Jste zde

Masáž ženských prsou - stimulace dvorců a bradavek

Masáž ženských prsou - stimulace dvorců a bradavek

Volné pokračování článku "Milostná předehra", "Umění doteku", "Techniky doteku a masáže ženských prsou".

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí.

Stimulace prsních bradavek je běžná sexuální praxe. Když si uvědomíte, po čem mladí lidé přicházející do období, kdy se začíná vyvíjet jejich sexualita sní, pak vás u chlapců jako první napadnou ženská prsa a u dívek spíše něžnosti spojené s jejich tělem. Prsa v sexualitě mužů i žen hrají významnou roli. Ne nadarmo jsou ženská prsa pro mnohé ženy problémem a prožívají kvůli nim komplex malých prsou nebo komplex velkých prsou. Málokterá žena je spokojená s takovými prsy, jaké má...

Jestli jsou ženská prsa sexuálním symbolem, pak jejich bradavky jsou tou pomyslnou "třešničkou na dortu". Bradavky totiž prsa zvýrazňují, završují a také esteticky doplňují. To je samozřejmě důsledek určité představy o tom, jak ženské prsy mají vypadat... Sexuální symbol ženských prsou je s bradavkami spojen a proto jsou jako symbol důležité... Výsledkem pak je ideál plných ženských prsou s vystouplými, výraznými bradavkami....

V praxi tomu tak sice většinou není. Ale v umění, fotografii, filmu nebo médiích, která se kultem ženské krásy a nahoty živí, jsou plná, velká a výrazná prsa předpokladem úspěchu...

Proto se ani nemůžeme divit, že muže jejich stimulace a laskání ženských prsou tolik láká. Ale buďme spravedliví, ženská prsa obdivují nejen muži, ale i ženy. Přitom se nemusí jednat zrovna o lesbický pohled na ženské tělo. Prostě ženská prsa obdivují lidé obou pohlaví a jakékoli sexuální orientace.

Ženská prsa jako symbol ženství, krásy lidé vnímají jako estetický objekt, který si zaslouží pozornost a úctu.

Tak to byl pohled obecný. Když se dostaneme k sexuálnímu pohledu na ženská prsa, pak si musíme uvědomit, že se sice jedná o ženskou erotogenní zónu, ale také o zónu, která při pohledu nebo doteku způsobí i na vzrušení mužů. Stimulace prsou vyvolává nejen sexuální vzrušení, ale také podporuje udržení již toho dosaženého.

Všechny prsa mají stejný počet nervových zakončení bez ohledu na to, jak velké jsou. Proto, menší prsa jsou většinou citlivější, zatímco větší prsa mohou potřebovat intenzivnější stimulaci.

Obecná představa o významu ženských prsou pro vzrušení muže a ženy je tedy jasná. Dotýkat se prsou ženy, jejích dvorců a bradavky patří obvykle mezi velmi intimní okamžiky. Dá se předpokládat, že než k něčemu takovému vůbec dojde musí být mezi partnery vytvořena určitá intimita, která takový kontakt dovolí. Dotek na prsou je pak známkou buď velké vzájemné důvěry nebo citové vazby.

Prsa, a zejména jejich dvorce a bradavky, jsou velmi silné erotogenní zóny. To platí u žen, ale také u mužů. Vzhledem k tomu, že je to oblast silně inervovaná, má také zvýšenou citlivost a cílený dotek nebo stimulace může celkem snadno vést ke vzniku erotických pocitů nebo sexuálního vzrušení. Proto je stimulace bradavek prsty, rukou nebo ústy velmi intenzivní formou milostné předehry. Vyvolané pocity vzrušení vedou k erekci bradavky a vztyčené a naběhlé bradavky jsou pak nejvýznamnější ukazatelem sexuálního vzrušení ženy.

Některé ženy mohou dosáhnout orgasmu při stimulaci prsou a bradavek. Je jich však jen málo ..., podstatně více je žen, jejichž vzrušení vyvolané stimulací bradavek, dvorců a prsou je natolik vysoké že se někdy pocitům vyvrcholení skoro blíží...

Někteří muži se ani partnerky nemusí dotknout a vzruší je už jen představa, že se by žena mohla být vzrušená! Pokud zaznamenají u ženy nějaké vnější, fyzické příznaky vzrušení, například vztyčené bradavky, může to způsobit takovou vlnu vzrušení, že erekci nezakryje ani oblečení....  Většina mužů se bezpečně vzruší při stimulaci prsou rukou a zvláště při kontaktu úst a prsu, například při sání dvorců a bradavky.

Mimořádně příjemné je hlazení prsou a těla štětečkem, kožešinou nebo peřím...

Muži mají sání prsou ženy v opravdové oblibě. Málokterý si při milostné předehře tuto slast nedopřeje... Žena by však potřebovala, aby jejím prsou, a speciálně jejich dvorcům a bradavkám, nevěnovat jen letmou pozornost, ale věnoval se jim dlouho a nápaditě. Takováto cílená stimulace ženě pomůže dosáhnou vysokého vzrušení a dostatečného přirozeného zvlhnutí pochvy a stydkých pysků. To je základní předpoklad pro následující sexuální aktivity spojené s penetrací. Pokud chcete ženu vzrušit tak, aby na soulož byla fyzicky i psychicky dostatečně připravená, pak stimulace prsou a speciálně jejich dvorců a bradavek, je tou nejsnadnější cestou.

