Jste zde

Současná stimulace vulvy a análu prsty - jako meditace

Současná stimulace vulvy a análu prsty - jako meditace

Současná stimulace vulvy a análu prsty obou rukou.
Technika pro masáže na masážním stole. Žena leží na břiše.

Volné pokračování článků "Nepenetrační sexuální praktiky".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Představíme si jednu z tantrických masážních technik, které jsou někde uprostřed mezi masáží stimulací vulvy a stimulací análu. Jedná se o málo známou tantrickou techniku, která se na tantrických kurzech neučí. Většinou se provádí jen v soukromí.

V tantře používá při prožitkových meditacích, a je pro ženu (v jiné variantě současné stimulace lingamu a análu prsty pro muže) až překvapivě příjemná. Nepředstavujte si však, že se jedná o nějaké náhodné, letmé doteky, které by se daly svést na to, že jste o tyto oblasti ženského těla náhodně "zavadili"... Naopak, jedná se o cílenou masáž a následnou stimulaci, na které se partneři dopředu dohodnou a která je pak pomalu rozvíjena až do takového vzrušení, že při něm může žena prožít vyvrcholení.

Je pravděpodobné, že tuto techniku nebudete zkoušet v období, kdy se spolu teprve poznáváte. Spíš je určena pro mírně pokročilé až pokročilé tantriky, kteří toho spolu už něco málo prožili při tantrických meditacích. Minimálně bych doporučovat zkušenost s masáží joni a tantrickou masáží "Třinácté komnaty". Nejde o to, že by žena takovou masáž nedokázala přijmout, to by určitě mohla. U této techniky však jde o to, aby ji mohla přijmout naplno, byla při ní uvolněná a nebyla svázána obavami z neznámého.

Jak se současná stimulace vulvy a análu prsty provádí?

Nejdřív si společně vytvořte příjemnou atmosféru pro masáž a připravte si vše potřebné, včetně pomůcek a olejů. Jedná se o prožitkovou masáž spojenou s meditaci, při které se role partnerů rozdělí. Masáž bude poskytovat muž (nebo žena) a přijímající v tomto případě samozřejmě bude žena. Takovouto masáž může poskytovat žena žene jako masérka, nemusí se proto automaticky jednat o lesbickou ženu. Lépe se tato masážní, nebo řekněme masážní a stimulační technika provádí na masážním stole. Tak si ji také popíšeme.

Přijímající žena se položí na masážní stůl na bříško. Ruce si dá dopředu a pohodlně si je podloží před hlavu. Pokud je pro ni příjemnější ruce ponechat podél těla, je to možné.

Dávající se postaví zleva stolu tak, aby hlava masírované ženy byla po jeho levé ruce. Na úvod masáže se se oba, přijímající i dávající, zklidní. Dávající položí levou ruku na srdeční oblast a pravou na křížovou oblast masírované. Po chvíli zklidnění se může začít s masáží.

Začneme klasickou nebo ájurvédskou masáží

V první části se provede klasická masáž zad, příjemnější však bude Ájurvédská masáž poloviny těla, přesněji její druhá část. Pro připomenutí uvedu její zkrácený popis:

Druhá část ájurvédské masáže poloviny těla

Masáž je zaměřena na uvolnění zadní poloviny těla. Používají se při ní horké přírodní esenciální oleje připravené podle receptur a postupů dnešní aromaterapie. Masírovaná se otočí na bříško, masér ji přikryje od pasu dolů. Následuje odblokování zad, masáž energetických bodů na zádech, tlaková masáž oblasti okolo páteře. křížů, kostrče, kyčlí a hýždí. Po uvolnění křížové oblasti zad následuje celková jemná masáž zad s přechodem na ruce a nohy. Propojení horní poloviny těla je prováděno pomalým asynchronním pohybem rukou po těle masírovaného. Jedná se o jemnou zklidňující techniku, která uvolní mysl i svalové napětí obou polovin horní části těla. Následuje propojená celková masáž zad, hýždí, pak masáž nohou. Masáž je ze zadní strany zakončena pomalými dlouhými tahy přes celé tělo od palce u nohy po palec na ruce a zpět. Pomalým smetáním povrchových napětí na těle je dosaženo uvolnění a ztišení. Veškeré techniky jsou opakovány 6x. Na závěr, pro vyrovnání energií, položí masér levou ruku na srdeční oblast a pravou ruku na křížovou oblast zad masírované. Tím končí ájurvédská masáž poloviny těla. Masáž ženu zklidnila, uvolnila a naladila ji na další techniky.

