Jste zde

Tantrická masáž lingamu - léčení problémů s erekcí

Tantrická masáž lingamu - léčení problémů s erekcí

Hlavní téma: "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "Léčení lingamu - možné řešení sexuálních problémů".

Mnoho informací uvedených v úvodu článku určitě naleznete i v jiných článcích na webu. Musím se k nim však vrátit už proto, že problémy s erektilní dysfunkcí mnozí lidé chápou izolovaně a často si neuvědomují, že jejich řešení není jednoduché a že nezávisí jen na muži.


Muž s problémy s erekcí si nevěří. On ví, že už to není jako dříve a možná si myslí, že už to nikdy ani nebude lepší. Mnoho mužů se právě z tohoto důvodu začne vyhýbat jakýmkoli sexuálním aktivitám a to i takovým, ke kterým penis v erekci vůbec nepotřebuje. Problém pak není ani tak v nedostatečné erekci, ale v psychickém stresu a obavách ze ztrapnění, ze selhání. Než by se do takovéto situace dostal, raději se jí vyhne. Pokud muž žije v manželství nebo ve fungujícím partnerském vztahu, dá se to překonat rozumným přístupem chápající manželky. Problémy s erekcí nejsou otázkou prestiže, ale jsou regulérní nemocí, která může postihnout opravdu každého muže.

Nejdůležitější je NEVZDAT TO a nepřipustit aby se muž intimnostem začal cíleně vyhýbat. Zpočátku žena chápe, že muž má problémy s erekcí, ale když se jí začne cíleně vyhýbat a straní se jakýmkoli intimním projevům náklonnost, málokterá to vydrží. Narušení intimního vztahu pak může být příčinou vztahových problémů, které se pak mohou prohlubovat zcela bez souvislosti s prvotními problémy s erekcí muže.

Když už nemá muž dostatečnou erekci na soulož, není to důvod k tomu, aby svou ženu nemohl uspokojit jinými způsoby, například orálním sexem.

Tantrická masáž a erektilní dysfunkce

Tantrická masáž je především o pocitech a vzrušení. Většina mužů si myslí, že nejdůležitější je vzrušení fyzické, tedy vzrušení které souvisí s erekcí penisu. Jenže to je pravda jen zčásti. Stejný význam má i vzrušení psychické a především intimita vztahu muže a ženy. A na takové vzrušení a intimitu je erektivní dysfunkce krátká...

Ve fungujícím vztahu, kdy muž i přes své potíže se ženě pravidelně věnuje, nedochází k fyzickému odcizení a tedy nedochází ani ke ztrátě vzájemné důvěry mezi partnery. V takovémto vztahu pak nebývá problém najít řešení, které bude přijatelné pro oba dva. Asi nejrozumnějším řešením je vzájemná kontakt udržet pravidelným, ideálně každodenním mazlením. Pro sexuální uspokojení je pak vhodné určité plánování i spontánní projevy fyzické náklonnosti. Osvědčilo se vyčlenit jeden den pro ženu a jeden den pro muže a kterýkoli den pro okamžiky, KDY BY TO ŠLO...

Základem je věnovat se ženě

Mnoho mužů s problémy s erekcí si myslí, že na tom jsou "špatně" hlavně oni. Pokud začnou odbývat svou ženu, pak na tom opravdu špatně jsou. Ženy touží především po náklonnosti, něze, obdivu a dotecích  pocitech blízkosti. Pokud jim tyto pocity muž dokáže poskytnou, to ostatní bez problémů zvládne i bez soulože... Základem milování je je přece mazlení, Necking a Petting a milostná předehra - techniky k navození sexuálního vzrušení. Nic pak nebrání tomu, aby muž ženu uspokojil nepenetračními technikami nebo penetračními technikami pomocí prstů nebo erotických pomůcek. To, že u toho nebude jeho penis v erekci je opravdu bezvýznamné. Jen bych připomněl, že většina žen má orální sex raději než soulož.

Pro muže je ideální tantrická masáž penisu

Každá tantrická masáž má své rituály a nic nebrání tomu, aby jimi začínala i tantrická masáž lingamu. Nebudu popisovat masážní techniky, které se při této masáži používají. Jejich znalost považuji za naprostou nutnost. Při masáži muže s problémy s erekcí však půjde o vín, než jen o techniky masáže.

Začínejte velmi pomalu a rozhodně nespěchejte. Vůbec neřešte to, že muž na doteky a masážní techniky nereaguje. Používejte teplý olej a nešetřete jím. Provádějte techniky tak, jak jsou doporučovány a žádnou nevynechejte. Muž se zpočátku bude upínat na to, zda jeho penis nějak pozitivně reaguje, je to přirozené. Uklidněte ho, že je vám masáž velmi příjemná a že z ní máte radost. Postupně muž přestane řešit, zda je jeho penis v erekci nebo není a uvolní se. Když se dokáže oprostit svých představ o erekci, většinou se ponoří do pocitů, které se dostaví ať erekci má, nebo nemá.