Sání prsou, jejich dvorců a bradavek se někdy označuje jako erotické kojení. Na rozdíl od kojení tatínků, kdy muž saje mateřské mléko od ženy po porodu a v době kdy kojí dítě, týká se technika erotického kojení především sexuálních aktivit. Samozřejmě, že v době, kdy žena mléko má, dochází při milování a erotické stimulaci prsů ke spuštění laktace mléka. Muž pak při milování kromě stimulace prsou také saje mateřské mléko. Mnoho mužů, ale i žen, to nesmírně vzrušuje...

Erotické kojení se však kojících žen až tak moc netýká. Spočívá ve stimulaci ženských prsou pomocí rukou a úst ve kterémkoli životním období ženy. Nejedná se jen o techniku orální stimulace prsou, jejich dvorců a bradavek, ale o celkovou stimulaci ženských prsou. Za "erotické kojení" se někdy při milování považuje technika podobná sání bradavky jako při kojení. Žena sice mléko nemá, ale pocity zažívá podobné jako při kojení a většinou jsou pro ženu překvapivě vzrušující.

Stimulace prsou při milostné předehře a při sexu

Konečně se dostáváme k technikám stimulace prsou při milostné předehře a při sexu. Ten, kdo by si myslel, že taková stimulace nemá svá pravidla zjistí, že se nejspíš mýlí. Samozřejmě je možné prsa nějak "šmudlit" nebo prostě vzít do pusy a chvíli je "cicmat". Pak se ale jedná spíše o lidi, kteří snad ani netuší, že stimulace ženských prsou může být i něco posvátného, výjimečného. A to jak pro ženu, tak i pro muže!

Techniky hlazení a stimulace prsou

Uváděné techniky se mohou provádět v pořadí, jak jsou za sebou, ale také klidně na přeskáčku. Vzrušení ženy však narůstá postupně a proto je lépe nespěchat a postupovat od menších podnětů k těm větším. Každá technika se nejdříve provede na jednom prsu, pak na druhém. Pokud se dá (jako například hlazení) provádět na obou současně, klidně to udělejte!

A jsme v polovině hlazení, stimulace nebo masáže prsou.

Teprve nyní si můžeme dovolit věnovat se dvorcům a bradavkám!
Žena v tomto okamžiku již MUSÍ být PŘIMĚŘENĚ VZRUŠENÁ.
Tentokrát budeme pokračovat ve třech technikách najednou, za sebou na jednom prsu a teprve pak přejdeme na druhý prs.

Tří fáze stimulace bradavky

Teprve až po dokončení tří fází stimulace bradavky můžeme přejít na druhý prs.

Jakýkoli fyzický kontakt v oblasti dvorců nebo bradavky, může mít za následek nárůst vzrušení. Při sexu mohou být tato citlivá místa prsu stimulována rukou, ústy, penisem, ale také sexuálními pomůckami.

Dopředu upozorňuji na to, že hlazení prsou a techniky stimulace prsou zvládne přijímat většina žen. Jinak tomu ovšem může být v okamžiku, kdy se stimulace zaměří na prsní dvorce nebo bradavky prsou. Tehdy může nastat problém. Některé ženy mají tuto část prsu natolik citlivou, že jim je stimulace bradavek nebo dvorců vysloveně nepříjemná a někdy až bolestivá.

Stejná žena však ve chvílích maximálního vzrušení před vyvrcholením může na stejnou stimulaci reagovat tak, že prožije vyvrcholení... Stimulace dvorců a bradavek se proto může provádět až tehdy, když je žena dostatečně vrušená. A to platí u všech žen.

Většina žen stimulaci prsou a především dvorců a bradavek ocení až při přiměřeném stupni vzrušení!!! Žen, které prsa nevzrušují vůbec, je málo. Spíše se i u nich opět bude jednat o nevhodné načasování stimulace ve chvíli, kdy žena není vzrušená... Reaguje pak na nepříjemnou vzpomínku a situacím, kdy by ji muž mohl nebo chtěl prsa laskat, se vyhýbá...

  • Bradavky a dvorce prsou se dají laskat hlazením, mazlením, třením rukou nebo jinou části těla. Velmi příjemné je používání kožešin, jemných látek nebo měkkých štětečků, jejichž dotek navouuje jiné pocity, než doteky rukou.
  • Při orální stimulaci se jedná o foukání na bradavky, líbání, olizování, sání a jemné kousání.
  • Stimulace těchto citlivých částí prsou může být prováděna partnerem (partnerkou) nebo si ji může žena provádět i sama.

Stimulace ženských prsou a speciálně stimulace jejich dvorců a bradavek podporuje tvorbu a uvolňování hormonu Oxytocin a hormonu Prolaktin. Při sexuálním vzrušení uvolnění oxytocinu podporuje sexuální vzrušení ženy. Naopak Prolaktin účinek oxytocinu potlačuje. Muž v této fázi vnímá svůj penis jako přecitlivělý a to je také důvod, proč dále nechce přijímat doteky ani stimulaci a "stáhne se" od ženy. Podobně jsou přecitlivělé i bradavky ženských prsou, které se mohou stát velmi citlivé na dotek a další jejich stimulace může být ženě nepříjemná až bolestivá.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)