bylo příjemné. Dostatečná lubrikace je základem penetračního sexu a pokud se nedaří přirozenou cestou, je potřeba si pomoci lubrikanty.

Ve všech variantách poloh "Zezadu", "Na pejska" může žena prohnutím zad částečně měnit úhel pod kterým do ní muž proniká a to i přesto, že muž má dominantní roli. Kopulační pohyby však záleží především na muži. Pokud se žena rozhodne na pohybech podílet, tak může, ale pro muže to bude znamenat, že musí své pohyby sladit s pohybem jejího těla. Některé ženy to dělají proto, že okamžik, kdy penis opustí poševní vchod a pak se do něj zase vrátí, je nesmírně vzrušuje. Muž to však musí mít pod kontrolou, jinak mu hrozí, že penis bude z pochvy nekontrolovaně vyklouzávat a soulož nebude plynulá. Při opětovném zasouvání se pak může poměrně snadno stát, že skončí i jinde uvnitř ženy nebo mimo ní. Při divokém sexu by může hrozit i to, že muž penisem narazí například na kostrč a penis se o ni může "zlomit". Nejedná se o zlomeninu v pravém slova smyslu, ale o úraz při sexu. "Fraktura" penisu je pro muže nesmírně bolestivá a nebezpečná! Podobně může dojít k natržení ženy nebo poškození či odření sliznice stydkých pysků, klitorisu nebo pochvy.

Výhody polohy "Na pejska" jsou málo známé

Ženy polohu "Na pejska" obecně moc nemusí. Jednak je to proto, že jen málo žen v ní prožije vyvrcholení, ale hlavně mají pocit, že "klečí muži u nohou" a neví jak se on tváří...  Bohužel u některých mužů mohou mít oprávněný pocit, že u muže převládá pocit nadvlády a podmanění partnerky, nad pocitem společného rovnoprávného sexu. Některým ženám vadí především to, co se na ní mužům tak líbí - a to že mají výhled na její zadeček a mohou ho hladit i tam, kde to jinak nejde... Pro muže je to poloha pro "rychlý sex", ze kterého žena moc nemá. Tak pro takové muže následující technika nejspíš nebude ...

Jen málo párů dokáže přednosti polohy "Na pejska" využít naplno, tedy spojit to, co se líbí muži a co potřebuje žena.

Ženy vnímají, že mužovo proniknutí je hluboké, že snadno mění hloubku průniku a že má nad pronikáním výbornou kontrolu. Vnímavý muž velmi brzy pozná, jaký úhel pronikání penisu do pochvy ženě přináší nejpříjemnější pocity a přizpůsobí se tomu, aby spojení a stimulace byla přínosem pro oba partnery. Také brzy zjistí, že nejsilnější pocity žena prožívá při variantě, když má kolena co nejvíce roztažena od sebe. Vstup do pochvy je pootevřený, což i mužům s menším penisem umožňuje hluboké zasunutí penisu. Naopak je ze stejného důvodu nevhodná v případě, že muž má penis extrémně dlouhý. Muži poloha umožňuje hladit ženě zadeček, boky, hýždě a i konečník... Pro některé ženy je to nezvyklé, ale většinou zjistí, že jim to je příjemnější, než doufaly...

Hlavní předností této polohy však je to, že si žena poměrně snadno a pohodlně dosáhne na klitoris. Může ho tedy stimulovat rukou nebo vibrátorem. V případě ruky je stimulace jemnější a přesnější, u vibrátoru zase podstatně intenzivnější. Sice se uvádí, že při naklonění se nad ženu a jejím obejmutí, může hlazení klitorisu provádět i její partner. V praxi to však není ani snadné, ale ani tak účinné.

Při poloze "Na pejska" je totiž klitoris při souloži zcela mimo kontakt s penisem. Proto se do pocitů ze soulože nijak nezapojuje. A to je právě ten důvod, proč jen malá část žen v poloze "Na koníčka" vyvrcholí.

Oč hůře je na tom při penetraci klitoris, o to lépe je na tom oblast bodu G. Poloha "Na pejska" je totiž jedna z nejlepších poloh pro dráždění bodu G, zvlášť, pokud žena "vyšpulí" zadeček co nejvýše a hlavu a ramena přitiskne k polštáři.

Ideální poloha pro soulož se stimulací klitorisu v poloze "Zezadu", "Na pejska" je taková, že

  • žena klečí na posteli a má doširoka rozevřené nohy. Položí se rameny a hlavou na polštář. Musí dát pozor na to, aby se jí pohodlně klečelo a aby se její nohy nekontrolovaně nerozjížděly...
  • Zadeček žena "vyšpulí" co nejvýše,
  • Muž si klekne za ženu a jeho penis v erekci bude směřovat k pohlaví. Menší muži si pod kolena musí dát podložku, vyšší mají problém... Poloha "Na pejska" je ideální pro podobně urostlé partnery.
  • muž pomalu a opatrně zasune penis do pochvy a může začít s pohyby pánví,
  • Volné ruce mu dovolují hladit ženin zadeček, záda, boky, ale i konečník...
  • Když ženu uchopí za boky, má plnou kontrolu na pronikáním penisu do pochvy.

