Jste zde

Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy

Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy

Technika penetrační stimulace pochvy pomocí prstů.

Hlavní téma: "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


 

Jeden, dva nebo tři prsty?

Už jsem to někde psal. Ženy které se sexem už mají své zkušenosti říkají, že jeden je málo a tři už moc... Tak nejspíš ty dva... Ale vážně. Vkládání prstu do pochvy je svým způsobem náhradní technika, při které se místo penisu vkládá prst... Za základní se obecně považuje soulož. Jednak je to proto, že jinak než při souloži žena "prakticky" nemůže otěhotnět, ale hlavně proto, že soulož a sex je skoro považováno za jedno a to samé.

Každá žena stimulaci vulvy prsty zná z masturbace. Má tedy s manuální stimulací klitorisu a někdy i s penetrací pochvy vlastní zkušenosti. Často ženám stimulace vulvy pomocí prstů připadá méně intimní, než techniky orálního sexu cunnilingu. Prsty jsou ohebnější, pružnější, pohyblivější a také mohou stimulovat klitoris, pochvu i její citlivé oblasti mnohem přesněji, nápaditěji a dokonce současně!!! Prostě skoro lépe, než to muž zvládne penisem.

Otázkou tedy je "kolik prstů použít" a "které jsou nejšikovnější"?

Nejčastěji se při masturbaci i při technikách stimulace vulvy prsty - "prstění" používají prostředníček ("Boží prst"), prsteníček a palec. Někdy se místo prsteníčku používá také ukazováček, ale při tantrických meditacích se tento prst pro jakoukoli stimulaci nedoporučuje. Je to z důvodu, že je považovaný za prst kterým se vyjadřuje "negativní energie". Asi na tom něco bude - vyzkoušejte někomu zahrozit a hned vám bude jasné, který prst se vám sám od sebe "nabídne"...

Pokud s technikami stimulace vulvy pomocí prstů začínáte, nepřehánějte to" Nejdříve se naučte dobře používat jeden prst - prostředníček ("Boží prst"). Až si budete jisti, může experimentovat se dvěma a časem i se třemi prsty. Výsledek však určitě neodpovídá počtu "použitých" prstů ale tomu, co se s nimi naučíte dělat!!!

Technik vkládání prstů do pochvy je více. Každá technika bude mít své zastánce, ale určitě se najde někdo, komu nebude vyhovovat. Snažil jsem se je popsat a vy si určitě vyberete takovou, která pro vás bude nejpříjemnější.

Ať už použijete kteroukoli, vždy si pamatujte, že nejde o to, co se líbí vám nebo o to, co si myslíte, že by se mohlo líbit ženě. Jde jen a pouze o to CO SE LÍBÍ ŽENĚ!!! Zda se jí to opravdu líbí zjistíte jen tak, že s ní budete o tom, co děláte mluvit a že si od ní necháte poradit! Pokud řekne, že jí je něco nepříjemné nebo že ji to dokonce bolí, okamžitě s takovou stimulací přestaňte! Asi něco děláte špatně, nebo máte nějakou záděru na prstech nebo jste nepoužili dostatečné množství lubrikantu. Nejčastěji je nepříjemný pocit při stimulaci vulvy pomocí prstů spojen s tím, že žena není dostatečně vzrušená a tedy není ani dostatečně přirozeně lubrikovaná. Pamatujte si však, že nedostatečné vzrušení nenahradí dodatečná lubrikace! Přirozená lubrikace ženy je prostě lepší jak umělá!!! Pokud však nestačí, neváhejte a doplňte ji kvalitním lubrikantem nebo lubrikačním gelem.

Velmi oblíbenou technikou (nejen lesbických žen) je současná stimulace vulvy orálně a prsty. Naprostá většina žen k ní, po nějaké době a po získání zkušeností s cunnilingem, dospěje. O technice současné orální a vaginální stimulace pojednává článek "Cunnilingus a stimulace vulvy prsty". Je to však technika podstatně intimnější, než je stimulace vulvy prsty a proto to ani pro lesbické ženy není technika "první volby".

Ještě zodpovím jednu častou otázku - "Bude ženu vzrušovat, když jí do pochvy vložím celou ruku?". Mohu vás ujistit, že ne. Pokud po této technice pokukujete z důvodu, že v pornu se to líbí, pak jste na omylu. V pornu za to ta žena dostane slušně zaplaceno... a co nabídnete své ženě vy? Říká se tomu "vaginální fisting" - vkládání ruky především do pochvy, ale osobně vám nedoporučuji svou ženu překvapovat zrovna touto technikou. Mohlo by se stát, že vám to vrátí jinak...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)