Uvolnění napětí a zklidnění

Nyní masírovanou ženu podložíme v oblasti kyčlí masážním klínem nebo masážním válcem z molitanu . Zadeček se tak zvýší o výšku masážního klínu nebo válce. Také ženu požádejte o to, aby doširoka rozevřela nohy. V oblasti kotníků jí nárty podložte masážním půlválcem. Pokud tyto masážní pomůcky nemáte, bude stačit složená deka, kterou zabalíte do ručníku nebo prostěradla, aby nedošlo k jejímu promaštění masážním olejem. Poloha těla pro další část masáže bude umožňovat snadný přístup k masírovaným partiím.

Poté, co jste provedli přípravu na další techniky masáže, je potřeba znovu navodit pocity klidu a soustředění. Znovu dávající položí ruce na srdeční a bederní oblast masírované. Vzájemně se na sebe oba naladí a zklidní.

Levá ruka zůstane na srdeční oblasti bez pohybu. Pravou rukou na bederní oblasti začněte s hlazením pomalými kroužky ruky, ve směru hodinových ručiček. Kroužky provádějte pomalu plným dotekem dlaně. Po několika kroužcích ruku namočte do teplého oleje a pokračujte v kroužcích. Pomalu je rozšiřujte až na hýždě. Nespěchejte!!! Klidně zopakujte 5x9 pomalých kroužků a teplým olejem přitom určitě nešetřete. Pocit tepla a hladivý dotek na bederní oblasti rozlévá do těla pocity blaha... Kroužky zvětšujte tak, aby 4. a především 5. série kroužků už pokrývala celé hýždě. Masírovaná by měla mít úplně povolené hýžďové svaly a to je také důvod, proč jsou kroužky tak pomalé, jemné a uvolňující. Nemusíte se obávat - uvolněné svaly od svalů v napětí bezpečně poznáte. Takovýto pohyb ruky na hýždích navodí pocity důvěry a ta bude v další části masáže potřebná.

Masáž bederní oblasti a hýždí

Nyní se levá ruka přesune ze srdeční oblasti na zádech na bederní oblast a převezme jemné kroužky na "křížích". Pravá ruka začne pomalu hladit hýždě shora dolů a lehounce bude zaklouzávat nahoru a dolu mezi vnitřní stranu stehen. Můžete hladit i větší vnitřní plochu stehen až po kolena, jen to bude trochu obtížnější. Cílem je přenést pozornost z doteku na erotogenní zónu vnitřní strany stehen, třísel, vnější části vulvy a hráze. Konečník zatím vynechávejte. Pohyb dlaně nahoru a dolů veďte tak, aby ruka (dlaň a prsty) hladila především stehna, vulvu, hráz a hýždě. Pohyb ruky by měl být opravdu pomalý. Mezitím kroužky levou rukou neustále uvolňují napětí křížové oblasti. Tato kombinace dvou technik doteků je nezvyklá a není tak úplně snadné ji zvládnout. Někteří lidé mají problém koordinovat kroužky levou rukou na bedrech s tahem pravé ruky nahoru a dolů mezi stehny, po vulvě, hrázi hýždích... Důležité je, aby tyto pohyby byly plynulé. Myslete jen na tyto dva pohyby, nic jiného neřešte...

Nespěchejte, tato část masáže se provádí velice pomalu a trvá okolo 5-ti minut. Teplým olejem rozhodně nešetřete!!! Pocit uvolnění se u masírované pomaličku začne přesouvat k pocitům vzrušení.

Další část masáže je věnována hlazení vulvy. Protože je potřeba maximálního soustředění na pohyb pravé ruky, zastavte pohyb levé ruky a ponechte ji položenou na křížích. Teplo ruky a pocity z předcházející masáže kroužky budou nadále ženu zklidňovat, a to i přesto, že ruka už bude bez pohybu.

Pravou rukou se soustřeďte na hlazení vnitřní strany stehen a především vulvy z její vnější strany. Pohyb dlaně ponechte plný, jen prsty opatrně kolem vulvy zajíždějte do třísel a lehounce, opravdu jen lehounce jimi hlaďte také stydké pysky vulvy. Pomalu prozkoumejte i hráz a s úctou se začněte dotýkat konečníku. Díky tomu, že žena má doširoka rozevřené nohy, jsou hýždě trochu pootevřené, konečník, hráz a vulva dotekům snadno přístupná. Když nebudete spěchat a dotek bude jen jemný, žena se úplně uvolní a plně se Vám oddá. Dostane se do stavu, kdy jí Vaše doteky budou nesmírně příjemné, vzrušují ji... V této době už opravdu neřeší, kde všude se jí dotýkáte a co všechno z jejich intimních míst vidíte...

