Jste zde

Poloha "Ve stoje", žena leží zády na stole, nohy má skřížené

Poloha "Ve stoje", žena leží zády na stole, nohy má skřížené

Volné pokračování článků "Sexuální polohy", "Polohy pro penetrační vaginální sex", Polohy "Ve stoje".

Tato poloha nebývá polohou kterou partneři zaujmou cíleně na začátku milování. Jedná se o polohu do které se přechází z jiné základní. V tomto případě se jedná o polohu "Ve stoje", kdy žena leží na stole, má nohy opřené o ramena muže. Jedná se o praktickou sexuální polohu, kterou můžete používat například v kuchyni, v kanceláři nebo všude, kde je k dispozici pevný stůl, v koupelně může posloužit pračka nebo sušička ... Dá se využít v na výletě, kdy majitel vozidla může na vhodném místě využít jeho ještě teplou kapotu... Prostě je to praktická poloha pro situace, kdy vás vášeň zastihne mimo ložnici. 

Jak se zaujme výchozí poloha?

Je to zcela snadné. Žena se položí zády na vyvýšený předmět a muž se postaví mezi její rozevřené nohy. Výchozí poloha prakticky odpovídá poloze "Ve stoje", kdy žena zády leží na stole. Je potřeba, aby žena měla vzadu dostatek prostoru aby se mohla pohodlně natáhnout a při milování si neporanila hlavu. Pro muže bude pohodlnější, když výška stolu bude o něco málo nižší, než je výška ztopořeného penisu muže od země. Když si pak na stůl žena lehne, bude výška penisu muže zhruba odpovídat poloze ženiny pánve na stole. Když muž bude o něco níž, určitě si najde něco, na co se postaví.

Muž ženě pomůže a nohy jí přidrží. Postaví se k ženě a spojí se sní. Potom žena položí nohy na mužova ramena a přisune se k němu. Muž se k ženě pevně přitiskne pánví. Rukama ženu drží za zadeček a tiskne ji k sobě.

Hloubka průniku:

Spojení je velmi hluboké a pohodlné. Váha ženy je na stole a muž má zcela volný přístup do ženiny pochvy. Penetrační pohyby, hloubku penetrace i techniku ovlivňuje a řídí muž. Žena je v pasivní roli a aktivní muž může milování vést podle svých představ. Poloha je ideální především pro techniky opakování penetrace v tantrickém sexu. Právě pro volnost pohybu muže a relativní pohodlí ženy, je možné se soustředit na pocity ze spojení lingamu a joni. Muž může ženu držet za boky a přitahovat se k ní. Může ji také hladit na nohách, bříšku a částečně může stimulovat také klitoris. Žena je v pasivnější roli, může si však pomáhat stimulací klitorisu.

Přechod do polohy se skříženýma nohama

Přechod do polohy se skříženýma nohama je velmi snadný.

Muž do kříže uchopí ženiny nohy opřené o jeho ramena a před hrudí je zkříží, čímž své ruce vyrovná ze zkřížení do souběžné polohy. Ženiny nohy se zkříží a pevněji tak sevře velké stydké pysky k sobě. Tím dojde k intenzivnějšímu sevření lingamu uvnitř joni.

Postavení nohou a sevření svalů pochvy dává ženě možnost lépe kontrolovat stahy vaginálních svalů při technice masáže penisu uvnitř joni. Intenzita spojení je pak vyšší a tím i podněty, které oběma partnerům přináší. Tato poloha výrazně zvyšuje prožitky a dráždění uvnitř pochvy a na lingamu. Je to velmi smyslná a vzrušující poloha a dá se jí dosáhnout poměrně jednoduše. Stejně jednoduše je pak možné ji vrátit do původní, základní, kdy žena měla nohy jen opřené o mužova ramena.

Hlavní význam varianty se skříženýma nohama spočívá v jednoduchém způsobu jak zvýšit sevření lingamu v joni a tím zesílit pocity ze spojení a pohybu lingamu uvnitř joni. Intenzita sevření je opravdu jednoznačně zaznamenatelná. Jenže se zvýšením intenzity sevření narůstá i intenzita dráždění a tedy i vyšší potřeba kontroly nad sexuálním vzrušením. Význam schopnosti kontrolovat orgasmus a techniky pro oddalování orgasmu pak nabývá na významu. 

Poloha je vhodná pro posilování poševních svalů

Role ženy nemusí být až tak pasivní. Vzhledem k tomu, že spojení muže a ženy je volné, těla jsou v přirozené poloze a úhlu a jejich váha partnery vzájemně nezatěžuje, je to ideální poloha pro posilování svalstva pánevního dna u žen, které chtějí procvičovat techniku posilování svalstva pánevního dna s vloženým penisem

Nebude to nejspíš případ "akutního", spontánního sexu na kapotě auta, ale spíše v atmosféře klidného, romantického večera... Milenci se uchýlí do pokoje s pevným stolem, žena se na něj pohodlně položí na měkký polštář nebo deku a muž se s ní ve stoje spojí. Je potřeba najít takovou pohodlnou polohu pro opření ženiných nohou o mužova ramena, aby se svaly jejích nohou a bříška dostatečně uvolnily. Muž se k ženině pánvi přitiskne tak, aby jeho lingam byl uvnitř joni co nejhlouběji.