Tak nějak by mohla vypadat ideální poloha pro soulož v poloze "Zezadu", "Na pejska". To, co se v popisech uvádí jako doplňková informace - "žena si celkem snadno dosáhnete na klitoris a může ho stimulovat", bude přesně to, co bude základem techniky, při které ve spojení s mužem prožije vyvrcholení. 

Většina žen má zkušenosti s masturbací v poloze těla, které je velmi podobná poloze "Na pejska". Rozdíl u masturbace je v tom, že zezadu ji nikdo "neruší"... Ženy proto mají zkušenosti a ví, jak zasunout ruku pod tělo, dosáhnout na klitoris a začít ho jemně třít a vzrušovat. Umí to tak, že za chvíli prožijí první vyvrcholení... Byla by proto škoda těchto zkušeností nevyužít při souloži!!!

Vraťme se však k situaci muže a jeho možnostem

Poloha "Zezadu", varianta "Na pejska" je z pohledu Tantry pro muže velmi vhodná pro provádění techniky oddalování orgasmuJe však nezbytné, aby se muž při pronikání do ženy ovládal a kontroloval. Poloha muže přímo svádí k "tvrdšímu sexu" a málokterý odolá... Muži mívají pocit, že právě nyní mohou ukázat, co za chlapa v nich dřímá!!! Často však nad penetrací brzy ztrácí kontrolu, což ale žena nemusí vnímat zrovna nejlépe. Pro muže, kteří chtějí uspět, je zvládnutí technik oddalování ejakulace základem úspěchu. Tato poloha jim poskytuje ideální příležitost pro využití  taoistických a tantrických technik střídání mělkých a hlubokých zasunutí. Právě tato technika muži může výrazně pomoci s oddálením vlastního vyvrcholení a umožní dosáhnout velmi silného vzrušení ženy. Kombinace techniky střídání mělkých a hlubokých zasunutí  a techniky oddalování orgasmu je pro muže ideální školou sexu!!!

Taoistická, podobně jako tantrická technika, vychází ze střídání hlubokých a mělkých proniknutí. Rozdíl je především v počtu průniků.

Taoistická technika vychází ze střídání pěti mělkých zasunutí soustředěných na dráždění žaludu o oblast bodu G a následně osmi hlubokých zasunutí zaměřených na stimulaci oblasti děložního čípku na zadní straně pochvy. Bližší informace naleznete v článku "Taoistická technika střídání mělkých a hlubokých zasunutí".

Tantrická technika devíti zasunutí se soustředí na osm mělkých průniků zaměřených na horní přední stěnu pochvy v oblasti bodu G a jednoho hlubokého zasunutí zaměřeného na oblast děložního čípku. Více informací o technice devíti zasunutí naleznete ZDE.

U obou technik je hluboké zasunutí pomalé a velmi hluboké. U taoistické jsou mělká zasunutí bez opouštění pochvy a u tantrické je možné, aby lingam pochvu zcela opustil. Při novém zasouvání pak dojde i ke stimulaci poševního vchodu a případně i oblasti klitorisu. Při taoistickém hlubokém zasunutí je klitoris drážděn kořenem lingamu při jeho osmi hlubokých zasunutích do joni. Muž proto musí zvolit vhodný úhel pro vstup lingamu do joni. Tantrická i taoistická technika doporučuje stimulaci klitorisu rukou ať už mužem nebo i samotnou ženou.

Stimulace až k prožitku orgasmu

Pokud muž udrží kontrolu nad svým vzrušením, čeká na oba partnery nevšední prožitek. Taoistická nebo tantrická technika se provádí tak dlouho, dokud stimulace pochvy lingamem nezačne ženě poskytovat vzrůstající vzrušení. To se rozšiřuje z pochvy a rozlévá se její pánví a postupně ji spontánně dovede k prožitku vaginálního nebo kombinovaného orgasmu. Obrovským stimulem je masturbace kterou si žena provádí tak, jak se jí nejvíc líbí. Žena masturbuje a muž souloží. Dokonalá souhra dvou pocitů, které se sčítají ve vlnách tak dlouho, až žena vyvrcholí...  Vzhledem k tomu, že takovéto milování může trvat půl hodiny, ale většinou mnohem déle, je výsledný orgasmus prožíván v mnohem vyšších hladinách vzrušení, než žena běžně zažívá.

Dá se to i jinak

Je potřeba si uvědomit, že muž je v poloze "Zezadu", variantě "Na pejska" jednoznačně dominantní. Opravdu má šanci své vzrušení uhlídat a poskytnout ženě dostatek času na vystupňování vzrušení až k vyvrcholení.

Teoreticky by ale stačilo, aby do ženy muž vstoupil a nechal ji aby se masturbací dovedla až k vyvrcholení.

