Jste zde

Stimulace vulvy prsty - jak stimulovat klitoris a pochvu

Stimulace vulvy prsty - jak stimulovat klitoris a pochvu

Techniky stimulace klitorisu a pochvy pomocí prstů

Pokračování článku "Stimulace vulvy prsty - jak stimulovat klitoris".
Doporučuji články "Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy" a "Stimulace vulvy prsty - vnitřní stimulace pochvy".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Neexistuje žádný přehled zaručených doteků a stimulací klitorisu a pochvy rukou. Těch několik níže popsaných je však generacemi odzkoušeno a fungují. Jen je potřeba naučit se je správně používat a najít si svoji kombinaci jejich použití. Sledujte reakce ženy, nikam nespěchejte a učte se hledat to nejlepší pro vzrušení vaší ženy.

Techniky stimulace mohou být penetrační i nepenetrační. Ideální je naučit se postupně využívat všechny a pro navození orgasmu se pak vrátit k té, která vám bude lépe vyhovovat.

Začínáme pomalu... a pokračujeme pomalu...

To, že klitoris musí být dostatečně lubrikovaný dříve, než se ho vůbec dotknete už víme z mnoha dalších článků webu. Dotek musí být vždy jemný, láskyplný. To platí také pro všechny techniky navazující na předcházející článek "Stimulace vulvy prsty - jak stimulovat klitoris", tedy pro techniky kombinující stimulaci klitorisu a vagíny. Pomocí nich se žena může velmi silně vzrušit a to tak, že někdy prožije i kombinovaný orgasmus vaginálně-klitoridální s různým poměrem zdrojů vzrušení. Jeho prožitek je pravděpodobnější než orgasmus vaginální, tedy navozený jen stimulací oblasti bodu G nebo stimulací oblasti děložního čípku (při hluboké penetraci, který v čisté podobě zažije jen velmi malá skupina žen), ale žena většinou nepozná který zdroj stimulace vyvrcholení spustil.

Pro trvale intenzivní prožitek je důležité, aby si klitoris, ale i jiná stimulovaná místa, na podněty nezvykla. Dráždění by pak přestalo být účinné a vzrušení by stagnovalo, případně i pokleslo. Proto neustále měňte polohu místa, kde stimulaci provádíte, zpomalujte, zrychlujte a měňte techniku. Při vyšším vzrušení je možné zvýšit přítlak, intenzitu a rychlost stimulace. Když se vám technika bude dařit, poznáte to obratem na reakcích ženy. Laskání klitorisu prsty může ženu dovést až k orgasmu.

Několik technik pro stimulaci klitorisu a pochvy

Stimulace klitorisu bodu G a konečníku

Důležité jsou praktické zkušenosti

S technikami stimulace klitorisu a vagíny je potřeba experimentovat. Stejná technika může mít při různém stupni vzrušení naprosto jiný účinek. Proto je potřeba poznat, co ženě přináší krásné pocity a co ji vzrušuje. Pozorujte její vzrušení a snažte se je pomalu zvedat do vyšších úrovní. Často se stává, že vzrušení se stimulací dále nezvedá a zůstává na vysoké úrovni, která je ženě nesmírně příjemná, ale nevede k orgasmu. Nesnažte se pak za každou cenu orgasmu dosáhnout. Ženě je laskání a dráždění nesmírně příjemné. Pokud však další stimulace bude příliš intenzivní, nemusí to vést k ještě většímu vzrušení, ale naopak vzrušení začne opadat. Nejčastěji se to stává právě před dosažením vrcholu, kdy orgasmus už už skoro přichází, ale ne a ne nastoupit. Nejlepší je pak naprosto změnit techniku stimulace a k orgasmu ji dovést jinou technikou stimulace nebo spíše jinou sexuální praktikou, například orálním sexem. 

Některé ženy po dosažení vysokého stupně vzrušení ani po dosažení orgasmu netouží a slastně prožívají vlny vysokého vzrušení bez vyvrcholení. Pokud se vám to přihodí, nesmažte se za každou cenu orgasmu dosáhnout, zůstaňte na té hladině, které jste dosáhli, pokračujete v laskání a postupně snižujte jeho intenzitu až do klidu.

Jedině zkoušením a poznáváním je možné najít kombinaci podnětů a stimulací, která bude ženě přinášet opravdovou rozkoš a vzrušení až k extázi.

 

Související články a kapitoly

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)