Jste zde

Orální stimulace pro začátečníky

Orální stimulace pro začátečníky

Volné pokračování článku "Orální sex".

Orální stimulace pohlaví dnes už není tabu. Díky sexuální osvětě, možná trochu i sexuální výchově, ale přiznejme si, hlavně díky erotickým filmům a erotické literatuře, je praktika orální stimulace pohlaví celkem zpopularizovaná. Pozitivní je i to, že se dnes otevřeně píše o tom, že orální sex je prospěšná a velmi intimní partnerská sexuální aktivita. Pro mnoho žen je to navíc jediná cesta k dosažení vyvrcholení.

Není se za co stydět! Nejedná o žádnou novinku, naopak orální stimulace je známá od nepaměti. Díky orientální tradici, starým výjevům vytesaným do kamene v klášterech v Indii, starým čínským malbám a keramice víme, že orální techniky provází lidskou sexualitu po tisíciletí.

Orální sex má mnoho variant a oběma partnerům nabízí různé pocity a intenzitu vzrušení. Nezapomínejte však na to, že na doteky jazykem bude velmi citlivě reagovat také jemná pokožka vnitřní strany stehen, paží a loktů, zápěstí a v podkolenní jamce. Stimulace jazykem může být intenzivní, razantní nebo také jemná, něžná a láskyplná. Nikam nespěchejte....

Nejčastěji se techniky orální stimulace těla používají jako součást milostné předehry před pohlavním stykem, během pohlavního styku nebo i po pohlavním styku.

Je potřeba si uvědomit, že žádná poloha ani technika není zcela univerzální. Je příliš mnoho okolností, které mohou mít svůj vliv na prožívání vzrušení a na výsledný prožitek orgasmu. S technikami je nutné se seznámit, vyzkoušet si je a vybrat si která bude oběma partnerům vyhovovat víc. Nemá smysl upínat se jenom na polohy a techniky. Někdy méně znamená více. Orální sex není opravdu o polohách, ale především o vynalézavosti a snaze navodit tomu druhému co nejkrásnější pocity.

O orálním sexu je vhodné něco vědět

Příroda je mocná čarodějka a většinou s poradí sama. Někdy je však lépe nespoléhat jen na přírodu a něco si o technikách a polohách orálního sexu přečíst a seznámit se s nimi. Získáme tak lepší představu o tom, co od nic můžeme vzájemně očekávat. Hodně orálních technik má původ v zemích, kde je tantrický přístup k milování hluboce zakořeněn v tradici národů. Některé techniky jsou zase až překvapivě účinné. Přitom například "Technika Tahitského orálního sexu" nebo technika orálního milování ve stavu "jízdy na vlnách rozkoše" zase až tak známá není.

Pro představu si dovolím několik odkazů na články které techniky orálního sexu a poloh pro orální sex a milování řeší.

První orální zkušenosti

To, že je tato sexuální praktika běžná je dobře. Ale stejně si ji musí každý jednou vyzkoušet poprvé. Na první pohled je to něco samozřejmého, ale jak partnerovi nebo partnerce vysvětlit, co by jste chtěli dělat? Jak navodit situaci, kdy to pak už dál půjde samo? Co když mne partner nebo partnerka omítne? Tyto a mnoho dalších otázek první pokusy o orální milování asi napadají každého.

V každém vztahu by měla být jakákoli společná zkušenost vždy nabývána postupně. Jinak by tomu nemělo být ani mezi dvěma lidmi, kteří se natolik sblížili, že touží i po fyzickém kontaktu, hlazení, laskání a to i na běžně nepřístupných místech těla. Při kontaktu dvou lidí je tou nejvhodnější a nejpřirozenější cestou vzájemného, postupného a nenásilného poznávání formou doteků, něžností, postupného odhalování, doteků na erotogenních zónách a nakonec i vzájemného vzrušování. Vždyť první milování je výrazem lásky, něhy, citu, porozumění. Právě milostná předehra dává prostor pro vynalézavou láskyplnou stimulaci. Soustřeďte se na jemnou a něžnou milostnou předehru a do té můžete zapojit první pokusy o doteky ústy na intimních partiích. Necking a petting by tedy mohly být první erotické hrátky, při kterých se postupně realizují nejtajnější erotické představy partnerů.

První orální sex pro ženu

První orální stimulace nezkušené ženy je nejlepší neuspěchat. Žena má z orálního sexu většinou přirozenou obavu. Spousta nejistoty, obav, mnohdy i komplexů jí brání přijmout takovouto intimní techniků. Když muž vnímá, že se žena moc brání, měl by s pokusy přestat a později si se ženou raději o jejich obavách promluvit. Nemá smysl za každou cenu prosazovat vlastní představu sexu. Mohlo by se také stát, že žena by pak byla orálního sexu schopna jen s velkými obtížemi, případně by k němu cítila přímo odpor. 

Pro první orální milování je nejvhodnější "Poloha vleže na posteli", která patří mezi základní polohy pro orální milování. Nejsnadnější, nejpřirozenější a nejpohodlnější polohou pro orální uspokojení ženy je poloha, při které leží na zádech na posteli a roznoží nohy. Ženin klín je otevřený a muž se k němu snadno dostane. Pokud žena nechá nohy natažené, bude mít muž horší přístup a laskání bude spíš omezeno jen na poštěváček, Venušin pahorek a bříško. Pokud žena široce rozevře nohy, pokrčí je v kolenou a přitáhne kolena směrem k hrudi, usnadní partnerovi přístup k vulvě a umožní snadnější dráždění jazykem celé oblasti vulvy a jejího okolí. Pro lepší přístup k pochvě je možné podložit zadeček malým polštářkem. Když vypodložíte pokrčené nohy pod koleny polštářkem, dekou, peřinou nebo molitanovým válečkem, nohy se uvolní a žena zaujme pohodlnější pozici pro dlouhé přijímání něžností. Svaly se neunaví a ona se bude moci věnovat jen pocitům, bez nutnosti řešit, jak polohu dlouhodobě zvládnout.

Nešetřete něžnostmi. Nezapomínejte na hlazení nohou, polibky na vnitřní straně stehen, hlazení třísel, Venušina pahorku, bříška a stydkých pysků. Nespěchejte, polibky na stydkých pyscích jsou nesmírně důvěrné a vzrušující. Intenzivnější stimulace a orálního dráždění pohlaví je žena schopna až při dostatečném vzrušení.

Orální stimulaci ženy popisují články:

První orální sex pro muže

První orální sex pro muže je podobnou událostí jako pro ženu. Žena by se "Felace" neměla obávat. Nikam nemusí spěchat a nic ji nenutí provádět techniky hluboké felace nebo jiné, které by jí nebyly příjemné. Vše se dá naučit. Když žena uvidí, jak je to jejímu muži příjemné, určitě ji to bude ještě více motivovat. Dopředu je vhodné vyřešit, jak se zachová v okamžiku, když muž začne ejakulovat. Touto otázkou se zabývá článek "Felace - jak je to s polykáním ejakulátu?".

Poloha "69" není pro začátečníky

Orální sex však může velmi úspěšně nahradit sexuální spojení a vzájemně poskytnout orgasmus. Nejznámější sexuální poloha pro orální sex se nazývá poloha šedesát devět "69". Tato poloha je sice neznámější sexuální polohou orálního sexu, ale rozhodně to není poloha pro úplné začátečníky.

Patří mezi polohy, které vyžadují jistou zkušenost. Orální milování je v ní velmi příjemné, ale nemusí vyhovovat všem párům. Rozhodně to je poloha vhodná pro experimentování.