Úvodní část masáže provádějte bez stažení předkožky. Teprve po chvíli předkožku stáhněte a do masážních technik zahrňte i žalud penisu. Obecně při masáž platí, že při napnutí a stažení předkožky lingamu k jeho kořeni, se lingam stává velmi citlivým na podněty po celé své délce. Nejcitlivější je samozřejmě žalud a prsten (frenulární zóna), která je těsně pod ním...

Nesnažte se věnovat kterékoli části penisu více, než vyžaduje masážní technika. Střídáním technik dochází ke změnám  dráždění penisu a tím i k vytváření dalších podnětů vzrušení. Každý muž nas tyto podněty reaguje jinak a tím, že se postupně střídají, je vysoká pravděpodobnost, že na některé bude muž s erektilní dysfunkcí reagovat. Hodně přitom záleží na stupni závažnosti ED podle subjektivního vnímání, naprostá většina mužů však vnímá minimálně příjemné pocity.

Hlavně nespěchejte a nesnažte se začít jakékoli techniky, které by přirozená tom energií narušily. Muž se v této masáže, kdy vnímá uvolnění a radost z toho, že se u žena tak nádherně věnuje přestává myslet na erekci i to, zda ho dovede k ejakulaci. Přestává to pro něho být priorita a soustředí se především na to, co prožívá.

Vzhledem k tomu, že tantrická masáž je jiná než masáž erotická, jde o rozproudění sexuální energie a ta nepotřebuje, aby muž měl dokonalou erekci. Pro muže s erektilní dysfunkcí je nejvýznamnější to, že se ho žena nestraní a že i přes jeho problémy se mu věnuje. Něha, hodně lásky a pozornosti může překonat problémy v sexu. Muž vnímá, že ho žena nezatradila ve chvíli, kdy přišel o to, na je každý muž tak hrdý, ale co ho činí zároveň velmi zranitelným. Síla ženské sexuální energie pak dokáže přímo zázraky...

Dotyky a techniky masáže se dají provádět i na penisu který má jen slabou erekci, ale přitom jsou pro muže pocitově velmi intenzivní. Žena si se slabou erekcí dokáže poradit. Penis může přidržet tak, že nedokonalou erekci vylepší nebo i někdy nahradí.

Pokud žena stáhne předkožku penisu k jeho kořeni a vypne ji, penis se dostane do stavu, který se podobá erekci. Muž to určitě zaznamená a to posílí jeho sebevědomí i příjemné pocity. Další techniky masáže pak vnímá, jako by penis byl v erekci a ten se do ní skutečně postupně dostává. Možná nebude úplně dokonalá, ale subjektivní pocit i to, co vnímá žena se tomu blíží.

Každá další technika zaměřená na dráždění žaludu a frenulární zóny napomáhá dalšímu vzrušení. V průběhu masáže se lingam na podněty stává citlivější a reaguje narůstající erekcí. Většinou se rekce zpevňuje a zase snižuje, v každém případě se však drží na nějaké úrovni kolem které kolísá...

Pokud žena začne vnímat, že muž začíná být unavený nebo že začíná mít problémy s udržením pozornosti, může se pokusit dosáhnout jeho vyvrcholení. Rozhodně se nesnažte masáž zbytečně prodlužovat. Muži s problémy s erekcí ji nedokáží udržet tak dlouho, jako zdraví a hlavně mladí muži. Nejde o to, aby masáž byla dlouhá, ale aby ji muž příjemně prožíval. Proto je správné načasování závěru masáže velmi prospěšné. Pro navození vyvrcholení se používají techniky, které jsou intenzivnější a vedou k vyvrcholení. Když se TO podaří, nesnažte se dále pokračovat v intenzivní stimulaci penisů. Vzrušení poměrně rychle odezní a penis se stává přecitlivělým na dotek.

Pokud časem zjistíte, že ani intenzivními technikami se vyvrcholení dosáhnout nedaří, nesnažte se o to "za každou cenu". Pro muže bude mnohem příjemnější, když jemnými technikami masáž zakončíte a muž si uchová pocity, které jste mu skrze dotyky poskytla. Pocit, že TO nakonec i přes veškerou snahu nešlo je pro muže nepříjemný a každý muž raději přijme zklidnění, než pocit "uščudlání do bezvědomí"...

Masáž zakončete závěrečným rituálem tantrických masáží a společným zklidněním.

Každou další masáží bude žena zkušenější, muž bude klidnější a vše bude prožívat mnohem hlouběji.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje