Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "nesmělé hlazení a doteky"

Stimulace vulvy prsty - "nesmělé hlazení a doteky"

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni", "Milostná předehra" a "Intimní mazlení".
Technika je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Nesmělé hlazení a doteky" jsou jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Každý vztah nějak začíná a později se rozvíjí nebo skončí. Dá se pochopit, že pokud se příznivě rozvíjí, asi nebude trvat dlouho a partneři začnou řešit i otázku jak dál s intimními doteky. Neposuzuji, jak dlouho má trvat "nesmělost" nebo "cudnost", která by jakýmkoli intimnějším dotekům bránila. To ponechám na každém, aby si si sám stanovil hranici co je možné a za jak dlouho je to možné...

V každém případě by takové intimnější poznávání mělo být pro oba příjemné a oba by se k němu měli, ne - MUSÍ se rozhodnout dobrovolně a oba s ním MUSÍ souhlasit. Pokud je tato nepřekročitelná podmínka splněna, je potřeba dobře zvážit, jaké doteky ten druhý příjme a zda budou odpovídat vzájemným vztahům a sympatiím. Je obtížní radit, to musí každý zvážit sám.

Nesmělé doteky mohou, ale také nemusí být opětovány. Aktivitu by měl převzít muž, protože každá žena chce být dobývána. V dnešní době však aktivita mužů značně "pokulhává" a tak mnohdy aktivitu přebírají ženy. Není to dobré znamení a nemusí se to vyplatit. Muž, který je v pasivitě a je "loven", si možná ani neuvědomí, že takto to může zůstat tak dlouho, dokud žena nezačne "lovit" v jiných vodách...

Rozhodně není kam spěchat. Největší chybou je, když se lidé, kteří se teprve poznávají, brzy začnou poznávat "naplno". Prostě svoji nezkušenost nebo rozpaky chtějí nějak překonat a proto, přestože to mnohdy po nich ten druhý ani tak brzy nechce, přejdou záhy k sexu. Pokud se někdo domnívá, že tím, že vztah začne sexem bude hned jasno co bude dál, mýlí se. Začít sexem a pak hledat důvod pro vztah, to je ten nejhorší způsob, jak se vztahem začít.

Nesmělé doteky jsou ty nejkrásnější a nejvíce vzrušující.

Pokud začnete lehkým, jemným hlazením, budete možná překvapeni, jak krásné pocity při tom budete oba zažívat. Později můžete přidat hlazení prsou přes oblečení až se jednou dostanete i na volné tělo...

Značná část lidí považuje doteky přes oblečení za přijatelné. Dokonce i hlazení kůže, líbání na méně obvyklých místech nebo hlazení prsou ještě patří mezi doteky, které jsou "bezpečné" a "přijatelné". Určitou hranicí pak jsou doteky na pohlaví, které už patří mezi ty intimní, které si mohou dovolit partneři kteří mají pocit, že už se znají natolik, že je to možné a vhodné.

Takovéto doteky už patří do milostná předehry a většinou následují poté, co byly "vyčerpány" všemožné způsoby vzájemného mazlení. Těmto, intimnějším dotekům, které ještě nemají za cíl vést k milování, ale jsou součástí vzájemného poznávání, se říká intimní mazlení, nebo později milostná předehra.

Doteky muže (ženy) na pohlaví ženy patří mezi ty intimní, ke kterým by vztah dvou lidí měl dospět až poté, co se jejich vzájemné sympatie vyjasnil natolik, že touží být si vzájemně ještě bližší. Intimní mazlení už nepatří na veřejnost. Je potřeba si najít nejen dostatek času, ale také vhodný prostor a zajistit si i naprosté soukromí. Představa, že vás spolu někdo uvidí nebo dokonce vyfotí v intimní situaci, kdy se dotýkáte na pohlaví partnera nebo partnerky, rozhodně není příjemná. Proto s podobnými aktivitami nezačínejte tam, kde nemáte zajištěno soukromí, kde vás může někdo vyrušit. Uvědomte si také, že pokud pro intimní mazlení nejsou vytvořeny vhodné podmínky, můžete mít jeden nebo oba takové zábrany, že výsledek nemusí vůbec odpovídat tomu, co byste oba chtěli...

První kontakty na pohlaví by rozhodně neměly být vedeny s cílem toho druhého vzrušit a už vůbec ne dovést k vyvrcholení!

Nesnažte se o to! Máte spoustu času a opravdu není kam spěchat! Psychické vzrušení, které při setkání prožíváte nemusí být vůbec spojeno s nějakou konkretní aktivitou. Naopak, vzrušující může být už samotná situace, kdy se o něco podobného začnete pokoušet.

První kontakty na pohlaví by proto měly být opravdu seznamovací. Pokud se o ně budete snažit s cílem toho druhého přesvědčit na sex, uvědomte si, že možná přijdete o víc, než dostanete. Příště už pocity "dobývání" nemusíte mít, protože je nahradíte přesvědčením, že to, čeho jste už dosáhli, je samozřejmě dovoleno... Proto nespěchejte a každého nesmělého doteku který bude dávat a poznáte, že se líbí, si važte a přijímejte ho s pokorou a vděkem.

Mezi klasické doteky na ženském pohlaví patří hlazení podbřišku, Venušina pahorku a vulvy. Tyto dotek jsou pro muže (ženu), který je poskytuje, velkou odměnou. To, že se to ženě líbí a že něco tak intimního dovolí, je tou největší odměnou, kterou za to může mít. Jste na to vždy dva. Nechápejte to tak, že žena by měla být ráda za to, že se jí věnujete. Takovýto přístup je naprosto špatný a jednou se vám vymstí. Také si nemyslete že když dovolila jedno, automaticky chce víc. Jak která... Ale ty ženy, které dovolí hned vše, nemají příště co nabídnout... Intimní mazlení na pohlaví by mělo být vždy spojeno se vzájemným pochopením a vzájemnou úctou. Jakmile se začtete řídit tím, co chcete vy, nemusí to odpovídat tomu, co chce ona!!!

"Když někdo moc spěchá, může TO uspěchat...", říká jedna lidová moudrost. Při vzájemném poznávání partnerů to platí o to víc. Máte čas, nikam přece nespěcháte... Pokud je snaha dosáhnout všeho najednou, většinou se to vymstí.

Spousta nechtěných těhotenství se stala proto, že mladí lidé (i starší) příliš spěchali a neuvědomili si, že když mazlení přejde v sex, může přinést problémy. Sex už není mazlení! Na sex by lidé měli být fyzicky i psychicky připraveni. Mimo jiné, je potřeba mít zajištěnu i ochranu proti nežádoucímu otěhotnění, ale také ochranu proti nákaze případnou pohlavní chorobou. Bezpečný sex (lépe bezpečnější sex) se prostě nesmí ponechat na tom, že snad TO dobře dopadne... Možná ano, ale co když ne?

Pokud se naučíte nejdříve se vzájemně dotýkat na intimních místech, vzájemně se intimně mazlit, bude vaše první milování milováním z rozumu, ne jako východisko ze situace ... z chtíče... A to je rozdíl!!!

 

Související články a kapitoly

(AK)