Levá ruka je stále v klidu na křížích, pravá ruka prsty lehounce stimuluje vulvu, hráz a konečník. "Božím prstem" (prostředníčkem) se můžete snažit lehounce rozevírat velké stydké pysky a velmi jemně se dotýkat i klitorisu. Vzrušení ženy se projeví prokrvením a zvětšením stydkých pysků a klitoris částečně vystoupí zpod klitoridální kapuce. Takováto stimulace bude už pro ženu hodně vzrušující. V žádném případě se však nepokoušejte prstem pronikat mezi malé stydké pysky nebo do poševního vchodu! Více se soustřeďte na přechod velkých stydkých pysků k hrázi a konečníku. Oblast hráze většinu žen velmi silně vzrušuje a uvolňuje, a to i přesto, že si to často ani moc neuvědomují. Pravděpodobně pod prstem zaznamenáte přirozenou lubrikaci od vzrušení. Tato technika hlazení vulvy se provádí velmi pomalu po dobu asi  tak 5-ti minut.

Další část masáže se věnuje masáží "Třinácté komnaty". Pravou rukou přikryjete vulvu tak, aby prsty "dosáhly" až na Venušin pahorek a dlaň zakryla celou vulvu až po hráz. Takovéto uzavření vulvy souvisí s pocity "uzemnění" první čakry a mělo by být příjemné, ale pevné. Netlačte, jen ruku přitiskněte na vulvu až jí a Venušin pahorek zcela zakryjte. Najděte si pro pravou ruku pohodlnou polohu, protože takto "uchopená" a "uzavřena" vulva zůstane cca po dalších 5 minut, kdy budete levou rukou provádět masáž "Třinácté komnaty". Nebude to úplně celá masáž "Třinácté komnaty", soustředíte se pouze na tu část, která se věnuje vnější části konečníku a jeho okolí. S touto technikou se seznamte, je popsána v článku "Tantrická masáž "Třinácté komnaty"". Nebudete provádět žádné techniky, při kterých by byl prst zasouvaný do análu! Soustředíte se pouze na hlazení konečníku a jeho uvolnění!!! Pro ženu to budou velmi příjemné pocity, jaké možná v kombinaci s "uchopením" a "uzavřením" vulvy ještě nikdy nepoznala.

Masáž oblasti bodu G

Další část masáže je penetrační a je spojena se stimulací oblasti bodu G. Pravá ruka svírá prsty Venušin pahorek a překrývá ho. Pomaličku palec pravé ruky nasměrujte mezi stydké pysky a jemně je stimulujte tak, aby se pomalu rozevíraly. Nespěchejte, pro ženu je to velmi vzrušující. Po chvíli budete pod bříškem palce vnímat malé stydké pysky, mezi nimi rozpoznáte poševní vchod, ale především můžete začít stimulovat bříško klitorisu. Velké stydké pysky se rozevřou a přístup ke klitorisu bude volný. Věnujte se hlazení klitorisu pohybem palce nahoru a dolů a kroužením jeho bříška na klitorisu. Prsty ruky však stále ponechte na Venušině pahorku, kde budou nepřímo stimulovat "kořeny klitorisu", které tuková část Venušina pahorku překrývá. Dojde ke kombinaci přímého a nepřímého klitoridálního dráždění. To je velmi příjemné a vzrušující a na vzrušení ženy se to samozřejmě projeví.

Současně s tím, jak začnete pravou rukou stimulovat vulvu, levou rukou, palcem levé ruky se soustřeďte na stimulaci hráze a konečníku. Bude stačit, když pomalým pohybem polštářku palce nahoru a dolů budete hladit především hráz a pohladíte i konečník ze strany hráze.

Levá ruka hladí hráz a konečník, palec pravé ruky bříškem stimuluje klitoris, prsty pravé ruky objímají Venušin pahorek a tlačí na kořeny klitorisu.

Opatrně palcem pravé ruky pootevřete malé stydké pysky a palec velmi jemně a něžně zasuňte do poševního vchodu. Až palec zaklouzne do pochvy a na klitoris začne měkce tlačit spojení ukazováčku a palce, upravte polohu prstů pravé ruky tak, abyste do nich "uchopili" Venušin pahorek. Bříško palce uvnitř pochvy bude tlačil na oblast bodu G, který je asi tak 2 až 3 cm od poševního vchodu na přední stěně pochvy. Palcem na tomto místě začněte pomalu kroužit a pohybovat jím dopředu a dozadu. Zaměřte svou mysl pouze na pohyb palce a všechny další stimulace pak budou od tohoto pohybu odvozeny.

