Jste zde

Poloha pro tribbing lesbických žen - "Lžičky"

Poloha pro tribbing lesbických žen - "Lžičky"

Hlavní téma: "Lesbický sex" a "Sexuální polohy v lesbickém sexu".
Volné pokračování článků "Nepenetrační sex - "frottage"" a "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky" a "Sexuální polohy pro tribbing lesbických žen "Zezadu"".

Analogie této polohy v heterosexuálním sexu je poloha "Zezadu" a "Poloha "Z boku" - poloha "Lžičky" - základní".
Patří také mezi sexuální polohy využívané pro "pasivní sex".

Pokud se v sexu muže a ženy řekne sexuální poloha "Lžičky", je každému jasné, že žena leží na boku, muž za ní a zezadu se s ní spojí. Jejich těla jsou přitom zezadu velmi těsně přitisknuta k sobě. Proto je tato poloha oblíbená pro vysokou intimitu a "plný kontakt těl", ale také je považována za ideální sexuální polohu pro mazlení, tulení a něžné milování.

Žena, která je "zezadu", je v roli aktivní partnerky a také intenzivněji prožívá sexuální stimulaci pohlaví. Žena před ní je v roli pasivní.

Jak si ale tuto polohu představit při milování lesbických žen? Je to úplně to samé, jen zezadu se netulí muž, ale druhá žena. Je jasné, že v lesbickém sexu tato poloha nemůže být použita pro vzájemné spojení pohlaví ženy s pohlavím druhé ženy. Chybí penis a pokud není použitá sexuální pomůcka nebo připínací penis, k penetraci dojít samozřejmě nemůže. Jenže ženy jsou vynalézavé a proto si tuto polohu "upravily" pro své, lesbické, techniky stimulace pohlaví. Pro vzrušování používají techniku "sexuálního tření", tedy techniku nepenetračního sexu - "frottage".

Lesbické ženy se rády mazlí a rády se objímají. Právě sexuální poloha "Lžičky" je pro mazlení a plošný kontakt těl přímo ideální. V této poloze samozřejmě sexuální tření dovoluje stimulaci pouze jedné z žen. Je jí ta žena, která se k partnerce přitulí zezadu a pevně se k ní přivine a zezadu ji obejme. Vulvou se tiskne k partnerčiným hyždím a to dovoluje, aby ženy pohybem těl proti sobě dokázaly zajistit tření vulvy o zadeček a křížovou oblast, případně o stehno zezadu. Základem je techniky to, že obě ženy leží na vedle sebe boku a druhá žena se k partnerce tiskne zezadu, objímá ji, hladí, laská ji rukou na prsou a bradavkách, nebo stydkém pahorku a klitorisu.

Žena, která je "zezadu", je v roli aktivní partnerky a také intenzivněji prožívá sexuální stimulaci pohlaví.

Přístup je zezadu je pro líbání partnerky přímo ideální. Proto se líbání erotogenních zón na krku, zádech, uších a ušních lalůčcích a tváří, věnuje zvýšená pozornost. Tření vulvy o zadeček partnerky se ženy musí naučit, ale nebývá to pro ně problém. Sexuální tření v poloze "Lžičky" většinou slouží k navození sexuálního vzrušení, k vytvoření erotické nálady a k vyjádření touhy po vzrušení a dosažení vyvrcholení. Dosáhnout tak vysokého vzrušení, které přeroste v orgasmus je samozřejmě možné, nemusí to však být pravidlem.

Lesbické ženy na poloze "Lžičky" pro tribbing nejvíce oceňují to, že se k sobě mohou plošně tisknout a že žena zezadu může partnerku laskat, hladit a líbat... Žena vepředu těch možností sice tolik nemá, zato si může užívat něžností od partnerky. Zároveň jí dává možnost třít partnerčinu vulvu, prsa a jejich bradavky, a vlastně celou její přední část těla o zadní část svého těla. Mnohé lesbické ženy právě takovýto způsob mazlení tulení a vzrušování velmi silně přitahuje.

 

Tribbing a lubrikace

V jakékoliv sexuální poloze při které dochází ke tření pohlaví o pohlaví je důležitá dostatečná lubrikace. Pro tribbing se k použití doporučují lubrikační prostředky navržené pro tribbing. Mnohé ženy však nepožívají žádnou dodatečnou lubrikaci a vystačí si se svou přirozenou lubrikací navozenou vzrušením.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)