Některé informace, které je vhodné o poloze 69 vědět:

  • Orální sex v poloze 69 je pro oba velmi příjemný a vzrušující.
  • Orální sex v poloze 69 je náročnější, vyžaduje velké soustředění a snahu poskytnout tomu druhému maximální rozkoš. Toto soustředění se na druhého odvádí pozornost od vlastního vzrušení.
  • Žena potřebuje podstatně delší orální a další stimulaci, než muž. Navíc žena více ocení jemnější způsoby stimulace a pomalejší doteky jazykem i prsty. Laskání raději přijímá delší dobu, nespěchá tolik k vyvrcholení jako muž.
  • Žena vzrušení prožívá mnohem více na citové úrovni, jak muž.
  • Žena v okamžiku prožitku svého orgasmu částečně ztrácí nad svým tělem kontrolu. Na krátkou dobu se nemůže plně kontrolovat ani ovládnout. V takovémto okamžiku může snadno dojít ke zranění muže. Aniž by si to žena uvědomovala, může muže i kousnout do penisu nebo penis pořezat zuby.
  • Je velmi málo pravděpodobné, že by oba partneři dosáhli vyvrcholení současně ve stejnou dobu.
  • Současný orgasmus je sice možný, ale v okamžiku orgasmu stejně muž i žena vnímají především své pocity a tak vlastně ani nemohou prožívat orgasmus partnera jako odměnu za jejich snahu. Pro někoho je současný orgasmus cíl po jehož naplnění touží a neustále o něj usiluje. Přitom to není zrovna v případě polohy 69 ten nejsilnější prožitek. Ti, kteří touží po společném současném orgasmu by měli vědět, že současný orgasmus nejsilněji vynikne především při penetračním sexu a to v poloze  "YAB-YUM - lotosový květ". To je však pro většinu lidí nedostupný prožitek.
  • O současný orgasmus při orálním sexu v poloze 69  není nutné zas až tak moc usilovat. Mnohem lepší je, když se partneři dohodnou, kdo prožije ten svůj jako první. To jim umožní více se soustředit nejen na orgasmus svůj, ale naplno také prožít orgasmus partnera nebo partnerky. Praktičtější je, když jako první orgasmus prožije žena. Muže to nesmírně vzruší a navíc mu to umožní poskytnout ženě případně i vícenásobný prožitek orgasmu. Dokončení stimulace muže k vyvrcholení je pak již většinou jen otázkou krátké doby.
  • Poloha 69 je z pohledu stimulace penisu jazykem a ústy ženy, méně vhodná pro dráždění jeho nejcitlivější části - žaludu. Penis je v ženiných ústech "naopak". Méně intenzivní, omezená, méně účinná nebo skoro žádná je stimulace části žaludu u uzdičky, kde je muž nejcitlivější. Je zajímavé, že chrámové sochy v Indii, zobrazované v poloze 69, představují polohu ženy vůči muži spíše zkroucenou. Hlava ženy u soch je vůči penisu spíše zboku. Možná je to právě proto, aby bylo naznačeno, jak by žena měla stimulaci jazykem v oblasti uzdičky na penisu provádět. Zkušené ženy to řeší tak, že si žalud v ústech umístí pod jazyk a oblast uzdičky dráždí jeho ohnutou špičkou. Není to zrovna snadné, ale některé ženy to zvládají.

 

Pro zasmání

Chlápek a ženská, oba tak v těch nejlepších letech, se seznámí a po několika měsících večerního randění se rozhodnou pro společný život. O svatební noci na líbánkách v hotelu říká nevěsta:
"Prosím, buď něžný, jsem ještě panna."
"Cože??? Vždyť jsi byla třikrát vdaná!"
"No jo, ale můj první muž byl psycholog a ten o tom pořád chtěl jen mluvil. Druhý muž byl gynekolog a ten se vždycky akorát chtěl kouknout. A třetí můj manžel byl filatelista, a ten pořád chtěl... Sakra, tak se mi po něm stýská..."

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)