Jste zde

Lesbický sex - techniky pouze pro ženy

Lesbický sex - techniky pouze pro ženy

Hlavní téma: "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".

V sexu existují sexuální praktiky, které se mohou používat pouze při sexu mezi dvěma muži nebo dvěma ženami. Záměrně neuvádím "pouze mezi homosexuálními muži a ženami", ale ponechávám to v obecné rovině. Důvod je ten, že tyto sexuální praktiky mohou být použity nejen mezi homosexuály, ale také bisexuály. Dokonce se mohou využít i při skupinovém sexu, kterého se zúčastní lidé jinak heterosexuální.

V tomto článku se podíváme na techniky, které se týkají žen a jsou spojovány především se sexem (milováním) lesbických žen. Ženy při sexu se ženami ke svému vzrušování nebo dokonce dosažení vyvrcholení používají dvě techniky, které spolu mohou provádět pouze ženy.

Sexuální tření tření vulvy o vulvu partnerky

Tou nejznámější technikou je "sexuální tření", tedy "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky". Při této technice může jedna nebo dokonce i obě ženy prožít vyvrcholení.

Sexuální tření tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky není součástí pouze lesbického sexu, stejnou techniku může žena použít i při tření vulvy o tělo muže nebo při masturbace pomocí tření vulvy o předměty nebo tělo. Třít svou vulvu o vulvu jiné ženy však může pouze při lesbickém sexu.

Začneme vysvětlením pojmu týkajících se sexuálního tření.

  • Tribadismus je základní pojem pro sexuální akt při kterém žena tře vulvu proti tělu jiné ženy s cílem sexuální stimulaci vulvy a zejména stimulací klitorisu si navodit sexuální vzrušení.
  • Pro "Tribadismus" se používá i zkrácený název "Tribbing". Ten se používá častěji a především mezi lesbickými ženami.
  • Tribbing má i další názvy pro stejné techniky a těmi jsou "grinding" nebo "humping". Používají se při technikách které do praktického tribbingu (tribadismu) patří.
  • Tribing je technika používaná při milostné předehře, ale také jako součást milování pro dosažení sexuálního vzrušení nebo jako technika k dosažení vyvrcholení, tedy k navození orgasmu.
  • Obecně techniky sexuálního tření mezi ženou a mužem a ženou a ženou patří do technik nepenetračního sexu - "frottage".

Technikám nepenetračního sexu je věnovaný článek Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření ve kterém možná zjistíte, že způsobů jak dosáhnou sexuálního vzrušení pomocí tření pohlaví je opravdu hodně. Vzájemné tření vulvy o vulvu při lesbickém sexu nebo sexu lesbické a bisexuální ženy, případně při experimentech heterosexuálních žen,  je popsáno v článcích o vhodných technikách a sexuálních polohách.


 

Vzájemná stimulace prsou při lesbickém sexu

Jakákoli stimulace ženských prsou ženě přináší vzrušení. Jen intenzita a technika stimulace musí být přizpůsobena stupni vzrušení. Příliš silná stimulace prsou může být pro málo vzrušenou ženu nepříjemná a naopak příliš málo intenzivní stimulace prsou může být pro silně vzrušenou ženu nedostatečná. Technikou, kterou se vzájemně mohou vzrušovat pouze ženy je technika, kdy se vzájemně stimulují svými prsy. Jedná se o techniku používanou především při jejich milostné předehře. Pravděpodobnost, že by při vzájemném tření prsou o sebe dosáhly vyvrcholení je však malá, ale pro ženy je jakákoli stimulace prsou vzrušující. Opět se nejedná výhradně o lesbickou aktivitu. Stejně dobře může vzájemný intimní kontakt prsou vzrušit dvě lesbické ženy, jako ženy bisexuální nebo při skupinovém sexu jinak ženy heterosexuální.

Vzájemná stimulace prsu prsem, bradavky bradavkou, totiž nemusí probíhat pouze "při vzájemném objetí" nebo v "Misionářské poloze" při tření vulvy o vulvu. Mezi lesbičkami je asi nejoblíbenější "Poloha 69 pro vzájemné laskání prsou" ve které si ženy mohou laskat prsa ústy nebo je vzájemně o sebe třít. Nejedná se o sexuální polohu 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus. Jedna z žen zůstane ležet na zádech a druhá si muže sednout vedle ní nebo za její hlavu. Nakloní se nad její tělo a prsa může začít laskat například "šimráním" rozpuštěnými vlasy. Postupně přejde k technice laskání prsou ústy a nakonec hlazení prsu prsem. Doba vzájemného laskání není nijak omezena s ženy mohou techniky střídat i doplňovat o hlazení celého těla včetně pohlaví. Tato fáze milostné předehry při lesbickém sexu je velmi vzrušující a lesbičky se jí rády věnují a nešetří přitom něhou a novými nápady. Tato technika dá doplnit o polibky na bříško nebo o líbání prsou... Většinou se polibky postupně přenesou až na podbřišek a Venušin pahorek. Pak už sice nedochází k vzájemnému kontaktu prsou, ale snadno se dá přejít například do sexuální "polohy 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus"..

Podrobněji jsou techniky vzájemného laskání prsou mezi dvěma ženami popsány v článku "Lesbický sex - vzájemné doteky prsou"

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)