Palcem levé ruky, jeho polštářkem, se soustřeďte na stimulaci hráze a část konečníku směrem k hrázi. Pro uvolnění pánevního dna a rozvedení vzrušení ze stimulace pochvy a klitorisu je důležitá právě stimulace hráze. Nesmí však být dominantní, ale musí být jemná, pomalá a trvalá, tak jemná, že ji žena skoro ani nezaznamená. Pokud budete polštářkem palce levé ruky na hrázi jemně kroužit nebo pohybem dopředu a dozadu stimulovat hráz až k poševnímu vchodu, vznikající sexuální energie se rozvede do celého pánevního dna. Jedná se o techniku, kterou většina žen nezná a přitom jim pomůže prožít vyvrcholení ve zcela jiné kvalitě (podrobněji v článku o stimulaci hráze). Oba palce jsou velmi blízko sebe, proto dávejte pozor na to, aby se o vulvu "nepřetahovaly". Pocit tahu v této oblasti by byl rušivý. Větší přednost má stimulace palcem pravé ruky uvnitř pochvy v oblasti bodu G, stimulace hráze je jen doplňková.

Vzrušení ženy stoupá, pod polštářkem pravého palce uvnitř pochvy vnímáte, že oblast bodu G se zvětšuje, prokrvuje, a stává se stále citlivější, spojení palce a ukazováčku masíruje klitoris, prsty objímají Venušin pahorek a stimulují tlakem "kořeny" klitorisu. Palec levé ruky velmi jemně masíruje konečník a hráz až po poševní vchod do kterého je zasunutý palec pravé ruky...

Tak nějak vypadá situace, kdy současná stimulace vulvy a análu ženě přináší mnoho nových pocitů a její vzrušení pozvolna narůstá. Pokud vnímáte, že žena už je hodně vzrušená, začněte palcem pravé ruky stimulovat nejen oblast bodu G, ale pohybem nahoru a dolů palec vysouvejte z pochvy, až jeho bříško začne stimulovat i klitoris. Pohyb opakujte a palec znovu zasouvejte až bude znovu uvnitř pochvy stimulovat oblast bodu G. Tato technika se dá přirovnat k souloži palcem, kdy bříško palce dráždí nejen klitoris, ale také uvnitř pochvy oblast bodu G... Pokud zaznamenáte, že žena je silně vzrušená, můžete se soustředit už jen na klitoris a dráždit ho intenzivním třením bříškem prstu. Je velmi pravděpodobné, že žena brzy prožije vyvrcholení.

Těsně před vyvrcholení většinou dochází k stahu poševního vchodu a ke vzniku "orgasmické manžety", pak už následuje vyvrcholení s jeho orgasmickými stahy. Vyvrcholení rozpoznáte snadno, budete vnímat orgasmické stahy na poševním vchodu, v pochvě, tkáni klitorisu i na perineu (hrázi). Tyto stahy rozhodně nepřehlédnete. Ani další projevy vyvrcholení, které žena nijak nezastírá, neuniknou Vaší pozornosti.

Jakmile projevy vyvrcholení odezní, znovu pravou rukou vulvu uzavřete. Možná ještě rozpoznáte jemné stahy na Venušině pahorku nebo na pánevním dnu. Nesnažte se však o žádnou další stimulaci. Zůstaňte v naprostém klidu.

Většina žen je sice schopna prožít více vyvrcholení po sobě, kupodivu však po další stimulaci a dalším vyvrcholení už většinou netouží. Když se jí zeptáte, zda máte pokračovat, sama si řekne zda ano nebo ne. Vzrušení a hlavně vyvrcholení, má u této techniky trochu jiný průběh, než je žena zvyklá. Vzrušení dlouho stoupá, pak je dlouho hodně vysoké a pak přichází vyvrcholení a uvolnění, které je jakoby rozvedené do celé pánevní oblasti. Je tomu tak i díky masáži hráze, která právě toto umí zvládnout... Možná proto ženy po další stimulaci pak už většinou netouží.

Až se žena zklidní, ponechte pravou ruku přitisknutou na vulvě co nejdéle. Pocit uzavření první čakry, pocit uzemnění, je pro ni, po prožitém vzrušení a uvolnění, velmi příjemný. Dopřejte jí ho...

 

POZNÁMKA
Technika pro stimulaci muže je podobná. I v tomto případě je však současné stimulace lingamu a análu prsty vázána na zkušenosti s částečnou tantrickou masáží lingamu, současně s masáží šourku a varlat a stimulací konečníku technikami masáže "Třinácté komnaty".

Články s podobnou tematikou

Použité názvy a jejich význam