Na úvod je ideální několikrát zopakovat tantrickou techniku devíti zasunutí, z nichž je osm mělkých a deváté hluboké. Žena se příjemně vzruší a dostatečně přirozeně zvlhčí. Pokud to bude potřeba, pak neváhejte použít lubrikační krém. Zahájit posilování svalů může žena v okamžiku, kdy muž zasune lingam co nejhlouběji a zůstane v klidu stát. 

Žena začne nejdříve s technikou stlačování lingamu uvnitř joni a muž bude jen přijímat pocity tepla, tlaku a pevného spojení. Po několika sériích stlačování a povolování svalů pánevního dna si bude žena potřebovat chvíli odpočinout. Tehdy muž může pokračovat v tantrické technice devíti zasunutí. Pohyb lingamu povolí napětí svalů joni a žena pak zase může pokračovat v jejich posilování. Provádějte jen doporučenou denní dávku posilování poševních svalů, aby se žena příliš nevysílila. 

Pokračováním posilování může být technika vypuzování a nasávání lingamu do joni. Vždy o přestávce mezi opakováními muž využije sílu a energii techniky devíti průniků. Žena by měla provést jen doporučovaný počet opakování. Když ukončíte posilování, můžete pokračovat v milování, které dále bude už v rukách muže. Je to zajímavá kombinace posilování vaginálních svalů a milování partnerů, kteří umí využívat tantrické techniky práce se sexuální  energií. Rozhodně na takovéto milování jen tak nezapomenete. 

Muž ovládající prodlužování orgasmu pak může dále pokračovat v milování technikami devíti průniků do doby, než žena prožije orgasmus. Pokud bude žena pomáhat masáží klitorisu, může nastoupit klitoridální orgasmus. Ale vzhledem k dráždění oblasti bodu G a oblasti děložního čípku to může být i kombinovaný orgasmus vaginálně-klitoridální nebo vaginální. Tyto techniky jsou ideální pro navození vyšších hladin vzrušení ve kterých může žena prožít několik orgasmů za sebou. Někdy se stane, že dosáhne stavu, kdy vzrušení mezi jednotlivými orgasmy neopadá, naopak se zvyšuje, a žena se dosáhne prožitku kterému se v tantře říká "Jízda na vlnách rozkoše". Muže pak prožít při dlouhé souloži i několik orgasmů za sebou. Soulož s vícenásobným orgasmem u ženy nebo prožitkem "jízdy na vlnách rozkoše" se však muži podaří většinou jen tehdy, když dokonale ovládá techniky oddalování ejakulace nebo zvládl techniky prožívání orgasmu bez ejakulace. (Bohužel takových mužů není příliš mnoho).

Ještě se zastavím u dráždění lingamem vnitřní části joni
Tato poloha dává muži opravdu velký prostor pro různé úhly pronikání a techniky pronikání. Muž se může plně soustředit na to, aby každý průnik byl naprosto dokonalý a pocity, které při něm žena bude prožívat byly maximální. Tím, že není kam spěchat, může pozorný a zkušený muž zaměřit pohyb lingamu a místa uvnitř ženy, která jí přinesou maximální rozkoš. Může využít i přednosti tvaru nebo velikosti svého lingamu pro maximální stimulaci. Bude to taková hra při které záleží na každém pohybu. Žena může zažívat naprosto nové pocity a stimulace. Sama sebe může překvapit jak je bude vnímat a prožívat. Měla by se do těchto pocitů ponořit a prožívat je naplno.

Vzhledem ke velké volnosti pohybu lingamu v joni, může v této poloze docházet k intenzivnímu dráždění přední stěny i zadní stěny joni, což dovoluje prožívat překvapivě intenzivní pocity vzrušení. Sexuální energie se bude hromadit v genitáliích a pánevním dnu, odkud je potřeba ji odvádět po páteři směrem vzhůru do hlavy. 

Častým průvodním jevem v takovýchto chvílích pak je stav, kterému se říká "stav rozšířeného vědomí". V této poloze mužův penis díky hlubokému pomalému pronikání do joni dráždí i oblast děložního čípku. V tantrickém pojetí milování je takovéto dráždění zdrojem těch nejsilnějších pocitů, které při milování vznikají. Orgasmus vyvolaný stimulací těchto oblastí je považovaný za nejhlubší druh orgasmu, který přerůstá v celotělový orgasmus ve vyšší energetické rovně lásky. Těžko se to dá popsat, to se musí prožít... Tento typ orgasmu pomáhá vyrovnat energie jin-jang a poskytují hluboká prožitek sexuální energie. Stav změněného vědomí člověka dokáže naplnit blažeností až do nekonečna.... 

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje