Jste zde

Soulož se stimulací klitorisu tlakem kořene penisu

Soulož se stimulací klitorisu tlakem kořene penisu

Hlavní téma: "Pohlavní styk - soulož".
Volné pokračování článku "Stimulace klitorisu tlakem a jiné praktiky.

Při vhodně zvolené penetrační poloze je možné při souloži provádět stimulaci vnitřních i vnějších struktur klitorisu tlakem a třením. u Vnější stimulace zajistí vhodná sexuální poloha správný úhel vstupu penisu do pochvy při které penis tlačí na klitoris a tře se o něj. Především při polohách, kdy je klitoris stimulovaný kořenem penisu a jeho tlak se přenáší i na Venušin pahorek, se obě stimulace propojují v jeden velmi intenzivní celek.

Stimulace Venušina pahorku však může být prováděna i v jiných penetračních polohách, pokud tuto stimulaci muž zvládne provádět jako další, doplňkovou stimulaci rukou.

Některé ženy, které ví, že jsou v této oblasti silně vzrušivé, si při souloži pomáhají tím, že prsty ruky nebo rukou povytáhnou kůži Venušina pahorku, stáhnou klitoridální kapuci a tím obnaží klitoris a současně prsty tlačí na Venušin pahorek (zprostředkovaně tak i na hlubší tkáně klitorisu). Právě při takové kombinované stimulaci klitorisu, kdy při souloži kořen penisu tře o obnažený klitoris v kombinaci s tlakem prstů na jeho hlubší tkáně, mohou prožít intenzivní nebo intenzivnější orgasmus.

Řada žen právě takovou kombinaci stimulací potřebuje k tomu, aby při souloži měla vůbec šanci orgasmu dosáhnout. Více se o stimulaci klitorisu při souloži dovíte v článku "Techniky pro intenzivní stimulaci klitorisu při souloži".

Tlak penisu na klitoris a jeho "ramena" většina žen vnímá velmi příjemně. Nejintenzivněji to vnímají tehdy, když muž při souloži zasouvá penis tak, aby jeho kořenem tlačil na klitoris. A stejně kladně reagují, když při maximálním zasunutí penisu do vagíny muž tlačí stydkou kostí na ženin Venušin pahorek. Stimulaci tlakem a pohybem tkáně dochází ke dráždění skrytých "ramen" klitorisu. A to, společně s přímou stimulací klitorisu a hlubokým zasunutím penisu do pochvy, ženě navozuje mimořádně intenzivní prožitky. Vyzkoušejte si to!!!

Jedna z nejvhodnějších poloh pro takovéto spojení je poloha "Tváří v tvář" a speciálně poloha "YAB-YUM, poloha vsedě, poloha lotosového květu". Možná právě pro intenzivní stimulaci klitorisu a jeho prostorové tkáně, v kombinaci s hlubokým zasunutím penisu do pochvy a omezenou možností pohybu těl, je tak mimořádně vhodná pro prožití vaginálního orgasmu ženy. Bohužel je tato poloha také pro řadu mužů i žen mimořádně obtížná.

Vzhledem k velikosti a tvaru velkých a malých stydkých pysků ženy a z důvodu, že klitoris bývá uložen v různé vzdálenosti od poševního vchodu, bude jeho stimulace tlakem od kořene penisu při souloži, u každé ženy jiná. Proto je důležité, aby tlak stydké kosti muže na Venušin pahorek a tlak kořene penisu na klitoris, stimuloval co největší plochu klitorisu a Venušina pahorku. Tuková vrstva pod Venušiným pahorkem dokáže tlak roznést na ramena klitorisu i na nejcitlivější část klitorisu - jeho špičku. Tlak se roznese i tehdy, když je špička klitorisu kryta klitoridální kapucí, která jinak může bránit přímé stimulaci klitorisu kořenem penisu. Rozprostřený tlak, při pohybech v poloze "penis nadoraz", takovouto stimulaci zabezpečí.

Ke stimulaci tlakem penisu na klitoris dochází nejintenzivněji tehdy, když muž penis zasune co nejhlouběji do pochvy a místo pohybů dopředu-dozadu použije techniku "Loďka na moři". Penis se pohybuje kývavým pohybem, rotuje a snaží se jít hluboko a ještě hlouběji... Tlak na klitoris se nesoustředí na jediné místo, ale rozloží se jak na špičku klitorisu, tak i na jeho skrytou část. Mezi vhodné sexuální polohy pro tuto techniku patří například "Poloha "Žena nahoře", Tváří v tvář", v leže". Klitoris je stimulovaný tlakem od pánevní kosti a intenzivním třením kořenem penisu, a to ze všech stran a úhlů jak přímo, tak i nepřímo.

DŮLEŽITÉ

Technika tlaku na skrytou část klitorisu a jeho ramena je vhodná i pro ženy, které mají problémy s dosahováním vyvrcholení bez současné stimulace klitorisu tlakem.
 

Často tyto problémy s dosahováním vyvrcholení mají ženy, které orgasmu dosahují při masturbaci pomocí stimulace třením vulvy o předměty nebo tělo. Je potřeba zjistit, za jakých podmínek je přídavný tlak na klitoris a jeho ramena tím spouštěcím mechanismem, na který je žena zvyklá při tření vulvy o předměty nebo pomocí sevření stehen. Několik "nápadů", jak v takovýchto případech postupovat naleznete také v článku "Techniky tření a tlaku - patří do partnerského života?".

Doporučuji seznámit se i s technikami, které popisují články "Tribadismus", "Technika nepřímé stimulace klitorisu tlakem" a "Lubrikační prostředky vhodné pro tribbing".

 

Několik dalších způsobů stimulace klitorisu

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: