Jste zde

Sexuální polohy vhodné pro muže s velkým penisem

Sexuální polohy vhodné pro muže s velkým penisem

Hlavní téma: "Mužský penis".
Volné pokračování článků "Sexuální polohy" a "Sexuální polohy a velikost penisu".

Snem skoro každého muže je "velký" a "krásný" penis. Předpokládají, že přesně to od "opravdového muže" ženy očekávají... Dnešní doba moc nenahrává tomu, aby žena na první pohled poznala, jak je muž vybaven... Oblečení stírá rozdíly mezi muži a tak je většina žen odkázána na "nákup zajíce v pytli"... zajímavé by však bylo zjistit, zda ženy, které "nakoupily" muže s opravdu velkým přirozením, jsou tak v sexu spokojené, jak by se mohlo očekávat...

Snad pro každou ženu je pohled na velký penis přitažlivý. Vizuálně takový pohled způsobí i určité vzrušení a vyvolá představy o tom, "co by se s ním dalo dělat..." Ale nic se nesmí přehánět!!! Pro většinu žen je průměrná velikost mužského penisu dostatečná až až...

Jen si dovolím připomenout, že za velikost penisu muž prostě nemůže. Také si dovolím připomenout, že velikost penisu nijak nevypovídá ani o charakterových vlastnostech muže, ale ani o jeho intelektu...

Dalo by se předpokládat, že velikost penisu je určitým předpokladem úspěšného sexu. Není to však pravda. Říká se "Ani veliký dům nemusí být zárukou šťastného bydlení" a podobně to bude i s velikostí mužského přirození.

Velmi dlouhý nebo tlustý penis může být pro jednu ženu výhodou, pro jinou však zdrojem velkých problémů, bolesti nebo nepříjemných pocitů. V článku "Velikost penisu - má v sexu zásadní význam?" jsme řešili otázky kolem významu velikosti mužského penisu na šanci uspokojit ženu při souloži. Z tohoto článku vybírám část, která se týká "komfortu sexu" s mužem s velkým penisem.

Trochu informací o ženské anatomii

Velkost ženské pochvy a její proporce jsou nejvíce závislé na rase a stáří ženy a na tom, zda žena rodila a kolikrát. Uvádí se, že ženská pochva mívá délku 10 - 12 cm, většinou se však pohybuje mezi 8 cm až 10 cm. Tvar, pružnost a celkový stav vnitřního povrchu stěny pochvy nejvíce ovlivňuje to, zda žena rodila a kolikrát. Jinak bude vypadat ženská pochva v 18-ti letech a jinak ve 40-ti, po třech porodech.
Pochva je pro soulož dostatečně pružná a může se přirozeně elasticky přizpůsobit pronikajícímu penisu, tedy i relativně prodloužit. Velký průměr penisu pro ženu až tak velký problém nepředstavuje. Problémem pro dlouhý penis může být délka pochvy. Pochva se sice prodlouží, ale má své omezení. Dlouhý penis může ženě, při neohleduplné souloži, způsobit nepříjemné pocity nebo až bolest. Malý penis neublíží... a tak z pohledu problémů s dlouhým penisem připomínám stále platnou poučku - "Co je malé, to je milé".

Dlouhý penis ženě ublížit může, protože při pronikání do pochvy může nepříjemně podráždit nebo lehce "odřít" děložní čípek.
Tlustý penis může zase navodit pocit, že poševní vchod roztahuje příliš intenzivně, až se žena může obávat "natržení"... V obou případech k podobnému sexuálnímu zranění opravdu dojít může. Ne sice tak drasticky, jak by se mohlo v katastrofické verzi očekávat, ale v menším (ale i tak nepříjemném) rozsahu by k tomu dojít mohlo. Nejčastěji nepříjemné pocity soulož provází tehdy, když na ni žena není dostatečně připravena.

První sex - deflorace

První sex - deflorace je zahájením ženina partnerského života, protože první sexuální aktivita obvykle panenskou blánu naruší a z dívky se stává žena. Deflorace je velmi významným okamžikem v životě každé ženy. Každý muž by měl k tomuto aktu přistupovat s velkou úctou. Muž s velkým penisem by si měl být vědom toho, že první sex s ním, může být pro ženu problémem už kvůli velikosti jeho penisu. Měl by se proto předem dobře seznámit s ženskou anatomií a být si vědom povinnosti, být k ženě mimořádně ohleduplný. Určitě je vhodné si s dívkou o jejích obavách z prvního milování promluvit. Prvnímu milování by měly předcházet zkušenosti s mazlením, neckingem (označuje laskání na hrudi, mazlení pouze od pasu nahoru) a pettingem (označuje laskání ve spodních partiích těla) a nemělo by to být její první seznámení s dotekem muže. Polohy vhodné pro první milování jsou doporučeny v článku "Sexuální polohy vhodné pro první milování".

Problémy řeší dostatečná příprava na soulož

Problémy se sexem s mužem s velkým penisem jsou řešitelné. Je však potřeba vědět, že sex má svá pravidla a že pokud nebudou dodržena, je možné, že se sex ženě moc líbit nemusí, nebo že při souloži bude mít nepříjemné pocity. Pokud si muž myslí, že nepříjemné pocity souloží odezní, a že si žena "zvykne", MÝLÍ SE. Jediné, co takovým přístupem k sexu vyvolá, je obava ženy z bolesti nebo nepříjemných pocitů. Přirozená reakce je pak taková, že žena se sexu pomaličku a nenápadně začne vyhýbat...

  • Extrémně tlustý penis se dá zvládnout tehdy, když je muž ohleduplný a poskytne ženě dostatek času na uvolnění. Poté, co se žena uvolnila a muž pomaličku zasunul penis do pochvy, potřebuje žena ještě chvíli klidu na to, aby si na pocity roztažené pochvy zvykla a ještě více se uvolnila. Jen připomínám, že naprosto nezbytná je dokonalá lubrikace, ať už přirozená nebo pomocí kvalitního lubrikantu. Pak je soulož s mužem s tlustým penisem možná...
  • Horší je to v případě muže, který má penis extrémně dlouhý. Tady nevadí jeho tloušťka, ale délka. Pochva se s dlouhým penisem vyrovnává podstatně obtížněji než s jeho tloušťkou.
  • Samostatnou kapitolou je pak penis "extrémně tlustý a zároveň "extrémně dlouhý"... Tady každá rada drahá...

Řešení sexu s mužem s velkým penisem spočívá

  • v opravdu dlouhé milostné předehře
  • v dostatečné přirozené nebo umělé lubrikaci
  • ve vhodně zvolené sexuální poloze, ve které velikost penisu není zásadní

Dlouhá a nápaditá milostná předehra

Pokud je žena sexuálně stimulovaná, vzruší se a toto vzrušení se promítne i do fyzických změn pohlaví. Právě vzrušení a následně změny, které ho provází, ženu připravují na soulož. Pochva vzrušené ženy si poradí i větším penisem. Vagina se může při dostatečném vzrušení při milostné předehře a následně při pohlavním styku zvětšit až o 200%. Bez dostatečného vzrušení toho však schopna není.

Pokud hovoříme o dostatečném vzrušení, pak je potřeba brát do úvahy délku milostné předehry minimálně 20 až 30 minut!!! Vedlejším, ale velmi významným průvodním jevem je to, že žena přirozeně zvlhne a to pak při souloži usnadní jak penetraci, tak i vlastní soulož. Pokud je žena dostatečně vzrušená a dostatečně lubrikovaná, dokáže její pochva přijmout i větší penis bez větších problémů.

Muž, který je obdařen větším penisem si toho musí být vědom především ve chvíli, kdy chce začít souložit. Připravit ženu na penetraci mu bude trvat déle, než potřebuje muž s penisem běžných rozměrů. Prostě se souloží musíte počkat až na okamžik, kdy je jí žena schopna. NEdostatečně vzrušená a tedy NEpřipravená žena na jakýkoli náznak bolesti reaguje stažením poševních svalů a to následně způsobí, že penetrace bude obtížnější nebo dokonce nemožná. Proto se doporučuje dlouhá milostná předehra a to s využitím různých technik stimulace a laskání, včetně orálního sexu - Cunnilingusu (uspokojování ženy ústy).

Opravdu dostateční lubrikace

Přirozená, dostatečná lubrikace svědčí o tom, že žena je na sex připravena a že je i dostatečně vzrušená. Některé ženy však s přirozenou lubrikací mají problémy nebo je trápí zdravotní potíže, které přirozenou lubrikaci omezují. Tehdy je rozumné používat dodatečnou lubrikaci, tedy lubrikanty na bázi vody, silikonu nebo olejů. V případech, kdy je muž obdařen opravdu velkým penisem, je použití dodatečné lubrikace vhodné. Každá žena má své zkušenosti s vhodným lubrikantem. Vyhýbejte se použití takových lubrikantů, na které je žena alergická nebo po kterých je náchylná ke kvasinkovým infekcím.

Správně zvolená sexuální poloha

Pro jakoukoli velikost penisu platí, že vhodně zvolená sexuální poloha pomůže při souloži muži udržet erekci a "výdrž" a ženě pomůže její vzrušení dovést až k vyvrcholení. V případech, kdy se jedná o sex s mužem s opravdu velkým penisem, je správná volba sexuální polohy zásadní. Tehdy bude možné za nejlepší polohu považovat takovou, která partnerům umožní kontrolu nad úhlem a hloubkou pronikání penisu do poševního vchodu a do pochvy. Vyvarujte se poloh, při kterých dochází k hluboké penetraci nebo u kterých může dojít k nepředvídanému hlubokému proniknutí. Mezi takové patří například polohy "Zezadu".. Soustřeďte se na ty polohy, které vám umožňují bezpečnou kontrolu hloubky zavedení penisu i ve chvílích, kdy se vaše vzrušení blíží vyvrcholení.

Pro sex s mužem s velkým penisem je vhodné znát možnosti, jak omezit průnik penisu do pochvy. Jsou to jednoduché, ale účinné a spolehlivé rady.

Misionářská poloha

"Misionářská poloha" patří mezi ty polohy, které jsou doporučované pro první sex ženy v jejím životě. Pro penetraci mužem s velkým penisem je potřeba zvolit správný úhel pro vstup penisu do poševního vchodu a do pochvy. Důležitá je i dokonalá lubrikace a uvolnění stydkých pysku tak, aby penisem nebyly vtlačovány do pochvy. Čím více se žena uvolní a čím více rozevře nohy, tím snadněji se podaří spojení provést. 

Polohy "Žena nahoře"

Než začnete o této poloze vůbec uvažovat, seznamte se prosím s článkem "Jak omezit průnik penisu do pochvy"!!!
Další z poloh vhodných pro první sex jsou polohy "Žena nahoře". Žena je v dominantní roli a je to ona, kdo může ovlivnit penetraci a později i rychlost a hloubku penetrace. Muž leží na zádech a žena si jeho penis sama zavede do pochvy. Vnímá jak zasouvání penisu do poševního vchodu, tak také určuje a kontroluje hloubku penetrace.

Pokud má muž opravdu velký penis, pak je potřeba získat určité zkušenosti s jeho zavedením do pochvy. O dlouhé milostné předehře už jsme mluvili a o použití lubrikantu také. Jen si nemyslete, že lubrikant je schopen nahradit dlouhou milostnou předehru. NENÍ TOHO SCHOPEN!!! Milostná předehra ženu uvolní a fyzicky na soulož připraví. Lubrikant pouze usnadní penetraci a soulož!!!

Při prvním pokusu o spojení rozhodně nespěchejte. Přistupujte k tomuto aktu podobně, jako by se jednalo o defloraci. Tedy pomalu a s velkou opatrností. Po první pokusy je vhodné využít sexuální polohy vhodné pro první milování, tedy první penetrační sex ženy v jejím životě. Nespěchejte a kontrolujte úhel pronikání penisu a jeho hloubku penetrace. Pokud ženu něco bude bolet, penetraci pozastavte nebo přerušte. Žena si sama řekne, zda je další penetrace možná nebo zda hloubka penetrace už není maximální. Ona to pozná, muž ne!

Při souloži spolu mluvte o pocitech, které vaše spojení provází. Pokud je vám něco nepříjemné, pak je potřeba si to vzájemně sdělit!Úplně bude stačit jednoduchá konverzace, která nebude rušit ani jednoho z vás. Za takové "pokyny" je možné považovat například "můžeš", "pomaleji", "ano","ne tak hluboko," "jemně" nebo "tvrdší", "můžeš rychleji" nebo "raději pomaleji" a další. Mnohdy si vystačíte s citoslovci vzrušení...

Až se naučíte spojení navazovat v základních polohách, můžete vyzkoušet další. Musíte věřit a být k sobě ohleduplní. Pak to půjde...

Stimulace děložního čípku

Při některých sexuálních polohách dochází ke kontaktu žaludu s děložním čípkem. Pokud je penis muže opravdu dlouhý, pak je šance na tento kontakt velmi vysoká. Některým ženám je tento pocit velmi příjemný a pomáhá jim k dosažení vaginálního orgasmu.

Vaginální orgasmus ve spojení s pocity stimulace oblasti děložního čípku je pak pokládaný za maximální možný prožitek vyvrcholení. V některých polohách se tato stimulace může cíleně navodit. To se však týká jen žen, kterým je taková stimulace příjemná.

Jsou ženy, které tlak nebo tření na děložním čípku nejen že nevzrušuje, ale dokonce jim je nepříjemný nebo až bolí. Tyto ženy tak hluboké zasunutí penisu nezvládnou a tlaku penisu na děložní čípek nebo jeho tření o děložní čípek se budou přímo vyhýbat.

Při souloži hodně závisí na tom, jaká je konkretní anatomie pochvy, jaký tvar a velikost má penis a pod jakým úhlem do pochvy vstupuje. Nedá se tedy dopředu odhadnout, jak bude která žena na opravdu hlubokou penetraci reagovat. Obecně se sice hluboká penetrace bere za pozitivní, ale konkrétně bude záležet jen na pocitech ženy, zda jí taková penetrace bude vyhovovat nebo nebude. Znamená to, že muž musí být opatrný a ohleduplný!!! Nesmí spěchat a o pocitech ženy by s ní měl mluvit.

Každý muž jinak kontroluje své vzrušení nebo má jinou potřebu délky soulože do vyvrcholení. To, co může být ženě příjemné při začátku soulože, může být nepříjemné ve chvílích, kdy soulož trvá příliš dlouho. Konkrétně v případech, kdy by penetrace byla opravdu hluboká a děložní čípek by byl dlouhodobě stimulovaný tlakem a třením, může žena zažít postupně se zvyšující nepříjemné pocity přecházející až v bolest. Povrch děložního čípku se může třením a rázy penisu lehce odřít a to už by pro ženu mohlo představovat značné riziko a nebezpečí. Krvácení z děložního čípku představuje problém a především riziko. Je potřeba o tomto riziku vědět a v případě, že žena po sexu "špiní", tedy zaznamená stopy krve na spodním prádle nebo intimce, měla by vyhledat svého lékaře a poradit se s ním.

Bolestí při sexu nebo nepříjemnými pocity při sexu se zabývá článek "Bolest při sexu a velikost penisu".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)(O)