Jste zde

Stimulace klitorisu - tlakem a hlazení těla

Stimulace klitorisu - tlakem a hlazení těla

Hlavní téma: "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Volné pokračování článku "Tantrické masáže joni".
Technika stimulační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Při Tantrické masáže joni, v její stimulační části přichází po masáži stydkých pysků a uvolnění poševního vchodu na řadu nepřímá a přímá stimulace klitorisu. Na stimulaci klitorisu bude žena samozřejmě reagovat příznivě nejen vzrušením, ale také zvlhnutím. To je příznivý příznak toho, že je jí masáž příjemná. Musíme si však uvědomit, že cílem masáže je ženě dopřát co nejvíce různých pocitů. Pokud by stimulace klitorisu pokračovala, žena by své vzrušení mohla vystupňovat až k vyvrcholení. To by ovšem znamenalo, že masáž joni proběhla příliš rychle a intenzivně a na mnohé nové a velmi silné pocity se už prostě nedostane.

Vybuzená sexuální energie se hromadí v pánevním dnu a pokud není včas rozvedena do celého těla, může nekontrolovaně přerůst v orgasmus. Mnoho lidí by to mohlo považovat za krásný úspěch snažení, ale pokud se má jednat o opravdovou "Tantrické masáž joni", pak by to byl pouze poloviční úspěch nebo spíš neúspěch.

Nahromaděnou energii, která narůstá v pánevním dnu a pohlaví, je potřeba včas rozvést do celého těla. V tantře se s takovým nárůstem vzrušení počítá a proto je odzkoušená účinná technika, která pocity vzrušení nesníží, ale cíleně je rozvede do celého těla masírované ženy. Uvolněná sexuální energie pak proudí do celého těla a žena ji prožívá jako ucelené celotělové vzrušení.

Jak se technika provádí?

Pokud pozorujete, že žena je při masáži silně vzrušená, a to může být i při jiných technikách v průběhu masáže, použijte následující metodu, která její vzrušení posune bez ztráty pocitu vzrušení z pánevního dna a pozornost ženy přesune i na její další erotogenní zóny.

Pomalu a plynule, bez nějakého trhání nebo cukání rukou, stáhněte pravou ruku na vulvu, dlaní na Venušin pahorek, prsty směrem k podbřišku a palec ruky přiložte na obnažený klitoris. Ten už by v této chvíli mohl být obnažený a mohl by vystupovat zpod klitoridální kapuce. Pokud by ještě obnažený nebyl, tak ho zpod ní jemným tahem palce vysvoboďte. Palec bříškem jemně přitlačte na klitoris tak, abyste cítili, že žena tlak příjemně vnímá. Je možné, že v přitom zakloní hlavu dozadu, nebo jinak spontánně projeví nástup nového pocitu. Chvilku nic dalšího nedělejte a jen pozorujte její reakce. Po několika sekundách začněte volnou levou rukou hladit její tělo od třísel směrem k hrudi. Ten pohyb musí být jemný, pomalý a hladivý. Nesnažte se masírovat, pouze její tělo pomalu a láskyplně hlaďte. Přitom tlak na klitorisu udržujte na stále stejné úrovni, bez chvění a pohybu. Levou rukou pohybujte pomalu a udržujte kontakt s kůží celou plochou dlaně. Pokud bude potřeba masážní olej, přidejte ho. Bez přerušení pohybu hlaďte celé bříško, později přidejte i prsa a celý hrudník. Nespěchejte!!! Vracejte se a dráhu pohybu veďte i od Venušina pahorku a podbřišku. Hlazení horní části tak bude probíhat za nepřerušovaného tlaku palce na obnažený klitoris. Nahromaděná sexuální energie z pánevního dna bude levou rukou hlazením rozváděna do horní poloviny trupu. Po nějaké chvíli můžete pohyb ruky přesměrovat na levé tříslo a levou nohu. Na ženě nejspíš budete pozorovat zklidnění impulzních projevů vzrušení a na její tváři by se to mělo projevit výrazem, který prozrazuje pocity blaha.

Pak ruce plynule, nenásilně vyměňte a pokračujte v hlazení bříška, hrudníku a prsou tentokrát pravou rukou. Levá ruka bude přiložená dlaní na Venušin pahorek, prsty směrem k podbřišku a palec ruky bude opět nepřerušovaně tlačit na obnažený klitoris. Zopakujte celé hlazení přesně tak, jak jste je vedli v první části techniky. Nezapomínejte ani na pravé tříslo a pravou nohu.

Vypadá to jednoduše, ale není to tak snadné, jako když to nyní čtete.

Hlazením se sexuální energie nahromaděná v pánevním dně rozvede do celého těla a tlak palců na klitoris bude udržovat vzrušení na konstantní úrovni. Tato uvolňující technika se provádí minimálně 5 minut. To stačí na to, aby žena prožila mnoho nových pocitů a přitom se její vzrušení nesnížilo, ale "rozpustilo" do celého těla.

Vzrušení nezmizelo, ale transformovalo se do celotělového. Rychlý nástup vyvrcholení už nehrozí a žena je nyní dokonce lépe připravena na další techniky masáže klitorisu, které ji dovedou do vyšších hladin vzrušení, ale bez nekontrolovaného nástupu vyvrcholení.

Můžete bez obav začít s technikami

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)