Už ten pocit "plné pochvy" je pro ženu velice příjemný a vzrušující. Když začnete s orgasmem ženy při souloži experimentovat a první varianta vám nepůjde, protože muž "nevydrží", tak vyzkoušejte tuto, kdy muž jen zůstane pohodlně zasunutý v ženě a bude se soustředit na to, aby jí to předčasnou ejakulací nebo dřívějším orgasmem nepokazil. Když nebude "rušit" a nechá vše na ženě, tak zjistí, že ona masturbací klitorisu bezpečně orgasmu dosáhne. Navíc ho bude prožívat mnohem intenzivněji právě díky tomu, že v pochvě bude mít penis svého muže.

Zde si dovoluji apelovat na muže. Když zvolíte toto klidovou variantu, pak se soustřeďte na svou ženu. Myslete na to, jak je krásná, vzrušující, na její nádherná prsa, vnímejte, jak se jí při masturbaci stahují svaly pochvy v okamžicích vzrušení, jak jimi masíruje a svírá váš penis ..... a na chvíli přestaňte myslet na to, co nového v práci, na svého šéfa či šéfovou, kdy vás povýší nebo kolik jste vydělali na burze... Není nic horšího, než když žena, přes svou maximální snahu dospět k orgasmu při souloži, zjišťuje, jak se jí pocit plné pochvy pomalu, ale jistě vytrácí ... Pokud muž ani v těchto chvílích neudrží pozornost a své vzrušení, pak by se o dosažení orgasmu ženy při souloži snad ani neměl snažit a měl by se raději podívat na článek "Proč mají ženy orální sex raději jak soulož".

 

Jak se kombinace sexu v poloze "Na pejska" se stimulací klitorisu líbí ženám?

Tuto polohu mají rády ženy které touží po tom, aby byly uchváceny a razantně uspokojeny. Způsob stimulace pochvy, velký rozsah pohybů a razantnost penetrace ženám poskytuje větší šanci na prožití silného vaginálního orgasmu, zvlášť pokud vhodně nastaví pánev při penetraci, aby pronikání silně dráždilo jejich citlivá místa uvnitř pochvy. Proto je tato poloha oblíbená ženami, které jsou schopné dosahovat vaginálního orgasmu. Nabízí muži snadné velmi hluboké proniknutí pod velmi dobrou kontrolou, což u vášnivých žen, které hluboké proniknutí vyhledávají, vyvolává silné pocity maximálního vzrušení a muž je pak zahrnován chválou (tedy mohl by být...).

Zastavím se u něčeho, co málokterý muž partnerce přizná. Je to pohled na ženin zadeček! Pohledy na rozevřený zadeček nejsou ani v partnerském vztahu běžné a mohou být velmi erotické. Když však muž ke svým pohledům přidá něžné hlazení a lehké doteky v této oblasti a nic nevynechá, může být žena překvapena nezvykle novými pocity. To, že má muže za zády jí dává možnost tvářit se neutrálně, jako by o tom, co muž dělá, ani nevěděla. Může to být taková malá, nepřiznaná příprava na budoucí praktiky anální stimulace.

To hlavní, co ženy ocení nejvíce, je závěrečné vyvrcholení. Osobně si myslím, že hlavní zásluhu na něm bude mít sama žena. Masturbaci se dokáže dovést až k vysokému vzrušení a vyvrcholení by se jí nejspíš podařilo dosáhnout i bez penetrace. Ale s penetrací a navíc vedenou podle zásad tantrické anebo taoistické penetrace to bude někde úplně jinde. Možná napoprvé ten rozdíl tak zřejmý nebude, ale čím více se žena penetraci naučí vnímat a dokáže hlouběji prožívat pocity ve vagině, tím silnější prožitek z milování bude mít. Potom i závěrečné vyvrcholení bude nejspíš hodnotit jako mimořádný prožitek!!!

Tato technika je vhodná i pro opakovaný prožitek vyvrcholení, který může dosáhnout až kvality, které se říká "Jízda na vlnách rozkoše" - tedy stavu rozšířeného orgasmu.

 

Poznámka:

Poloha muži umožňuje "včas vytáhnout" penis při antikoncepční metodě přerušované soulože. Než tak učiníte, přečtěte si prosím články "Bezpečný sex (lépe bezpečnější sex)" a "Jak snadné je neplánovaně otěhotnět".

Poloha "Zezadu", varianta "Na pejska" je vhodná jak pro vaginální, tak i anální sex. Ze všech poloh muži poskytuje nejsilnější, řekněme "soft" anální podněty i při vaginálním sexu. V jiné, podobné variantě, si žena klekne na kolena, položí si hlavou a ramena na polštář a muž ji proniká zezadu.

Techniky kontroly vzrušení a oddalování ejakulace

V poloze "Zezadu", "Na pejska" může muž snadněji kontrolovat své vzrušení. To mu dává další šanci, jak soulož prodloužit na tak dlouhou dobu, aby žena mohla při souloži orgasmu dosáhnout. Připomeňme si poroto několik technik, které muži pomohou oddálit ejakulaci a prodloužit tak soulož. Žena tak získá čas na své dostatečné vzrušení zakončené vyvrcholením.

Teoreticky, když se to čte, je to zvládnuto raz dva ... Ale ta praxe ...!!!

Techniky opakování zasunutí lingamu do joni

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: